PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Streamer na szczupaka
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Czerwiec 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Pike 97cm
Pike 105cm
Szczupak Jacha67 97 cm

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: lukaszkosciukiewicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Streamer na szczupaka
Maciej Kowalkowski
Poniżej dwie fotki nowego streamera. Jedna na sucho, druga na mokroSmile Filmik właśnie się ładuje na you tube, więc za godzinkę powinien pojawić się też i tu. Ze specjalnymi pozdrowieniami dla LońkaSmile
i36.tinypic.com/2jfe68.jpg
i38.tinypic.com/2mrsj0w.jpg
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 21.04.2013 23:11
i48.tinypic.com/11uyblt.png
www.fishermann.pl

Damian Poweska
Ładny i fajne wygląda Tak Trzymać

Longin Bojanowski
Opisz może z czego zrobiony. Ja może jeszcze nie wszystkie materiały znam, a chyba warto poznać.
Mnie to wygląda tak: czerwone to promienie strusia, żółte i czarne to marabut, piórko koguta (nie widzę czy jest więcej jak jedno), główka z sierści jelenia barwionej (żółta i biała), oczko.
Loniek

Longin Bojanowski
Swoje chyba tez pomoczę i zrobię fotki.
Loniek

Maciej Kowalkowski
Na filmie będę mówił jakie materiałySmile
www.fishermann.pl

Maciej Kowalkowski
Nestety film będzie jutro, bo jakiś error wyskoczyłSad
www.fishermann.pl

Maciej Kowalkowski
Filmik gotowy - zeszło 20 minut, mam nadzieję że was nie zanudziSmile
YouTube Video

Pod filmikiem na youtubie opis materiałów anglojęzyczny.
www.fishermann.pl

Krzysztof Poniewierski
Nie było aż tak źle .... ziewałem zanim zacząłem oglądać. Wciągnąłem się i oglądnąłem do końca Smile
Strasznie kolorowy ten streamer, jak go nazwałeś bo mi się CLOWN nasuwa jak oglądam Smile
K-Pon

Arek Pawlak
Clown clownem, a w tle przemycamy reklamę Pierre Cardin Grin
Pozdrawiam, Arek.

Beno Grudner
Super robota Maćku, tak dobry tutorial, że nawet taki muchowy laik jaj ja potrafiłby zrobić... coś przypominającego na pewno wyglądem Twojego cudaka Grin Super robota. Jedyne co mógłbym zasugerować, na pewno aparat ładniej oddawałby jego piękno na jaśniejszym tle Tak Trzymać

Maciej Kowalkowski
Racja. Tło kiepskie. W następnym będę bez koszulki Smile Juhu
www.fishermann.pl

Chef
Profeska,jak kiedys znajde czas na krecenie to na pewno skorzystam z filmuBravo
Too many fish
Too little time...
http://marcinejankowski.blogspot.co.uk/

Longin Bojanowski
No super. Spróbuję coś takiego ukręcić. Jak tam będzie z kolorkami to zobaczymy, ale chyba nie ma obowiązku dokładnie powtarzać.
macku a nie stosujesz jakiegoś kleju czy lakieru do wzmacniania konstrukcji np. po przywiązaniu jakiejś części piórek czy choćby na początku dla wzmocnienia połączenia nici wiodącej z haczykiem?
Loniek

Maciej Kowalkowski
Longin kolory to tylko twoja wyobraźnia; ) Ja sam improwizuje jak kręcę. Lakier używam tylko przy zakończeniu nici na glowkach i ewentualnie na buzzerach epoxy. Pióra są miękkie więc jak owiniesz nicią trzy razy to zaciśnięte będą mocno. Prędzej urwiesz niż wyciagniesz. Czasem stosuje taśmy olowianej na hak dla dociazenia.
www.fishermann.pl

Longin Bojanowski
Maciek.
A czy używasz główek wolframowych lub oczu (takie coś w kształcie szpuleczki).

Spróbuję coś ukręcić, najgorzej będzie z główką. Bo jak widzę jak ta sierść z łosia w palcach sama Ci się obraca to zaczyna mi to wyglądać na magię. No cóż iluzjoniści tez muszą się fachu nauczyć. No i ten lakier światłoutwardzalny, niestety będę musiał na razie zastosować inny.

Pozdrawiam i dzięki za filmowe pozdrowienia.
Loniek

Maciej Kowalkowski
Główek jeszcze nie stosowałem. Oczy tak, ale małe do imitacji ważki. Lakier zwykły większość używa. Dłużej schnie ale to nie problemSmile
www.fishermann.pl

Longin Bojanowski
Znalazłem takie coś. Jak piszą najlepszy do pokrywania główek (wszyscy piszą, że ich najlepszy) ale zaraz zamówię bo nic mądrzejszego nie znalazłem.

http://www.bogdan...22_129_480
Loniek

Maciej Kowalkowski
Nie jestem przekonany do lakierów na bazie wody Smile nie lepiej kupić normalną puszkę lakieru? Taniej chyba wyjdzie.
http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/chemia-kleje-lakiery-zywice-woski-cellire-super-quality-varnish-g6-a213-p1322-k7581.html
Ten jest dobry.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 23.04.2013 20:24
www.fishermann.pl

Jan Brzozowski
A co byście powiedzieli na żywicę zamiast lakieru?
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Maciej Kowalkowski
Też dobra. Jednak jakbym miał używać żywicy to zainwestowalbym w uv cure resin. Jest to wygodne i schnie w kilka sekund. Można nawet główki formowaćSmile Jak będę kręcił buzzera to zaprezentujeSmile
www.fishermann.pl

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.17
11,937,590 unikalne wizyty