PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Rękodzieło, Maciej Kupiński
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Rękodzieło, Maciej Kupiński
Lukasz Szlafka
Dyskusja przeniesiona z tematu "Nasze Zakupy"

Fajne Smile samoróby ? Smile
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
Lukasz Szlafka napisał(a):

Robione przez jego kolegę.
Pozdrawiam, Arek.

Maciej Kupinski
Arek Pawlak napisał(a):

Robione przez jego kolegę.

Przypadkiem przeze mnie Grin
...ten moment , gdy pasja staje się obsesją ....

Jan Brzozowski
Gratuluję talentu Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Lukasz Szlafka
Ile ważą blaszki ? bo jak są lekkie 6-8g to były by idealne na moje płytkie bajorko
<',)))>< Gofer

Maciej Kupinski

Ile ważą blaszki ? bo jak są lekkie 6-8g to były by idealne na moje płytkie bajorko

Moje są woblery , blaszki robi gość z osiedla obok , nie mam pojęcia jaka to gramatura . Pytajcie Mariusza / km73 .

Arek Pawlak
Maciej, piękne wobkiTak Trzymać

Jakby co Łukasz, to mogę je zważyć.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 12.11.2013 18:47
Pozdrawiam, Arek.

Mariusz Karpowicz
Maciej, fajny boleń na awatarze, boleniowe- super łowne woblery też robisz ?
Maniek

Lukasz Szlafka
To dawaj ją na wagę dilerską Smile tzn jubilerską Pfft
<',)))>< Gofer

Maciej Kupinski
Mariusz Karpowicz napisał(a):

Maciej, fajny boleń na awatarze, boleniowe- super łowne woblery też robisz ?

Oczywiście że robię Smile , coś tam na nie łowimy . Ten z foto złowiony na Hermesa , ale na swojaka miałem większego , niestety Bezradny biega dalej Smile.

Mariusz Karpowicz
No to pokazuj te swoje arcydzieła- boleniowe też.Wink
Maniek

Bogumil Trzcinka
Jak dobrze kojarzę to miałem chyba u Maćka obiecanego boleniowego bez sterowca Grin na innym portalu Zdrowie

Maciej Kupinski
Bogumil Trzcinka napisał(a):

Jak dobrze kojarzę to miałem chyba u Maćka obiecanego boleniowego bez sterowca Grin na innym portalu Zdrowie

Jak dobrze pamietam to miałeś , ale z racji wypadków i wymiksowania się z tamtego portalu , oraz spalenia kompa , jakoś się kontakt urwał . Nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło . Dostaniesz Smile nawet dwa dostaniesz .

Bogumil Trzcinka
Najważniejsze żebyśmy wszyscy zdrowi byli Grin Zdrowie

Maciej Marchwiak

Dyskusja przeniesiona z tematu "Nasze Zakupy"

Te obrotówki na dole zdjęcia , są mi jakieś znajome ? Mam takie, ale głowy nie dam , że są one Twojego wyrobu , ....bo nie wiem ?
Camelot

Arek Pawlak
Maciej Marchwiak napisał(a):
Te obrotówki na dole zdjęcia , są mi jakieś znajome ? Mam takie, ale głowy nie dam , że są one Twojego wyrobu , ....bo nie wiem ?

Maciek napisał, że to nie jego wyrób, zerknij na posty powyżej.

Posty przeniesione, więc jest trochę nieładu... Trzeba się w tym odnaleźćWink
Pozdrawiam, Arek.

Maciej Marchwiak
Arek Pawlak napisał(a):

Maciek napisał, że to nie jego wyrób, zerknij na posty powyżej.

Posty przeniesione, więc jest trochę nieładu... Trzeba się w tym odnaleźćWink
Eeeee...... Przecież nie o to chodzi ! Smile Znajdę te blaszki w swoim bałaganie, to wkleję fotkę ! Będzie ciekawiej . Ja nie mam pojęcia skąd mam takie ! Wydawało mi się , że to wyrób ,,Mosella" .
Camelot

km73
Szanowni, zdradzę że te obrotówki to Nadex nr 4, czyli nie produkowany (w standardzie) rozmiar przez Pana Włodzimierza N. Waga 16,70g. -na mojej wadze. W ubiegłym roku Pan W. miał chwilę luzu i na moją prośbę zrobił mi te duże.
-Kolego Gofer, na płytkie bajoro polecam Nadex nr. 2. Waży 7,8g. u mnie b.łowny, np. ten zębaty z awatara i też na płytkiej wodzie. ?Trójka? to już 13,50 g. i u mnie na J. Wilanowskim za ciężka, ale w głębszych wodach hula aż miło.
-Kolego Camelot, blaszki znajome, ponieważ posiadasz ?trociówki? (tego samego producenta), które chętnie gryzą zębate. Rozpoznałem je od razu jak wszedłem na forum. Artykuł o apetyzerach.
Ps. Pana Włodka wyczaił nie kto inny, jak Maciej Kupiński. Maciej oprócz finder?owania nad wodą bardzo dobrze finder?uje w sieci.
Pozdrawiam,
Maniek, km73

Maciej Marchwiak
km73 napisał(a):

Szanowni, zdradzę że te obrotówki to Nadex nr 4, czyli nie produkowany (w standardzie) rozmiar przez Pana Włodzimierza N. Waga 16,70g. -na mojej wadze. W ubiegłym roku Pan W. miał chwilę luzu i na moją prośbę zrobił mi te duże.
-Kolego Gofer, na płytkie bajoro polecam Nadex nr. 2. Waży 7,8g. u mnie b.łowny, np. ten zębaty z awatara i też na płytkiej wodzie. ?Trójka? to już 13,50 g. i u mnie na J. Wilanowskim za ciężka, ale w głębszych wodach hula aż miło.
-Kolego Camelot, blaszki znajome, ponieważ posiadasz ?trociówki? (tego samego producenta), które chętnie gryzą zębate. Rozpoznałem je od razu jak wszedłem na forum. Artykuł o apetyzerach.
Ps. Pana Włodka wyczaił nie kto inny, jak Maciej Kupiński. Maciej oprócz finder?owania nad wodą bardzo dobrze finder?uje w sieci.
Pozdrawiam,
Maniek, km73
Dzięki ! Teraz już wiem co mam ! Napisałem, że wydają mi się znajome, ale pewności nie miałem . Czułem tylko rękę tego samego wykonawcy chyba ?
Camelot

km73

km73 napisał(a):

Pozdrawiam,
Maniek, km73
Dzięki ! Teraz już wiem co mam ! Napisałem, że wydają mi się znajome, ale pewności nie miałem . Czułem tylko rękę tego samego wykonawcy chyba ?

Tak, dokładnie to ten sam wykonawca. Pan Włodzimierz, to wg mnie mistrz obrotówek. Ja chlę czoła przed nim, a do tego znam go osobiście i jest przesympatycznym człowiekiem - wędkarzem - pasjonatem - producentem.
Pozdrawiam,
km73

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.14
11,464,432 unikalne wizyty