PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach - 2014
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach - 2014
Arek Pawlak
Zakładam nowy temat na 2014 r. Przypominam, że ryby zamieszczone w tym temacie biorą udział w konkursach "Ryba miesiąca" i "Ryba roku".

Zachęcam do zamieszczania wpisów z Waszych wędkarskich wypraw i zamieszczania zdjęć złowionych ryb.

Czekamy na pierwsze ryby tego sezonuSmile
Pozdrawiam, Arek.

Jacek Wrobel
A niech będzie, cieszę się, że to właśnie mi przypadło otwarcie naszego "Dziś na rybach" 2014!!!
Co prawda nie mam czym się pochwalić ale w niedzielę na rybkach byłem... ups przepraszam byłem nad wodą a to maleńka różnica jest, jak mówi Król Julian. Trochę połaziłem, rozprostowałem gnaty, nacieszyłem się widokami i rozpustą tak ciepłej zimy. Widziałem bobry i ich robotę, masę ptaków, sarny, zająca i nawet jedną rybkę...klenika. Trochę zmartwiła mnie ilość powalonych pięknych drzew przez ostatnie wichury ale takie jest życie. Woda mętna i wysoka po ostatnich opadach, rwie dosyć mocno i tu upatrywałem swojego niepowodzenia ale cieszę się, że sezon spinningowy 2014 oficjalnie został otwarty, co niniejszym ogłaszam i dokumentuję kilkoma fotkami......

pikefinder.pl/upload_img/32891_bb (30).JPG
BOBEREK

pikefinder.pl/upload_img/48105_DSCF0398.jpg
...i jego robotażegnaj

pikefinder.pl/upload_img/15362_Kopia DSCF0389.jpg

pikefinder.pl/upload_img/79651_Kopia DSCF0410.jpg
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Jan Brzozowski
Gratuluję, piękny kropek Gratulacje
Ładny początek sezonu Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Jacek Wrobel
Kropki jak kropki ale jaki on ciemny, przepiękny. Wielkie Gratulacje, piękna sprawa.
Arku są większe, mam znajomych którzy wędkują w górskich odcinkach tej rzeki. Łowią tam piękne pstrągi , klenie, jazie i brzany!!! A i trotki się trafiają.Happy

- Pearl Buck

Kamillbn
Gratuluje Tak Trzymać Tegoroczne pstrągi które udało mi się złowić również były w dobrej kondycji.

Jacek Wrobel
..i ja tak myślęHaha

- Pearl Buck

Jacek Wrobel
Blado z nimi, tzn pstrągi są i powinny być ale zarybień nie ma od lat, kłusoli wszędzie pełno, albo trafiają się pstrążki albo "kabany". Ostatni koleś miał na kiju takiego pięćdziesiątaka, ale kropek nie jedno miał chyba w pysku i wypiął się jak stary wyga. Ogólnie więc bardziej jeżdżę tam za kleniem i jaziem ale czasami dostaję pstragaGrin

- Pearl Buck

Damian Poweska
No to niezła historiaSmile a rzeczka piękna Tak Trzymać

Jan Brzozowski
No cóż, pech to pech Bezradny

Jacek Wrobel
Chyba nie chodzi tu o mieszczucha jak piszesz, od takiej watahy każdy by dał nogę....szkoda tylko Twojej nogiPłacze ale zdrowia życzę i nad wodę jak najszybciejTak Trzymać

- Pearl Buck

km73
I ja życzę zdrowia i proponuję dmuchać na zimne. Kumpel też niewinnie skręcił nogę i nie zbadał o co kaman. Zakrzepica się zrobiła i trochę nerwowo było. Ja w sierpniu zerwałem więzadła krzyżowe w kolanie i na dzień dobry 30 zastrzyków w brzunio i jeszcze urlop nad Narwią w piz...uAngry Oczywiście nad Wisłę ze stabilizatorem jeździłem, aby nie oszaleć z tego wku...wa.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Kamil Kielbowicz
Oczywiście lepiej podjechac i zrobic rtg dla własnego spokoju. Przy skręceniu można naruszyc również ścięgna, a jak pójdzie torebka stawowa to przydadzą się zastrzyki przeciw zakrzepowe Smile Siedmiokrotnie skręciłem kostkę więc doświadczenie lepsze od lekarza mam Hihi

ps. Również zerwałem więzadła w tym roku, tylko o tyle gorzej że zerwałem główne więzadło w kolanie 'więzadło właściwe rzepki' Smile nikomu tego nie życzę, a mówią że sport to zdrowie Smile

Lucas
Też miałem kiedyś bliskie spotkanie z dzikami ale udało się wycofać. Życzę zdrowia i jak Kamil pisze lepiej się skonsultować z lekarzem bo skręcenia itp są groźniejsze od złamań, raz skręcona kostka potrafi już być podatna na takie urazy. Szybkiego powrotu do zdrowia Tak Trzymać

Jacek Wrobel
Będziemy się starali a Ty zdrowiej chłopie, bo kropki czekają!!!Tak Trzymać

- Pearl Buck

Damian Poweska
Dziś rozpocząłem sezon wędkarski nad rzeką pstrągową towarzystwa dotrzymał mi Jackiem i jego kolega Tomek wraz z moim bratem.
Po małych problemach z dojazdem w końcu spotykamy się nad wodą Smile coś na rozgrzanie (Dzięki Jacku) bo przecież jest zima i ruszamy na kropki, zdecydowaliśmy się iść wszyscy razem w jedną stronę i łowić na mijanego, po jakiś 30 metrach na Storka mam pierwszego pstrągaska chcąc go podnieść na kiju rybka daje dyla i na tą chwilę jeszcze ryby w tym sezonie nie macałem Wink później na koguta ma uderzenie Łukasz ale pstrąg nie zamierzał ponawiać ataku, kolejny jest Tomek i spina tęczaka, na końcu Jacusiowi żyłka zrobiła kuku i trzeba rozplątywać a wobler spływa z prądem po rozplątaniu i przekręceniu korbką uderzenie i siedzi ładny pstrąg ale po chwili już go nie maSad
Małe co nie co i idziemy dalej i w końcu pomacałem pierwszą rybkę spinningową w tym roku, byk to nie jest ale od czegoś trzeba zacząć.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52d5789eb5b75_pikefinder.jpg

Jacek zmienia wobka i po nie długim czasie łowi pierwszego pstrąga a w ciągu około godziny kolejne 4 Smile

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52d579351a982_pikefinder.jpg

Przeszliśmy jeszcze troszkę i zaproponowałem zmianę miejscówki na odcinek No Kill, szybki powrót do samochodu i po chwili jesteśmy na " kanale melioracyjnym" Wink
Powoli zaczynam się modlić by w końcu ktoś coś konkretnego złowił bo Jackowi na ściemniałem historyjek o 60-takach a tu nic Sad
Mój honor w końcu ratuje Łukasz i pokazuje że cosik prawdy w tych moich mitach było Pfft
Jak Jacuś dojedzie do domu to może wrzuci jakąś fotkę i zdjęcie " grupowe " a ja od siebie dziękuję Jackowi i Tomkowi że dymali te 250km aby wspólnie połowić kropki, dla mnie dzień był udany pogoda dopisała i pierwsze dwa pstrągaski złowiłem w miłym towarzystwie.

Jan Brzozowski
Gratki, chłopaki Gratulacje
Sezon rozpoczęty rybką Tak Trzymać

Mariusz Kroczak
Ładnie, ładnie! Zazdroszcze!Bravo

Lukasz Szlafka
Graty chopy Smile pstrągasy aż miło Smile
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
KlasaGratulacje
Pozdrawiam, Arek.

Kamillbn
Czas spędzony w miłym towarzystwie na rybkach Tak Trzymać to właśnie kocham ! Grin Fajna wyprawa Panowie rybki dopisały i było coś na rozgrzanie Smile Tak Trzymać Ja również byłem dziś na kropkach początkowa mieliśmy z bratem ciotecznym zjawić się nad wodą o 6 rano wyszło...., że byliśmy ok 13 pogoda nie rozpieszczała deszcz i wiatr ale mi to nie przeszkadzało w końcu staliśmy nad naszą rzeczką. Kilka pierwszych rzutów na woblerka mocne uderzenie dwie świece nad wodą kilka pod wodą i był już na brzegu. Może nie za wielki dla niektórych wyjadaczy ale to mój nowy rekordzik 44 cm.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52d6e1d6c10f9_pikefinder.jpg
Innego zdjęcia na którym nie widać mojej gęby niestety nie mam. Tego dnia miałem jeszcze dwa spady, a to była jedyna wyjęta rybka . Pozdrawiam

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
11,464,410 unikalne wizyty