Tytuł: PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe :: REGULAMIN FORUM

Dodane przez Arek Pawlak dnia 07.05.2013 22:14
#2

REGULAMIN DZIAŁU GALERIA
oraz zasady dodawania zdjęć do blogów i forum1. Forum "PIKEFINDER" jest umieszczone na stronie o adresie www.pikefinder.pl i dalsze odniesienia regulaminu do tej nazwy, dotyczą tylko tego adresu url.

2. Każdy zarejestrowany użytkownik forum tematycznego PIKEFINDER posiada możliwość zgłaszania zdjęć do albumów tematycznych w dziale GALERIA ZDJĘĆ oraz zamieszczania zdjęć w swoim blogu oraz odpowiednich tematach forum.

3. Użytkownik forum tematycznego PIKEFINDER, dodający zdjęcie do galerii, bloga lub zamieszczając je na forum, zobowiązany jest do przestrzegania ustawy o prawach autorskich oraz Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO), tzn. zamieszczone zdjęcie musi być jego własnością, lub musi on posiadać zgodę autora zdjęcia na bezterminową publikację zamieszczonego zdjęcia na łamach forum PIKEFINDER. Jednocześnie użytkownik zamieszczając zdjęcie, zgadza się na bezterminową publikację zamieszczonych przez niego zdjęć na łamach tego serwisu oraz republikację tych materiałów na stronach serwisów społecznościowych przynależnych do forum PIKEFINDER.

4. Wypełniając formularz zgłoszeniowy zdjęcia do Galerii, należy wybrać odpowiedni do tematyki zdjęcia album, dodać tytuł zdjęcia, oraz opis okoliczności złowienia, łowisko, wymiar, wagę itp.

5. Zgłoszone zdjęcie przed dodaniem do Galerii zostanie zweryfikowane przez administratora pod kątem regulaminu i w przypadku pomyślnej weryfikacji dodane do GALERII ZDJĘĆ. Zdjęcia dodane do bloga i forum będą po ich zamieszczeniu weryfikowane przez administrację pod kątem niniejszego regulaminu.

6. Zdjęcia do forum wolno dodawać tylko po uprzednim ich zapisaniu w galerii bloga lub poprzez wewnętrzny hosting zdjęć. Zamieszczanie zdjęć z innych serwisów jest zabronione. Zdjęcia niezgodne z tym punktem będą usuwane przez administrację.

7. Akceptowane będą tylko zdjęcia dobrej jakości, estetyczne, nie łamiące norm, regulaminu PZW, praw osób trzecich i ogólnie przyjętego dobrego smaku.

8. Zdjęcia z rybami powinny być robione nad wodą. Nie będą akceptowane zdjęcia wykonane na tle budynków lub w mieszkaniu, przy samochodzie lub w innej sytuacji, która jednoznacznie sugeruje odbiorcy, że ryba została zabrana z łowiska. Punkt ten nie dotyczy zdjęć zamieszczanych w dziale KULINARIA.

9. Administrator ma prawo zmienić docelowy album zdjęcia, odstąpić od akceptacji w przypadku zdjęcia niezgodnego z regulaminem lub usunąć je z galerii ogólnej, galerii bloga lub z forum.

10. Użytkownicy mają prawo dokonywać oceny zdjęć i umieszczać pod nimi komentarze.

11. Komentarze pod zamieszczonymi zdjęciami o treści:: - obraźliwej, - niecenzuralnej, - niezgodnej z prawem, - stanowiącej reklamę, lub ofertę kupna - sprzedaży, będą usuwane przez administrację, łącznie z wyciągnięciem konsekwencji dyscyplinarnych w stosunku do osób je zamieszczających.

12. Regulamin działu GALERIA oraz zasady dodawania zdjęć do blogów i forum wchodzą w życie z dniem ogłoszenia.

13. Zdjęcia niezgodne co do pkt. 6 i 7 dodane przed ogłoszeniem regulaminu nie zostaną usunięte.

Edytowane przez Arek Pawlak dnia 01.01.1970 01:00