PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Woblery trociowo-sandaczowe oraz boleniowe
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Wrzesień 2018
Łowca Ryby Miesiąca
robeRTS

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

grzyby
Szczupaczyca 116
Odlot

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,315

· Najnowszy użytkownik: dawidz91

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Woblery trociowo-sandaczowe oraz boleniowe
Damian Poweska
Mam do sprzedania woblerki które kupiłem 4 lata temu gdy jechałem na trocie na piękną rzekę Łebę, byłem tam tylko raz i wobki są mi już nie potrzebne a kasa zawsze się przyda Pfft
Większość jest nowa i nawet nie widziała wody, przeleżały tylko w pudełku. Można też łowić nimi sandacze lub według własnego uznania. Jak nie sprzedam wśród Was to dopiero wystawię na jakieś aukcje internetowe.
Za woblerki poniżej 13szt Kenart, Siek i jakieś jeszcze wraz z kosztami przesyłki chciałbym 85zł

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b1fd022c05b_pikefinder.jpg

Za zestaw 8szt. + piórnik wraz z kosztami przesyłki 55zł

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b1fdfa5011a_pikefinder.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b1fda3a7127_pikefinder.jpg

Przynęty boleniowe 5szt. woblery Matusiak, Wobi, Parf, ostatniego nie wiem kto wykonał oraz ołowianka która leci jak pocisk. Cena 35zł wraz z kosztami przesyłki.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_52b1fe670acd7_pikefinder.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do kupowania bo ceny chyba nie wygórowane Wink a może komuś się przydadzą.

Szymon Kabacinski
Damian czy wobki sprzedajesz uzbrojone ??
pikefinder.pl/upload_img/01469_1111.png

Damian Poweska
Tak wszystko z kotwiczkami, tylko ołowianka nie ma Smile

Damian Poweska
Wystawiłem wszystko na licytację na Allegro jak ktoś chętny to niech patrzy, wszystkie wobki trociowe od 100zł Smile
Przypiliło mnie Wink

White_River
Damian, aktualny jest zestaw nr 2 Smile?
Życie Maksymiliana zaczyna się nad Wisłą Fishing

Damian Poweska
Wystawiłem wszystko na allegro a nie odwołuję już aukcji, jeśli chcesz to zapraszam do licytacji Smile

http://allegro.pl/woblery-21sztuk-i3871394692.html

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.21
11,237,157 unikalne wizyty