PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Wobler sum/ szczupak
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Jan Brzozowski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: Blazej-d

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Wobler sum/ szczupak
Szymon Kabacinski
Witajcie, sprzedam bardzo agresywnie w 100% hand made 2 wobki sum/ szczupak.
Wobler okoń - 20 cm. 150g. - cena 20 zł
Wobler karaś - 15cm. waga 100g. -sprzedany

Wszelkie info pw.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_5136505d88dc1_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_513650d84682e_forumsumowe.jpg

I drugi .

Tu zdj nie skończonego, ale folia ładnie wygląda.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51310ae51c656_forumsumowe.jpg

Uzbrojony z VMC

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51365303ad3a9_forumsumowe.jpg

Ten wobek pracuje wyjątkowo ładnie i fajnie trzyma się wody. :
Praca woblera :

YouTube Video

Edytowane przez Lukasz Szlafka dnia 07.03.2013 17:49
pikefinder.pl/upload_img/01469_1111.png

oskarnowak
Chyba wolę kupic sobie woblerki soft4play za ta cene.
barszczyk

Maciej Kowalkowski
Soft4play to nie woblery tylko gumy.
i48.tinypic.com/11uyblt.png
www.fishermann.pl

Szymon Kabacinski
Dokładnie, tak jak mówi Maciej.
Jednak praca wobka i pływalność to zupełnie co innego niż guma. A ja Cię do niczego nie namawiam, powodzenia z 4play Smile

oskarnowak
http://fishing-test.pl/nowoci-na-rynku/35-najnowsze-na-rynku/415-nowe-kolory-przynt-4play-savage-gear-
barszczyk

Radek Uscinski
oskarnowak napisał(a):

Ale Ty nie możesz sugerować się wyglądem tych przynęt!Przynęta ma być skuteczna a nie ładna!A skoro chłopak sprzedaje swoje wyroby to pewnie ma na tyle duże już umiejętności i wiedzę w tworzeniu przynęt oraz w wędkarstwie, że może spokojnie i bez obaw podzielić się swoimi wyrobami z innymi wędkarzamiGrin

Szymon Kabacinski
Radek Uscinski napisał(a):

oskarnowak napisał(a):

Ale Ty nie możesz sugerować się wyglądem tych przynęt!Przynęta ma być skuteczna a nie ładna!A skoro chłopak sprzedaje swoje wyroby to pewnie ma na tyle duże już umiejętności i wiedzę w tworzeniu przynęt oraz w wędkarstwie, że może spokojnie i bez obaw podzielić się swoimi wyrobami z innymi wędkarzamiGrin

Dodam, że kilka osób wobki kupiło i nie zgłaszali złych słów, wręcz odwrotnie Smile

Maciej Kowalkowski
oskarnowak napisał(a):

http://fishing-test.pl/nowoci-na-rynku/35-najnowsze-na-rynku/415-nowe-kolory-przynt-4play-savage-gear-

4play a soft4play to co innego.
www.fishermann.pl

Maciej Kowalkowski
Radek Uscinski napisał(a):

oskarnowak napisał(a):

Radku czy uważasz, że ładna przyneta nie może być skuteczna? Znam wielu wędkarzy robiących woblery w domu. Jakość wykonania nie odbiega od tych sklepowych a i łowniejsze nieraz od znanych marek.
www.fishermann.pl

Szymon Kabacinski
Ale żeście dyskusje mi tu walneli Grin
Słuchajcie, praca moich wobków nie odbiega od sklepowych, a że tu nie domaluje, tu nie ten kolor co by sie bardziej podobął tu to tu śmo, nie każdemu się da dogodzić. Jednemu się podoba, drugiemu nie. Ryba tak szczerze to ma w du**e to jak on wygląda i z jaką dokładnością został zrobiony Smile
Staram się wykonywać jak naj dokładniej. A trwałość wobka i wytrzymałość to gwarancja na lata...

Maciej Kowalkowski
Na lata? Nigdy nie miałem wobka dłużej niż rokSmile chyba, że nieużywanySmile A estetyka wykonania dla mnie jest ważna, bo lubię ładneSmile Jeśli miałbym wydać 30 zł za wobka, to na twój bym się nie zdecydował, choć może i praca dobra.
www.fishermann.pl

Radek Uscinski
Maćku, też kupując woblery patrze się na jego wygląd. Ale najważniejsze dla mnie jest z pod jakiej ręki wyszedł, bo to jest dla mnie gwarancją tego czy wabik będzie skuteczny. W tym przypadku mam duże wątpliwości

Maciej Kowalkowski
Co do okonia z pierwszego zdjęcia, to gdyby nie waga, myślę że byłby bardzo skuteczny;Wink Niestety 150gr to przegięcie jak dla mnie.
www.fishermann.pl

Mariusz Karpowicz
To tylko do trolingu jak coś. Ja też lubię ładne rzeczy. Wybacz Szymon, że to napiszę, ale ten towar nie nadaje się jeszcze do publicznego obrotu, dla mnie to raczej taka "ciekawostka" a nie łowna przynetaWink
Maniek

Szymon Kabacinski
Niewiem no, pare osób wobki brało to resztki co zostało postanowiłem też sprzedać . Karaś nie aktualny.
Okonia zmieniam na 2 dyszki.
Edytowane przez Szymon Kabacinski dnia 07.03.2013 14:26

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.12
11,340,455 unikalne wizyty