PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dragon Millenium Pike - test ugięcia
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Czerwiec 2018
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Szczupaczyca 116
Odlot
Rugia 2017

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,289

· Najnowszy użytkownik: drChlubicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Dragon Millenium Pike - test ugięcia
Szymon Kabacinski
Posiadam 2 wędki ww. Jedna pod bolka i jedna pod szczupaka. Obydwie 2,9m. wyrzut 10-35g.

Łukasz prosił, bym porobił fotki ugięcia, więc zakładam oddzielny temat, może się przyda. Wędka przy tym CW jest miękka, ma typowo szczytową akcje, ale przy zacinaniu, lub większym oporze pięknie przechodzi w parabolkę.

Fotki kijka:

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617d92d6992_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617d9e96aad_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617dc8e6f46_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617e0144db4_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617e09abec3_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617e1013622_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617e16d677a_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617e2168ed8_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617e26c42c2_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617e395e374_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51617e3a23fc2_forumsumowe.jpg
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 07.04.2013 16:25

Damian Poweska
Trochę chyba za miękka na bolka, mogą być trudności by zaciąć bolenia daleko od brzegu, no ale musi wypowiedzieć się Szymon bo ja tym kijem nie łowiłem tylko widzę zdjęcia i opis.

Szymon Kabacinski
Tak się wydaje Damian, ale jak robiłem fotki to te ugięcia wymagały troszkę siły, nie wypowiem się jak kij zacina z dużej odległości, bo miałem jednego bolka na jesieni z 30 cm z 5m od brzegu główki :/
Ale mam np. kij Dragon Mystery Camou spinn. 2,9m 10-35g. Kiedy wyszła seria był bardzo reklamowany, pokryty powłoką antyrefleksyjną i takie tam i kupiłem z myślą o boleniu. Z niższej półki, dałem za niego 145 zł. Ale on ma strasznie cienki blank, a millenium mięsisty. Tyle, że Camou przy tym cw. Jest pałowaty i nie ma tak ładnego ugięcia, dla mnie stanowczo za sztywny, więc kupiłem Pik'e , ale nie z myślą o szczupaku a właśnie o boleniu i to było to co chciałem. Kij jest właśnie dość miękki jak na to cw. Pięknie wybija wobki 8-12 cm. (większymi nie rzucałem) . Dla mnie rewelka, ale tak jak mówię (ZA TĄ CENĘ) wiadomo, że można dołożyć 2-3 stówy i kupić coś wiele lepszego, ale po co ?

Damian Poweska
Skoro tak piszesz to pewnie tak jest, kije pod bolenie muszą być trochę sztywne aby można było zaciąć bolenia kilkadziesiąt metrów od brzegu a nie liczyć że przy ataku na przynętę sam się zatnie.
Nigdy nie miałem tego kijka nawet w rękach więc się nie wypowiadam, dzięki za odpowiedz Smile

Szymon Kabacinski
Jest sztywny i szybko przechodzi w parabolę. Można to tak uznać.

Lukasz Szlafka
Dzięki Smile w końcu zrobiłeś coś pożytecznego huliganie Grin
Zaraz idę obadać patyki do sklepu Smile
<',)))>< Gofer

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.17
11,068,653 unikalne wizyty