PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - News
Aby w pełni korzystać z serwisu należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Sierpień 2020
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Kolejny wypad
Urlop Galicja 2020
Urlopowe

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskieTranslate

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:


· Łącznie użytkowników: 1,304

· Najnowszy użytkownik: Venom92

Stop sieciom w PZWNabór na testerów APETYZERA oraz konkurs
Nabór na testerów APETYZERA oraz konkurs


Minął już rok odkąd APETYZER uzyskał numer patentowy i stał się wyjątkowym produktem na skalę światową. Z tej okazji chcemy, aby wybrani miłośnicy wędkarstwa stali się naszymi testerami. Otóż ogłaszamy nabór, który potrwa do 25 luty 2013 roku. W okresie od 16 lutego do 26 lutego 2013 r. wyłonimy 25 chętnych, oraz poinformujemy ich i wyślemy materiały. Tester otrzyma bezpłatnie komplet APETYZERÓW do testowania, oraz zestaw pytań. Testy będą odbywały się etapami, o których będziemy informować na bieżąco wybrańców.

Zwieńczeniem tego przedsięwzięcia będzie nagroda dla testera najciekawszej relacji, którą między innymi opublikujemy na naszej stronie, oraz zaprzyjaźnionych portalach wędkarskich.

Tekst i zdjęcia: Robert Sobczak @roberto

Muzeum Wędkarstwa w SłupskuMuzeum Wędkarstwa w Słupsku


Od czasu rzucenia hasła stworzenia Muzeum Wędkarstwa w Słupsku minęło 7 lat.
Bez fanfar i zbiórki funduszy powstała kolekcja licząca kilka tysięcy eksponatów. Złożyły się na nią starocie przyniesione głównie przez miejscowych wędkarzy. Ale również przywiezione i przysłane z wielu miejsc w Polsce i na świecie.
Wszystkim ofiarodawcom różnorodnych obiektów muzealnych - przedmiotów o nieocenionej wartości historycznej i nostalgicznej - serdecznie dziękuję.

Świąteczne szczupakiŚwiąteczne szczupaki


W tym roku pogoda grudniowa jest fantastyczna. Na początku miesiąca było kilka dni i nocy z temperaturami poniżej zera. Zaowocowało to tym, że mniejsze zbiorniki wodne skuł lód. Po około dziesięciu dniach, można było cieszyć się wędkowaniem z lodu, który osiągnął około 10 cm grubości.

Następnie temperatura wzrosła do kilku stopni powyżej zera, a duże głębokie jeziora, które nie zdołały zamarznąć, nadal są dostępne dla fanatyków spinningu.

Mnie ogromnie to cieszy, bo po kilku wyprawach lodowych, mogłem wrócić do ekstremalnych połowów z łodzi. W niskich temperaturach zimowych, spinningowanie jest diametralnie inne niż w ciepłym okresie. Biała ryba zaczyna się grupować w duże ławice, które pływają na otwartej głębokiej wodzie, a asystują im większe leniwe drapieżniki...

Wygenerowano w sekund: 0.03
13,516,645 unikalne wizyty