PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Petycja w sprawie zakazu połowu sieciowego na Zalewie Zegrzyńskim
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Czerwiec 2018
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Szczupaczyca 116
Odlot
Rugia 2017

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,289

· Najnowszy użytkownik: drChlubicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Petycja w sprawie zakazu połowu sieciowego na Zalewie Zegrzyńskim
Longin Bojanowski
Koledzy.
To kolejna petycja w sprawie ochrony ryb. Ja łowie na tym akwenie i doskonale wiem co tu się dzieje.
Jeżeli uznacie za stosowne, proszę złóżcie podpis pod tą petycją. Ja już podpisałem.

http://www.petycj...solom#form
Loniek

Marcin S
Podpisane Smile

burzanin1
Staram się tam nie jeździć, bo nie chcę się denerwować, ale głos dołożyłem od siebie.
Bug to rzeka marzeń, ucząca pokory i miłości do przyrody.

Slawomir Tabor
Podpisane.
TABOR

Mariusz Karpowicz
Rany - wydawało by się poważni ludzie, a podpisujecie się pod takimi bzduramiHihi
Takich petycji są w internecie tysiące nikt ich nie czyta, a już na pewno tych, które nie mają adresataGrin Ta dodatkowo jeszcze jest beznadziejnie napisane, nie podparte żadnymi danymi, faktami, nie wiadomo do kogo?, o co? dlaczego?
Panowie czytajcie co podpisujecie, i po co?
Maniek

Jacek Wrobel
To co Maniuś pisze, to szczera prawda, to takie wołanie do nikogo ale z drugiej strony nic nie robić??? Każde nawet najmniejsze podjęcie "walki" prędzej czy później odniesie skutek. Zalew Zegrzyński jest mi bardzo bliski, często tam łowię o różnych porach roku, słyszałem i widziałem na własne oczy przez kilkanaście lat wędkowania różne sytuacje, rabunkowej wręcz gospodarki na tej wodzie. Czy ona jest legalna czy nie ... nie wiem ale wiem, że te ostatnie lata, pokazują jaka jest kondycja tej wody i organizacji odpowiedzialnej za taki stan rzeczy.
Ja się podpisałemPfft
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Longin Bojanowski
Jak w ub. roku na odcinku od mostu w Zegrzu do zapory w Dębe naliczyłem 26 sieci to powiedziałem sobie, że podpiszę każdy apel o zlikwidowanie sieciarzy (legalnych czy nie).
Loniek

Beno Grudner
Podpisane. Sprawa słuszna (jak zapewne każda tam petycja), ciekawe tylko czy gdzieś to trafia i czemuś służy, poza zbieraniem naszych nazwisk i adresów e-mail..

Mariusz Karpowicz
Beno Grudner napisał(a):
ciekawe tylko czy gdzieś to trafia i czemuś służy, poza zbieraniem naszych nazwisk i adresów e-mail..

Ja wiem; trafia donikąd, nie służy niczemu.Sad
Takie sprawy trzeba załatwiać u właścicieli czy dzierżawcy wody. To nich trzeba wystosować takie czy inne pismo z żądaniem odpowiedzi, najlepiej podpisane przez chociażby okręg, czy koło PZW czy jakiekolwiek stowarzyszenie- towarzystwo... wtedy muszą coś odpowiedzieć. Jeżeli odpowiedzą bzdurą- opublikować, nagłośnić sprawę, zaangażować jakieś media... Tyle, że nikomu się nie chce- najlepiej napisać w pięć minut głupawą petycję- wrzucić na stronę z tysiącami innych- podobnie głupawych petycji i wmawiać sobie, że jest się super i próbuje się zbawiać świat- z podpisywaniem takich petycji jest podobnie- wiemy, że nie służy to absolutnie niczemu, ale podpisujemy, żeby choć odrobinę uspokoić sumienie, że niby coś tam robimy dla jakiejś niby sprawy...... też podpisałemWink
Maniek

Robert Milner
Podpisałem. Też tu wędkuję.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.08
11,068,720 unikalne wizyty