PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Kołowrotek do ciężkiego spinningu na Wisłę
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Sierpień 2018
Łowca Ryby Miesiąca
DTC

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

grzyby
Szczupaczyca 116
Odlot

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,309

· Najnowszy użytkownik: szymanek69

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Kołowrotek do ciężkiego spinningu na Wisłę
Lukasz Karasiewicz
Witam. Poszukuję kołowrotka do ciężkiego wiślanego spinningu cena do ok. 350zł, zależy mi na zapasowej szpuli. Dzięki za wszelkie propozycję.

Jan Brzozowski
Proponuję taki młynek:

http://www.pikefinder.pl/forum/viewthread.php?thread_id=789
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 18.10.2013 00:30
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Krzysztof Poniewierski
U mnie EXAGE nie zdał egzaminu na Bugu, gumy 3-4 cale +25g główki i szumi jak .... Zastanawiam się nad reklamacja, niech przesmarują (zakupiony przed zlotem majowym PF.pl, a używany dopiero teraz na zasiadce sumowapasja.pl)
K-Pon

Jacek Wrobel
Ryobi Zauber CF 4000, to jest solidny kręcioł ale niestety droższy od Twojego Łukaszu budżetu, co prawda jest wersja Zaubera bez CF sporo tańsza ale ten jest przeznaczony do ciężkiego spina. Nawet pod dużym obciążeniem rolka daje sobie radę i nie szumiGrin

pikefinder.pl/upload_img/42193_ryobi.jpg
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Longin Bojanowski
Widziałeś Spinfishera 4500. Jest co prawda bez szpuli zapasowej ale chyba można ja dokupić a młynek jest solidny. Dobrze nawija i ma super mocny hamulec. Jak z trwałością nie odpowiem bo mam go dopiero od tego sezonu ale nic się nie dzieje. A myślę, ze za 350 można go wyrwać trafiając okazję.
Loniek

Maciej Marchwiak
Szukaj jakiegoś młynka o niskim przełożeniu i dużą szpulą. Taki układ zawsze więcej wytrzyma, a szybkość zwijania jest ta sama.
Camelot

Lukasz Karasiewicz
Dzięki za rady i propozycjęZdrowie Jacku myślałem nad Ryobi, ale po rozmowie z Maćkiem Nawrockim, który zamówił sobie Penna Spinfishera 4500 postanowiłem też taki nabyć. Przelew już zrobiłem teraz czekam na paczuszkę.

Maciek Nawrocki
Do mnie już doszedł, wczoraj miał testyWink. Musiałem go tylko trochę z wierzchu wytrzeć bo tyle tyle tam smaru. Jednak te małe chińskie rączki wiedzą jak smarować Pfft. Nawinąłem na niego PP 30lbPfft. Na początku się trochę wkurzyłem bo nawinął ją do dupy. Jak by za dużo podkładek było pod szpulą i na dole nawijał więcej na górze mniej. ALe mówię sobie Nawrocki spokojnie, nie ma czasu na wymiany teraz jak młynek potrzebny. Naprawisz sobie to w zimę. Pojechałem więc nad Wisłę założyłem ukleje Rh 36g, kilka razy machnąłem ile mogłem, po 4/5 zwijaniach patrze na szpule. Nawój eleganckiPfft. Się naprawiło heheheCygaro.

Lukasz Karasiewicz
Penn przyszedł w środę razem z wędką Mikado Desire Salmon do której będzie zaprzęgnięty. Wykonałem nim tylko kilka rzutów na stawie, ale zrobił na mnie dobre wrażenie.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.12
11,195,842 unikalne wizyty