PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Shimano Stradic 3000
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Czerwiec 2018
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Szczupaczyca 116
Odlot
Rugia 2017

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,289

· Najnowszy użytkownik: drChlubicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Shimano Stradic 3000
Maciej Marchwiak
No więc wypadałoby Mikołajowi podziękować ładnie za tego Shimano ! Stradica nie mam, ale bazuję na bardzo podobnych do niego - Super GT RA. Mam ich aktualnie pięć sztuk od 2500 do 4000. Próbowałem różnych marek - niestety przy Shimano wymiękają.

Przeniesione z tematu "Nasze Zakupy" Sz.K.
Edytowane przez Szymon Kabacinski dnia 20.12.2013 13:10
Camelot

Maciej Kupinski
Maciej Marchwiak napisał(a):

No więc wypadałoby Mikołajowi podziękować ładnie za tego Shimano ! Stradica nie mam, ale bazuję na bardzo podobnych do niego - Super GT RA. Mam ich aktualnie pięć sztuk od 2500 do 4000. Próbowałem różnych marek - niestety przy Shimano wymiękają.

Będę musiał zatem stanąć przed lustrem i nisko się pokłonić Haha . A jeśli chodzi o GT - to kiedyś miałem Super-Xa GT , kupił go ode mnie Mariusz , ma go do dziś , nie chce sprzedać Rotfl
...ten moment , gdy pasja staje się obsesją ....

Maciej Marchwiak
Maciej Kupinski napisał(a):

Maciej Marchwiak napisał(a):

Będę musiał zatem stanąć przed lustrem i nisko się pokłonić Haha . A jeśli chodzi o GT - to kiedyś miałem Super-Xa GT , kupił go ode mnie Mariusz , ma go do dziś , nie chce sprzedać Rotfl
Tylko się aż tak nisko nie kłaniaj bo lustro rozwalisz ! Grin Jak już pisałem , Stradica nie mam, ale słyszałem że one nie mają łożysk na korbce. Warto jest wymierzyć gniazda i wstawić łożyska. Koszt niewielki, a młynek wiele zyska ! ( zwłaszcza na trwałości )
Camelot

Maciej Kupinski
Po częsci trochę jest w tym co piszesz prawdy i warto doinwestować i dokupić jedno łożysko . Z lewej jest łożysko , z prawej korbka podparta jest plasticzanym ( może teflonowym ) ślizgiem .
...ten moment , gdy pasja staje się obsesją ....

Maciej Marchwiak
Dzięki ! Nie byłem pewien jak tymi łożyskami.....
Camelot

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.07
11,069,822 unikalne wizyty