PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Shimano Stradic 3000
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:
1. r_gawel

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Shimano Stradic 3000
Maciej Marchwiak
No więc wypadałoby Mikołajowi podziękować ładnie za tego Shimano ! Stradica nie mam, ale bazuję na bardzo podobnych do niego - Super GT RA. Mam ich aktualnie pięć sztuk od 2500 do 4000. Próbowałem różnych marek - niestety przy Shimano wymiękają.

Przeniesione z tematu "Nasze Zakupy" Sz.K.
Edytowane przez Szymon Kabacinski dnia 20.12.2013 13:10
Camelot

Maciej Kupinski
Maciej Marchwiak napisał(a):

No więc wypadałoby Mikołajowi podziękować ładnie za tego Shimano ! Stradica nie mam, ale bazuję na bardzo podobnych do niego - Super GT RA. Mam ich aktualnie pięć sztuk od 2500 do 4000. Próbowałem różnych marek - niestety przy Shimano wymiękają.

Będę musiał zatem stanąć przed lustrem i nisko się pokłonić Haha . A jeśli chodzi o GT - to kiedyś miałem Super-Xa GT , kupił go ode mnie Mariusz , ma go do dziś , nie chce sprzedać Rotfl
...ten moment , gdy pasja staje się obsesją ....

Maciej Marchwiak
Maciej Kupinski napisał(a):

Maciej Marchwiak napisał(a):

Będę musiał zatem stanąć przed lustrem i nisko się pokłonić Haha . A jeśli chodzi o GT - to kiedyś miałem Super-Xa GT , kupił go ode mnie Mariusz , ma go do dziś , nie chce sprzedać Rotfl
Tylko się aż tak nisko nie kłaniaj bo lustro rozwalisz ! Grin Jak już pisałem , Stradica nie mam, ale słyszałem że one nie mają łożysk na korbce. Warto jest wymierzyć gniazda i wstawić łożyska. Koszt niewielki, a młynek wiele zyska ! ( zwłaszcza na trwałości )
Camelot

Maciej Kupinski
Po częsci trochę jest w tym co piszesz prawdy i warto doinwestować i dokupić jedno łożysko . Z lewej jest łożysko , z prawej korbka podparta jest plasticzanym ( może teflonowym ) ślizgiem .
...ten moment , gdy pasja staje się obsesją ....

Maciej Marchwiak
Dzięki ! Nie byłem pewien jak tymi łożyskami.....
Camelot

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.08
11,464,531 unikalne wizyty