PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - News
Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2020
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Urlop Galicja 2020
Urlopowe
Można i tak ok 100m w dół

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskieTranslate

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 1,283

· Najnowszy użytkownik: kostra

Stop sieciom w PZWZłóż życzenia urodzinowe

Nabór na testerów APETYZERA oraz konkurs
Nabór na testerów APETYZERA oraz konkurs


Minął już rok odkąd APETYZER uzyskał numer patentowy i stał się wyjątkowym produktem na skalę światową. Z tej okazji chcemy, aby wybrani miłośnicy wędkarstwa stali się naszymi testerami. Otóż ogłaszamy nabór, który potrwa do 25 luty 2013 roku. W okresie od 16 lutego do 26 lutego 2013 r. wyłonimy 25 chętnych, oraz poinformujemy ich i wyślemy materiały. Tester otrzyma bezpłatnie komplet APETYZERÓW do testowania, oraz zestaw pytań. Testy będą odbywały się etapami, o których będziemy informować na bieżąco wybrańców.

Zwieńczeniem tego przedsięwzięcia będzie nagroda dla testera najciekawszej relacji, którą między innymi opublikujemy na naszej stronie, oraz zaprzyjaźnionych portalach wędkarskich.

Tekst i zdjęcia: Robert Sobczak @roberto

Muzeum Wędkarstwa w SłupskuMuzeum Wędkarstwa w Słupsku


Od czasu rzucenia hasła stworzenia Muzeum Wędkarstwa w Słupsku minęło 7 lat.
Bez fanfar i zbiórki funduszy powstała kolekcja licząca kilka tysięcy eksponatów. Złożyły się na nią starocie przyniesione głównie przez miejscowych wędkarzy. Ale również przywiezione i przysłane z wielu miejsc w Polsce i na świecie.
Wszystkim ofiarodawcom różnorodnych obiektów muzealnych - przedmiotów o nieocenionej wartości historycznej i nostalgicznej - serdecznie dziękuję.

Świąteczne szczupakiŚwiąteczne szczupaki


W tym roku pogoda grudniowa jest fantastyczna. Na początku miesiąca było kilka dni i nocy z temperaturami poniżej zera. Zaowocowało to tym, że mniejsze zbiorniki wodne skuł lód. Po około dziesięciu dniach, można było cieszyć się wędkowaniem z lodu, który osiągnął około 10 cm grubości.

Następnie temperatura wzrosła do kilku stopni powyżej zera, a duże głębokie jeziora, które nie zdołały zamarznąć, nadal są dostępne dla fanatyków spinningu.

Mnie ogromnie to cieszy, bo po kilku wyprawach lodowych, mogłem wrócić do ekstremalnych połowów z łodzi. W niskich temperaturach zimowych, spinningowanie jest diametralnie inne niż w ciepłym okresie. Biała ryba zaczyna się grupować w duże ławice, które pływają na otwartej głębokiej wodzie, a asystują im większe leniwe drapieżniki...

Wygenerowano w sekund: 0.03
12,743,579 unikalne wizyty