PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Wybór echosondy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Wrzesień 2018
Łowca Ryby Miesiąca
robeRTS

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

grzyby
Szczupaczyca 116
Odlot

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,315

· Najnowszy użytkownik: dawidz91

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Wybór echosondy
sypki
Witam , jeszcze raz wszystkich użytkowników.
Chciałbym usłyszeć waszych opinii na temat jakiego sprzętu echo jakiego wy używacie na polowaniach na szczupce. Ja dotychczas używałem prostej echosondy Eagle CUDA 300, jednak nie spełniła moich oczekiwań. Moje łowiska to niezbyt głębokie jeziora do max 10 m jednak w większości przypadków śr. gł. to 3 -4 m, dlatego też myślałem o echu o szer. stożku - są dostępne na rynku do 120 stop. lecz nie wiem czy w tym przypadku nie jest czysty marketing. Kolejna wątpliwość to czy warto skupiać się na technologi DSI, jakie są wasze spostrzeżenia? Kolejna czy warto iść w kolor czy jednak w "czerń i bieł", chodzi mi korzyści wynikające z większej palety barw, a wiążącego się z tym większego poboru energii. Czy nie jest tzw skórka za wyprawkę.
Chętnie "wysłucham" wszelkich sugestii i porad.
kiss & release

Arek Pawlak
Przerobiłem temat DSI i sprzedałem ją. Bardzo dobrze odwzorowuje dno i ... nic więcej. U mnie to się nie sprawdziło.
W tej chwili mam z kolorowym wyświetlaczem i kwestię większego poboru energii rozwiązałem drugim akumulatorem. Szczegóły tutaj:
http://pikefinder...#post_5091
Pozdrawiam, Arek.

sypki
Dzięki za info
kiss & release

sypki
A może ktoś jest w stanie polecić, lub przekonać do konkretnego modelu echosondy.
kiss & release

Arek Pawlak
Określ się, ile kasy chcesz przeznaczyć.
Pozdrawiam, Arek.

sypki
Myślę że do ok 2000 pln. Przypatruje się Lowrance serii Elite 5X lub 5X DSI , ale nie jest to werdykt ostateczny. Jestem otwarty na wszelkie sugestie .
kiss & release

Semen
Witam
Za kwotę 2000zł proponuję LOWRANCE ELITE 5X HDI

sypki
Na świeżo. Właśnie przed chwilą nabyłem Lowrance HDS 5 GEN 1. Co prawda używany, ale zawsze półka wyżej, a czas pokaże czy to był trafny zakup Smile
Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
kiss & release

Arek Pawlak
Półka wyżej zawsze. Myślę, że dobra decyzjaTak Trzymać Mam Gen.2 i jestem zadowolony bardzoSmile
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Myślę, że to okazja za tą cenę.

http://www.jula.pl/echosonda-ploter-mark-4-953098
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

sypki
Witam, cena wygląda na ok
http://www.echosonda.pl/default.php?cPath=26
kiss & release

Prawocin
Ja bym prosil o doradzenie w sprawie echosondy dobrej do 800 zł . W tej cenie coś dobrego. Znalazłem ciekawe marki Garmin, ale nie znam sie na tym. Widżę, że Panowie używacie dobrego sprzętu i znacie sie na tym.

sypki
Ciężko jednoznacznie wskazać jedną i najlepszą echosondę w tej cenie. Lepiej jakbyś określił jakie są twoje oczekiwania od sprzętu i charakter łowiska. Tak w ogóle to polecam stronę best sonar, skorzystaj z zakładki baza wiedzy. Naprawdę duuużżoo wiedzy jest tam.
Pozdrawiam
kiss & release

Kris
Panowie jaką echosondę byście polecili bo noszę się z zamiarem kupna ?
Ekran musi być odpowiedniej wielkości ale nie za wielki nie musi być dotykowy ,GPS wiadomo ,
skanowania dna i robienie samemu map nie potrzebuję ,do wertikal + pelagicznego powinno być .Marki które mnie interesują : mam opbecnie Lowrance,Garmin,Humminbird lub Raymarine
cena od 4 do 7 tyś

Pozdrawiam Kris

J-23
Witam kolegów postanowiłem wymienić echo , czy miał ktoś z was okazję widzieć jak pracuje Helix 7 CHIRP SI GPS G2

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.12
11,237,130 unikalne wizyty