PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Drewno lipy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Wrzesień 2018
Łowca Ryby Miesiąca
robeRTS

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

grzyby
Szczupaczyca 116
Odlot

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,315

· Najnowszy użytkownik: dawidz91

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Drewno lipy
Slawomir Tabor
Kilka dni temu dostałem pień lipy ,już jest przetarty na deski 35 mm i 25 mm za miesiąc jak podeschnie na powietrzu idzie do suszarni.

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_5177f69d0f80a_forumsumowe.jpg

Kilka woblerów i poperów będzie można wystrugać a i koledzy pewnie będą chcieli skorzystać . Deski są I gatunku bez sęków i przebarwien.
TABOR

Lukasz Szlafka
Sławek dla rękodzielnika te dechy to tak jak dla mnie Euro Paleta piwka Smile Setki pięknych woblerków z nich powstanie Smile
<',)))>< Gofer

Longin Bojanowski
Sławek, trzymaj dla mnie. Jak skończę z krętactwem to wezmę się za strugactwo.Grin

Ale może nie, i tak z tym krętactwem się nie wyrabiam.
Loniek

Mariusz Karpowicz
Mam chyba ze dwie nieduże lipy zwalone przez bobry w zeszłym roku- mogę się ich pozbyć, jeżeli kogoś to interesuje-oczywiście nieodpłatnie- odbiór tylko osobisty.Wink
Maniek

Slawomir Tabor
Loniek dla Ciebie cały pieniek zostawiłem żebyś sobie woblerków narobił . A z tym krętactwem i tak nie skończysz bo jak nie wędki to muchy bedziesz kręcił to znowu kogutki .Znając twój zapał do krętactwa to i nie jednego maklera byś z giełdy wykręcił. Juhu
Mariusz ja bym te lipki okorował bo jak przyjdą upały to drewno się zaparzy i będzie po ptokach ,szkoda że do Ciebie tak daleko.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 24.04.2013 21:21
TABOR

Szymon Kabacinski
Biere wszystko Grin Ale będzie wobków łoło ło .

Longin Bojanowski
No dobrze, zostawię struganie innym (do tego trzeba cierpliwości). A poza tym to jakieś lipne drewno. Ja skupię się na krętactwie. Np. na czymś takim.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51784bb609779_forumsumowe.jpg

Co prawda nici ściemnieją pod lakierem ale będzie ok.
Edytowane przez Longin Bojanowski dnia 24.04.2013 23:28
Loniek

Mariusz Karpowicz
Slawomir Tabor napisał(a):
Mariusz ja bym te lipki okorował bo jak przyjdą upały to drewno się zaparzy i będzie po ptokach ,szkoda że do Ciebie tak daleko.
Hm faktycznie nie pomyślałem o tym, ale teraz to one są pod wodą- o ile gdzieś nie popłynęły, więc pewnie się nie sparzą- poza tym wkrótce będzie okazja żeby wpaść do mnie i zabrać lipki.Wink
Maniek

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.09
11,237,135 unikalne wizyty