PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Kącik airsofterów.
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Sierpień 2018
Łowca Ryby Miesiąca
DTC

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

grzyby
Szczupaczyca 116
Odlot

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,304

· Najnowszy użytkownik: ElmerWaw

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Kącik airsofterów.
Szymon Kabacinski
Czy są w śród nas Airsofterzy ?
Jeśli tak proszę śmiało udzielać się w temacie, mam na dzieję, że nie jestem jedyny i będzie kolejny wspólny temat do dyskusji.

Dla mniej wtajemniczonych ot filmiki :

YouTube Video

YouTube Video

Slawomir Tabor
Jak widzę wierne kopie broni to już mi przechodzi taka zabawa.
TABOR

Jan Brzozowski
Fakt. To nie dla starych tetryków.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Arek Pawlak
Odwaliłem dwa lata w wojsku, to wystarczy mi biegania z giwerą na całe życie. Ale mogę radą służyć jako ekspertGrin
Pozdrawiam, Arek.

Bogumil Trzcinka
Nie wiem czy to to samo , ale mój ŚP. sąsiad był organizatorem różnych inscenizacji historycznych . Miał sporo fajnych replik broni i kilka oryginałów ( odpowiednio unieszkodliwionych ) . Kiedyś gdy jeszcze nie wiedziałem o jego pasji przeżyłem ostry szok . Wychodzę bladym świtem na potężnym kacu na podwórko , a tu za płotem trzech hitlerowców i dwóch ułanów na galowo Shock Delirium alkoholowe Shock pierwsze co wtedy pomyślałem Grin

Arek Pawlak
GrinGrinGrin No to niezły poranekGrin
Pozdrawiam, Arek.

Grzegorz Petryna
Haha Boguś myślał, że jak spał na lekkiej fazie, to w międzyczasie III WŚ wybuchła. Grin

Jacek Wrobel
Na szczęście możesz Bobo dalej pogłębiać się w trenowaniu swojego smaku, bo jak domniemam nikt po sąsiedzie nie przejął tej niemieckostrasznejżegnaj schedy....
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Szymon Kabacinski
Mógłbyś zrobić zdjęcia replik ?

Do mnie wczoraj dotarła nowa replika do zabaw cqb czyli walk w pomieszczeniach. Replika strzelby M58B.

Bogumil Trzcinka
Jak sąsiadka pojawi się na weekend to zapytam czy jeszcze jest w posiadaniu kolekcji męża ...

Lukasz Karasiewicz
Posiadam replikę MP5A5 firmy ICS.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_51c3317e16ddc_pikefinder.jpg

Szymon Kabacinski
Lukasz Karasiewicz napisał(a):

Posiadam replikę MP5A5 firmy ICS.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_51c3317e16ddc_pikefinder.jpg

Łukasz to jest to cuś ?
http://www.taniemilitaria.pl/mp5a5-cm023-p-11.html#.UcNMZKbwGdI

Czy masz może tą z metalowym gearboxem ?
Do cqb świetna sprawa. Tylko hi-cap jak dla mnie mały Grin

Lukasz Karasiewicz
Dokładnie mam taką http://www.madonion.eu/mp5a-z-kolba-lamana-p26.html.

Szymon Kabacinski
Aha no czyli tak jak myślałem bebechy inne. Metal GB itd.
Jaki skuteczny zasięg na 0.25 kulkach ? Jakiegoś boczniaka masz ? Ogarniasz tą MP5-tą las też czy tylko cqb ?

Lukasz Karasiewicz
Ciężko mi powiedzieć o zasięgu dawno nie strzelałem. Kupiłem ją okazyjnie i strzelam sobie do celu, nie jestem w żadnej ekipie.

Szymon Kabacinski
Aha w tym sensie . Ja się rozglądam właśnie za jakimś MP5 do cqb czyli walk w pomieszczeniach z racji tego, że mam kamizelkę operacyjną dostosowaną do MP5.

Szymon Kabacinski
Bogumil Trzcinka napisał(a):

Jak sąsiadka pojawi się na weekend to zapytam czy jeszcze jest w posiadaniu kolekcji męża ...

I co z tymi zdjątkami ?Smile

Maciej Marchwiak
Moja koleżanka kiedyś kupiła od jakiegoś Ruska na bazarze , kałacha i wiaderko naboi za kilka stówek. Chciałem od niej odkupić. Ale nie chce sprzedać , bo mieszka sama pod lasem. I lepiej jej się śpi, gdy kałacha trzyma pod łóżkiem..........
Camelot

Szymon Kabacinski
Łeee rozglądnij się za jakimś Polskim poczciwym Berylem Smile

Bogumil Trzcinka
Szymon Kabacinski napisał(a):

Bogumil Trzcinka napisał(a):

I co z tymi zdjątkami ?Smile

Sąsiadka przyjechała ale ja wyglądam tak paskudnie że w ten weekend do niej nie pójdę Bezradny

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.14
11,193,038 unikalne wizyty