PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: REGULAMIN FORUM
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2021
Łowca Ryby Miesiąca
fedors

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Zlot
Sezon 2020
Kolejny wypad

2020
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskieTranslate

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 1,344

· Najnowszy użytkownik: quez

Stop sieciom w PZWZobacz temat

 Drukuj temat
REGULAMIN FORUM
Arek Pawlak
REGULAMIN FORUM


Forum jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Rejestrując się, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym, jak również przekazanych w okresie późniejszym w postaci postów, wpisów na blogu, zdjęć, linków, plików i innych załączników. Twoje prawa odnośnie RODO dostępne są w zakładce "Polityka prywatności" w nawigacji na stronie głównej. Żądania stojące w sprzeczności z poniższym regulaminem nie będą przyjęte.

1. Forum "PIKEFINDER" jest umieszczone na stronie o adresie www.pikefinder.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Użytkownik ma prawo do jednorazowej rejestracji w serwisie PIKEFINDER.

3. Zabronione jest użycie w nazwie użytkownika, jak i używanie w treści postów i komentarzy słów powszechnie uważanych za wulgarne lub obraźliwe, antysemickich, rasistowskich i obrażających uczucia religijne. Osoby obrażające w jakikolwiek sposób innych użytkowników, będą natychmiast usuwane z serwisu.

4. Zakazane jest umieszczanie treści niezgodnych z prawem lub łamiących prawa autorskie, a także treści naruszających normy moralno-społeczne.

5. Zabrania się umieszczania w treści jawnej i ukrytej reklamy, pornografii, jak również przekierowania na strony z takimi treściami.

6. Osoby zabierające ryby z łowisk w okresach zwolnionych z ochrony i w ramach limitów ilościowych nie mogą być obrzucane epitetami. Nieprzestrzeganie punktu będzie skutkować jak w pkt.3.

7. Postaraj się pisać poprawnie. Pamiętaj - pisząc poprawnie pokazujesz szacunek dla innych użytkowników, oszczędzasz czas moderatorów. Nie pisz postów dużymi literami.

8. Zanim założysz nowy temat, przeszukaj forum w poszukiwaniu odpowiedzi.

9. Pisząc nową wiadomość umieść ją w odpowiednim dziale.

10. Nie zakładaj kilku takich samych tematów w różnych miejscach.

11. Zakładając nowy temat nadaj mu tytuł odzwierciedlający jego treść.

12. Precyzyjnie formułuj pytania.

13. Nie umieszczaj tematów niezwiązanych z tematyką forum lub naruszających normy społeczne.

14. Administratorzy i moderatorzy mają prawo do edycji, zmiany, zamknięcia, a nawet usunięcia tematu lub wpisu bez ostrzeżenia.

15. Forum PIKEFINDER jest moderowane. Administrator nie ponosi jednak żadnej odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników treści na forum, których nie zdążył wymoderować lub nie posiadał na daną chwilę wiedzy, że dana treść jest niewłaściwa lub naruszająca prawo. W przypadku wykrycia treści naruszających prawa osób zarejestrowanych na forum lub osób trzecich, można wnioskować o ich usunięcie. Ewentualne roszczenia należy kierować do osoby zamieszczającej te treści na łamach serwisu.

16. Materiały zamieszczone przez użytkowników w serwisie stanowią jego integralną całość i nie będąc danymi osobowymi w świetle Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) nie będą usunięte na żądanie użytkownika.

17. Regulamin dotyczący zamieszczania zdjęć, jest dostępny poniżej.


Administracja strony zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. O wszelkich zmianach użytkownicy zostaną powiadomieni.

Pozdrawiam, Arek.
 
Arek Pawlak
REGULAMIN DZIAŁU GALERIA
oraz zasady dodawania zdjęć do blogów i forum1. Forum "PIKEFINDER" jest umieszczone na stronie o adresie www.pikefinder.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Każdy zarejestrowany użytkownik forum tematycznego PIKEFINDER posiada możliwość zgłaszania zdjęć do albumów tematycznych w dziale GALERIA ZDJĘĆ oraz zamieszczania zdjęć w swoim blogu oraz odpowiednich tematach forum.

3. Użytkownik forum tematycznego PIKEFINDER, dodający zdjęcie do galerii, bloga lub zamieszczając je na forum, zobowiązany jest do przestrzegania ustawy o prawach autorskich oraz Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO), tzn. zamieszczone zdjęcie musi być jego własnością, lub musi on posiadać zgodę autora zdjęcia na bezterminową publikację zamieszczonego zdjęcia na łamach forum PIKEFINDER. Jednocześnie użytkownik zamieszczając zdjęcie, zgadza się na bezterminową publikację zamieszczonych przez niego zdjęć na łamach tego serwisu oraz republikację tych materiałów na stronach serwisów społecznościowych przynależnych do forum PIKEFINDER.

4. Wypełniając formularz zgłoszeniowy zdjęcia do Galerii, należy wybrać odpowiedni do tematyki zdjęcia album, dodać tytuł zdjęcia, oraz opis okoliczności złowienia, łowisko, wymiar, wagę itp.

5. Zgłoszone zdjęcie przed dodaniem do Galerii zostanie zweryfikowane przez administratora pod kątem regulaminu i w przypadku pomyślnej weryfikacji dodane do GALERII ZDJĘĆ. Zdjęcia dodane do bloga i forum będą po ich zamieszczeniu weryfikowane przez administrację pod kątem niniejszego regulaminu.

6. Zdjęcia do forum wolno dodawać tylko po uprzednim ich zapisaniu w galerii bloga lub poprzez wewnętrzny hosting zdjęć. Zamieszczanie zdjęć z innych serwisów jest zabronione. Zdjęcia niezgodne z tym punktem będą usuwane przez administrację.

7. Akceptowane będą tylko zdjęcia dobrej jakości, estetyczne, nie łamiące norm, regulaminu PZW, praw osób trzecich i ogólnie przyjętego dobrego smaku.

8. Zdjęcia z rybami powinny być robione nad wodą. Nie będą akceptowane zdjęcia wykonane na tle budynków lub w mieszkaniu, przy samochodzie lub w innej sytuacji, która jednoznacznie sugeruje odbiorcy, że ryba została zabrana z łowiska. Punkt ten nie dotyczy zdjęć zamieszczanych w dziale KULINARIA.

9. Administrator ma prawo zmienić docelowy album zdjęcia, odstąpić od akceptacji w przypadku zdjęcia niezgodnego z regulaminem lub usunąć je z galerii ogólnej, galerii bloga lub z forum.

10. Użytkownicy mają prawo dokonywać oceny zdjęć i umieszczać pod nimi komentarze.

11. Komentarze pod zamieszczonymi zdjęciami o treści:: - obraźliwej, - niecenzuralnej, - niezgodnej z prawem, - stanowiącej reklamę, lub ofertę kupna - sprzedaży, będą usuwane przez administrację, łącznie z wyciągnięciem konsekwencji dyscyplinarnych w stosunku do osób je zamieszczających.

12. Regulamin działu GALERIA oraz zasady dodawania zdjęć do blogów i forum wchodzą w życie z dniem ogłoszenia.

13. Zdjęcia niezgodne co do pkt. 6 i 7 dodane przed ogłoszeniem regulaminu nie zostaną usunięte.

Pozdrawiam, Arek.
 

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:


Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.03
14,843,556 unikalne wizyty