PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Blue Rapidy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Blue Rapidy
Longin Bojanowski
Powstał kijek dla kolegi z forum. Kijek na blanku CD oznaczonym BLRBR 2108 ML. C.w. to 5-21 gram. Kijek uzbroiłem w przelotki Fuji serii K i MNST na szczycie. Uchwyt kołowrotka to lakierowany na niebiesko czarno Alps, rękojeść korkowa z korkogumą na końcu.

Kilka fotek.

Dolnik
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b37c9ed6c24_pikefinder.jpg

przelotka wejściowa
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b37d860aad3_pikefinder.jpg

złącze
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b37daa433bd_pikefinder.jpg

szczytówka
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b37dc6d54af_pikefinder.jpg

oznaczenie blanku
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b37d4038108_pikefinder.jpg

właściciel
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b37d61dd23b_pikefinder.jpg

I jak by tego nie mówić dwóch kolejnych właścicieli. Dla mnie nie starczyłoAngry
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b37debf163a_pikefinder.jpg

Przyjemnego łowienia.
Loniek

Bogumil Trzcinka
Jeszcze trochę i Maniek będzie miał kije na : rynnę przy domu , dół za zakrętem Grin Ewentualnie : Poniedziałek , wtorek , środa ...Grin Radek szpady się dorobił to chyba i ja muszę rozważyć ofertę żonki Grin
Edytowane przez Bogumil Trzcinka dnia 20.12.2013 08:32

Radek Uscinski
Zajefajnie Grin Jutro jak coś to odbiorę dwaSmile
Szpadel

Damian Poweska
Kijki świetne i fajnie się łowi Rapidami Smile

Mariusz Karpowicz
Radek Uscinski napisał(a):

Zajefajnie Grin Jutro jak coś to odbiorę dwaSmile

Mój zajefajny, Twój jakiś taki......... badziewny się wydaje.Zagrywka
Maniek

Krzysztof Poniewierski
Zdjęcia z pierwszego testu:

pikefinder.pl/upload_img/95784_13.12.16 Szczupaczki.jpg pikefinder.pl/upload_img/69015_13.12.16 Szczupaczki 02.jpg pikefinder.pl/upload_img/15674_13.12.16 Szczupaczki 03.jpg pikefinder.pl/upload_img/16208_13.12.16 Szczupaczki 04.jpg

Wędeczka sprawuje się świetnie, właściwości rzutowe powaliły mnie na kolana, niestety nie dane było mi przetestować wędki pod prawdziwym obciążeniem, ot szaczupaczki w ilości 3szt. 45-60 parę centymetrów. Zdjęcia chyba takiego okołowymiarowego, nie pamiętam Pfft
K-Pon

Longin Bojanowski
A co jest z tymi właściwościami rzutowymi nie tak?Angry
Loniek

Krzysztof Poniewierski
Do modlitwy też klękam Loniu Pfft
Powaliły na kolana = są super, takiej procy jeszcze nigdy nie miałem Smile
K-Pon

Longin Bojanowski
Super, że w ogóle da się tym rzucać. Zawsze mówiłem, że te z pracowni to tylko kaprys, dla szpanu. I dlatego u mnie tylko sklepowe.Grin

A ten łotr wziął na starbajta?
Loniek

Krzysztof Poniewierski
Tak Loniu, na Startbajta Smile
Jak większość wie kijaszek połamał mi się, otrzyma organy z transplantacji:
Blue Rapid 2,75 5-21g

Zbrojony u P.Matusiaka w komponenty:

Przelotki Pac Bay Minima Tich,otwierane 30, szczytowa sic.

Uchwyt dps 17,

Korek burl z wstawkami korkogumy.

Rekojeść dł całkowita 45,5cm,Do środka uchwytu 36,5.

W komplecie pokrowiec.Kij nowy.

Niestety przekopałem internet w poszukiwaniu blanku, nawet jadę do polskiego producenta blanków "dorobić" dolnik (dokładniej przedyskutować możliwości) i nie znalazłem oryginału Sad
Wykonane dziesiątki połączeń, przegadana sprawa w kilku wiodących pracowniach i same złe wieści.
Pojawił się kijek na jednym z portali więc decyzja w 5 minut.
Praca Lońka nie pójdzie na marne Smile
Jak dolnik nie spasuje mi to się przezbroi "po staremu".

Ps. Loniu podeślij mi kurierem złamasa. Dane wyślę na PW a kaskę za wysyłkę na konto Ci przeleję Smile
K-Pon

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.13
11,464,500 unikalne wizyty