Holandia - Wędkarskie Eldorado
Dodane przez Kris dnia 07 marzec 2019 18:00


Holandia jest miejscem dla wędkarzy sportowych! Daj się zaskoczyć fantastycznym przygodom wędkarskim, które możesz tu doświadczyć!
Treść rozszerzona


Holandia jest miejscem dla wędkarzy sportowych! Daj się zaskoczyć fantastycznym przygodom wędkarskim, które możesz tu doświadczyć!

Holandia znajduje się w dużej mierze poniżej poziomu morza i dlatego jest jednym z najbogatszych w wody krajów na świecie. Od dużych rzek i delty rzecznej po rozległe obszary jeziorne i zatoki morskie. Od charakterystycznych polderów po kanały w Amsterdamie: Holandia ma wszystko i łapiesz ryby wszędzie. Przeżyj spektakularne przygody wędkarskie z potwornymi szczupakami, pięknymi karpiami i okoniami morskimi. Lub możesz spokojnie i polować z gruntu liny i płocie.

Wolisz połowy dalekomorskie? Jest to również możliwe tutaj, w Holandii. Wzdłuż naszego holenderskiego wybrzeża o długości 523 km znajdziesz liczne hotspoty. Plaże, przystanie, słynna "Delta Zeeuwse" i Wyspy Wattowe - wszędzie masz okazję złapać wiele pięknych i pysznych ryb.

W Holandii lubimy ułatwiać wędkarzom uprawianie sportu i utrzymywać ceny na jak najniższym poziomie. Tutaj możesz łowić w całym kraju za pomocą tylko jednego dokumentu - "VISpas" - który kosztuje około 40 euro rocznie! Raj wędkarski - Holandia.Sandacz złowiony w holandii przez Sebastiana Kałkowskiego


Zajrzyj do tematu:
Holandia Eldorado Szczupak Okoń Sandacz