PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach - 2014
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,260

· Najnowszy użytkownik: Braco

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach - 2014
Arek Pawlak
Zakładam nowy temat na 2014 r. Przypominam, że ryby zamieszczone w tym temacie biorą udział w konkursach "Ryba miesiąca" i "Ryba roku".

Zachęcam do zamieszczania wpisów z Waszych wędkarskich wypraw i zamieszczania zdjęć złowionych ryb.

Czekamy na pierwsze ryby tego sezonuSmile
Pozdrawiam, Arek.

Jacek Wrobel
A niech będzie, cieszę się, że to właśnie mi przypadło otwarcie naszego "Dziś na rybach" 2014!!!
Co prawda nie mam czym się pochwalić ale w niedzielę na rybkach byłem... ups przepraszam byłem nad wodą a to maleńka różnica jest, jak mówi Król Julian. Trochę połaziłem, rozprostowałem gnaty, nacieszyłem się widokami i rozpustą tak ciepłej zimy. Widziałem bobry i ich robotę, masę ptaków, sarny, zająca i nawet jedną rybkę...klenika. Trochę zmartwiła mnie ilość powalonych pięknych drzew przez ostatnie wichury ale takie jest życie. Woda mętna i wysoka po ostatnich opadach, rwie dosyć mocno i tu upatrywałem swojego niepowodzenia ale cieszę się, że sezon spinningowy 2014 oficjalnie został otwarty, co niniejszym ogłaszam i dokumentuję kilkoma fotkami......

pikefinder.pl/upload_img/32891_bb (30).JPG
BOBEREK

pikefinder.pl/upload_img/48105_DSCF0398.jpg
...i jego robotażegnaj

pikefinder.pl/upload_img/15362_Kopia DSCF0389.jpg

pikefinder.pl/upload_img/79651_Kopia DSCF0410.jpg
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Jan Brzozowski
Gratuluję, piękny kropek Gratulacje
Ładny początek sezonu Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Jacek Wrobel
Kropki jak kropki ale jaki on ciemny, przepiękny. Wielkie Gratulacje, piękna sprawa.
Arku są większe, mam znajomych którzy wędkują w górskich odcinkach tej rzeki. Łowią tam piękne pstrągi , klenie, jazie i brzany!!! A i trotki się trafiają.Happy

- Pearl Buck

Kamillbn
Gratuluje Tak Trzymać Tegoroczne pstrągi które udało mi się złowić również były w dobrej kondycji.

Jacek Wrobel
..i ja tak myślęHaha

- Pearl Buck

Jacek Wrobel
Blado z nimi, tzn pstrągi są i powinny być ale zarybień nie ma od lat, kłusoli wszędzie pełno, albo trafiają się pstrążki albo "kabany". Ostatni koleś miał na kiju takiego pięćdziesiątaka, ale kropek nie jedno miał chyba w pysku i wypiął się jak stary wyga. Ogólnie więc bardziej jeżdżę tam za kleniem i jaziem ale czasami dostaję pstragaGrin

- Pearl Buck

Damian Poweska
No to niezła historiaSmile a rzeczka piękna Tak Trzymać

Jan Brzozowski
No cóż, pech to pech Bezradny

Jacek Wrobel
Chyba nie chodzi tu o mieszczucha jak piszesz, od takiej watahy każdy by dał nogę....szkoda tylko Twojej nogiPłacze ale zdrowia życzę i nad wodę jak najszybciejTak Trzymać

- Pearl Buck

km73
I ja życzę zdrowia i proponuję dmuchać na zimne. Kumpel też niewinnie skręcił nogę i nie zbadał o co kaman. Zakrzepica się zrobiła i trochę nerwowo było. Ja w sierpniu zerwałem więzadła krzyżowe w kolanie i na dzień dobry 30 zastrzyków w brzunio i jeszcze urlop nad Narwią w piz...uAngry Oczywiście nad Wisłę ze stabilizatorem jeździłem, aby nie oszaleć z tego wku...wa.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Kamil Kielbowicz
Oczywiście lepiej podjechac i zrobic rtg dla własnego spokoju. Przy skręceniu można naruszyc również ścięgna, a jak pójdzie torebka stawowa to przydadzą się zastrzyki przeciw zakrzepowe Smile Siedmiokrotnie skręciłem kostkę więc doświadczenie lepsze od lekarza mam Hihi

ps. Również zerwałem więzadła w tym roku, tylko o tyle gorzej że zerwałem główne więzadło w kolanie 'więzadło właściwe rzepki' Smile nikomu tego nie życzę, a mówią że sport to zdrowie Smile

Lucas
Też miałem kiedyś bliskie spotkanie z dzikami ale udało się wycofać. Życzę zdrowia i jak Kamil pisze lepiej się skonsultować z lekarzem bo skręcenia itp są groźniejsze od złamań, raz skręcona kostka potrafi już być podatna na takie urazy. Szybkiego powrotu do zdrowia Tak Trzymać

Jacek Wrobel
Będziemy się starali a Ty zdrowiej chłopie, bo kropki czekają!!!Tak Trzymać

- Pearl Buck

Damian Poweska
Dziś rozpocząłem sezon wędkarski nad rzeką pstrągową towarzystwa dotrzymał mi Jackiem i jego kolega Tomek wraz z moim bratem.
Po małych problemach z dojazdem w końcu spotykamy się nad wodą Smile coś na rozgrzanie (Dzięki Jacku) bo przecież jest zima i ruszamy na kropki, zdecydowaliśmy się iść wszyscy razem w jedną stronę i łowić na mijanego, po jakiś 30 metrach na Storka mam pierwszego pstrągaska chcąc go podnieść na kiju rybka daje dyla i na tą chwilę jeszcze ryby w tym sezonie nie macałem Wink później na koguta ma uderzenie Łukasz ale pstrąg nie zamierzał ponawiać ataku, kolejny jest Tomek i spina tęczaka, na końcu Jacusiowi żyłka zrobiła kuku i trzeba rozplątywać a wobler spływa z prądem po rozplątaniu i przekręceniu korbką uderzenie i siedzi ładny pstrąg ale po chwili już go nie maSad
Małe co nie co i idziemy dalej i w końcu pomacałem pierwszą rybkę spinningową w tym roku, byk to nie jest ale od czegoś trzeba zacząć.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52d5789eb5b75_pikefinder.jpg

Jacek zmienia wobka i po nie długim czasie łowi pierwszego pstrąga a w ciągu około godziny kolejne 4 Smile

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52d579351a982_pikefinder.jpg

Przeszliśmy jeszcze troszkę i zaproponowałem zmianę miejscówki na odcinek No Kill, szybki powrót do samochodu i po chwili jesteśmy na " kanale melioracyjnym" Wink
Powoli zaczynam się modlić by w końcu ktoś coś konkretnego złowił bo Jackowi na ściemniałem historyjek o 60-takach a tu nic Sad
Mój honor w końcu ratuje Łukasz i pokazuje że cosik prawdy w tych moich mitach było Pfft
Jak Jacuś dojedzie do domu to może wrzuci jakąś fotkę i zdjęcie " grupowe " a ja od siebie dziękuję Jackowi i Tomkowi że dymali te 250km aby wspólnie połowić kropki, dla mnie dzień był udany pogoda dopisała i pierwsze dwa pstrągaski złowiłem w miłym towarzystwie.

Jan Brzozowski
Gratki, chłopaki Gratulacje
Sezon rozpoczęty rybką Tak Trzymać

Mariusz Kroczak
Ładnie, ładnie! Zazdroszcze!Bravo

Lukasz Szlafka
Graty chopy Smile pstrągasy aż miło Smile
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
KlasaGratulacje
Pozdrawiam, Arek.

Kamillbn
Czas spędzony w miłym towarzystwie na rybkach Tak Trzymać to właśnie kocham ! Grin Fajna wyprawa Panowie rybki dopisały i było coś na rozgrzanie Smile Tak Trzymać Ja również byłem dziś na kropkach początkowa mieliśmy z bratem ciotecznym zjawić się nad wodą o 6 rano wyszło...., że byliśmy ok 13 pogoda nie rozpieszczała deszcz i wiatr ale mi to nie przeszkadzało w końcu staliśmy nad naszą rzeczką. Kilka pierwszych rzutów na woblerka mocne uderzenie dwie świece nad wodą kilka pod wodą i był już na brzegu. Może nie za wielki dla niektórych wyjadaczy ale to mój nowy rekordzik 44 cm.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52d6e1d6c10f9_pikefinder.jpg
Innego zdjęcia na którym nie widać mojej gęby niestety nie mam. Tego dnia miałem jeszcze dwa spady, a to była jedyna wyjęta rybka . Pozdrawiam

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.13
10,195,223 unikalne wizyty