PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: JAXON Fuga Fly #6/7/8
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2018
Łowca Ryby Miesiąca
WedkarskiKowalski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Szczupaczyca 116
Odlot
Rugia 2017

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,289

· Najnowszy użytkownik: bartekka

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
JAXON Fuga Fly #6/7/8
Lukasz Szlafka
Kołowrotek JAXON Fuga Fly #6/7/8

Dyskusja przeniesiona z tematu "Ryba roku" - 2013

Longin Bojanowski napisał(a):

Paczuszka z Fishing Mart już rozpakowana.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52e7c27192f5c_pikefinder.jpg

Drobiazgi to podkład 30 lb. i łączniki.

A tu kołowrotek Fuga Fly #6/7/8 na który wchodzi linka WF8 + 60 m podkładu 30 lb.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52e7c29866c98_pikefinder.jpg

Fakt nie jest to raczej firma która preferuję ale podpowiedział mi ktoś kto łowi na muchy, żeby się tym nie przejmować. Zresztą napis dość skromny.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52e7c2b789612_pikefinder.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52e7c2d23d747_pikefinder.jpg

No to teraz bójcie się Mańkowe szczupaki, bo chyba tam będą treningi.

A tak wygląda komplet z muchówką, która pokazywałem tutaj http://pikefinder...ead_id=720

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52e7c7213e7ec_pikefinder.jpg

Loniek gratki darmowych zakupów Smile ale kołowrotek Jaxona na twojej wędce to profanacja Grin
<',)))>< Gofer

Longin Bojanowski
Na razie Greysa ani Hardyego nie łykam. Moze jak się bardziej zaszczepię. A ponadto widziałeś, że ledwo widać ten napis, wypiaskuje się i napisze Greys.
Edytowane przez Longin Bojanowski dnia 28.01.2014 17:15
Loniek

Longin Bojanowski
A jak popatrzeć na to

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52e7deda8cae0_pikefinder.jpg
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52e7df18ae651_pikefinder.jpg

to mam wrażenie, że to to samo z innym napisem.
Loniek

Lukasz Szlafka
No jak zmażesz napis to zły czar pryśnie Smile
<',)))>< Gofer

Longin Bojanowski
Przymierzaj się już do wyjazdu do Mańka i będziemy próbować.Tak Trzymać Much już mam sporo a jeszcze się dorobi i będzie super.
Loniek

Lukasz Szlafka
Myślałem już kiedyś nad tym żeby klenie, uklejki i wzdręgi na muchę łowić, ale jakoś jeszcze nie zacząłem Pfft
<',)))>< Gofer

Longin Bojanowski
Kiedyś zacząć trzeba, ja zacznę w nadchodzącym sezonie. Jak dojdzie do spotkania to może i Ty.
Loniek

yaho
Lukasz Szlafka napisał(a):

Loniek gratki darmowych zakupów Smile ale kołowrotek Jaxona na twojej wędce to profanacja Grin

Łukaszu, domyślam się, że Jaxon brzmi trochę porażająco, ale np. kręcioł Deep, hmm, inna sprawaSmile

pikefinder.pl/upload_img/82061_deep.png

Łukaszu?? widzisz różnicę???Smile
Zawsze bardziej interesowało mnie dlaczego ?? W dużo miniejszym stopniu ile???

Lukasz Szlafka
No pewnie Smile Deep ma większy hamulec Smile
A mi chodziło tylko o to że przy takiej wypas wędce ręcznie robionej to źle wygląda, ale może jest dobry ten model akurat więc się nie wypowiadam Smile tak tylko mi się widzi Grin
<',)))>< Gofer

yaho
Longin Bojanowski napisał(a):

Na razie Greysa ani Hardyego nie łykam. Moze jak się bardziej zaszczepię. A ponadto widziałeś, że ledwo widać ten napis, wypiaskuje się i napisze Greys.

Longin,,, ja łyknę Greysa albo Hardego ale nie za te pieniadze Moje zdanie jest takie.
Łowiąc w młodości sowietskoją katuszką nic mnie nie jest w stannie niezadowolić.
Powiem innaczej....... w skrócie.. Na 95 % kupię na nowy sezon młodszego brata twojego kręcioła

wyglądał tak....

pikefinder.pl/upload_img/63902_dobry za swietną cenę.jpeg

Czemu wyglądał??? ,,,no bo poszedł do innego kolegi.

i druga fotka.

]pikefinder.pl/upload_img/76508_swietny wyglad dobra cena.jpeg

Longin to jak wspomniałem młodszy brat Twojego.
a jeśli chodzi o " rodzinkę" ( znaczy mama i tata ci sami- Smile )
to przesyłam fotki rodzeństwa Twojego sprzętu.

pikefinder.pl/upload_img/63724_dla Longina.jpg

z wymiennymi szpulami

pikefinder.pl/upload_img/10285_Deep_all_ORIG.jpg

Zatem witaj w świecie Jaxon i pragnąłbym abyś wiedział że Jaxon nie jest producentem , lecz handlowcem. I nie przjmuj sie wcale napisem.
Zawsze bardziej interesowało mnie dlaczego ?? W dużo miniejszym stopniu ile???

Longin Bojanowski
Dzięki za porównawcze fotki. To że Jaxon nie jest producentem to wiem. Pokazałem fotke takich samych Jaxona i Tajmena. Zastanawiam się teraz ile jeszcze marek produkują Chińczycy.Grin
Loniek

Longin Bojanowski
Po jakimś tam czasie użytkowania mogę napisać, ze ten Jaxon sprawuje się dobrze. Mam jedynie zastrzeżenia co do wielkości podanej przez producenta zamiast 6/7/8 mogło by byc 6/7/7,5 Grin bo ta 8 to taka naciągana.
Loniek

Kamil Zaczkiewicz
A jak kijek?
Przede wszystkim, jaki sznur do tego masz i jakie muszyska z tego latają?
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Longin Bojanowski
Oj, Kamil, Kamil, powinieneś się domyśleć, że nie Greysa czy Hardyego a samoróbkę. Wystarczy zajrzeć do działu rodbuilding. Podpadłeś u mnie a może i u Arka za pilne śledzenie tego co się tu dzieje.Grin

http://pikefinder...ead_id=720

sznurek to WF8F Rio Pike . A muchy, no cóż jak to muchy (znowu podpadasz Angry)

http://pikefinder...rowstart=0

Oczywiście od tamtej pory urodziło się ich trochę więcej, A teraz doszło trochę materiałów, nawet pianka na główki do poperków.
Edytowane przez Longin Bojanowski dnia 01.12.2015 12:19
Loniek

Longin Bojanowski
Musze chyba Kamila przeprosić, bo źle zrozumiałem pytanie .

"A jak kijek? " chyba raczej chodziło o to jak się sprawuje. Kijek jest super i to nie tylko moja opinia. Ponieważ nie jestem typowym muszkarzem, kijek testowali też inni którzy łowią tą metodą częściej (3 osoby). Wszyscy wypowiadali się pozytywnie, ale niektórych wyp[owiedzi nie mogę przytaczać ze względu na cenzurę.
Loniek

Kamil Zaczkiewicz
O widzisz. Za drugim razem ok Wink
Widziałem wątek o kijku (bardzo ładny) i stąd moje pytanie "jak" się to razem sprawuje Smile

Na jakie odległości udaje się posłać Twoje kurczaki?
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Longin Bojanowski
Kamil, a bo ja wiem. Nigdy na długość rzutu nie zwracałem uwagi. U Mańka , na stawie za domem dalej jak do połowy. A dziś jak szedłem z psem, na 10 m smyczy to wyglądało na to że rzucam sporo dalej. Jednak Karol Zacharczyk rzucał dalej niż ja.
Loniek

Kamil Zaczkiewicz
Ale tym samym zestawem, czy swoim? Jednak co technika, to technika Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Longin Bojanowski
Tym samym, bo po to dostał do spróbowania żeby o patyku coś powiedzieć. A technika, no cóz tak samo jak z castem jak zaczynałem to co chwila coś się plątało i latało gdzie chciało. Teraz jest już inaczej. Po prostu trzeba trenować.
Loniek

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.15
11,008,867 unikalne wizyty