PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Hand Made- Co dziś wydłubaliśmy.
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2018
Łowca Ryby Miesiąca
WedkarskiKowalski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Szczupaczyca 116
Odlot
Rugia 2017

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:
1. Semi

· Łącznie użytkowników: 1,290

· Najnowszy użytkownik: colo

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Hand Made- Co dziś wydłubaliśmy.
Szymon Kabacinski
Witam, takiego tematu na forum niema, to już jest ! Grin

W tym temacie dyskutujmy, bądź dzielmy się tym co udało się nam wyskrobać.
Zachęcam do zamieszczania fotek.

Ja ostatnio wziąłem się za większy kaliber.

Wobek na nocnego "płytkiego" sumka, bądź na płytkie blaty.

Pokażę jak powstawał i efekt końcowy.

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51310ad2da730_forumsumowe.jpg

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51310ae51c656_forumsumowe.jpg

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51310b1bac0b4_forumsumowe.jpg

I praca wobka : YouTube Video

Robię ostatnio też jerki różne. I wszystko co większe Grin

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_5131103188c1c_forumsumowe.jpg

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51310b5d2ac2a_forumsumowe.jpg

Uklejka :

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51310b6e74395_forumsumowe.jpg

I leszczyk, nad którym ciągle pracuję .

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51310d112baa3_forumsumowe.jpg

Wobki oklejam tak :

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_513115e91a0cf_forumsumowe.jpg

I tu seryjka, wykończona jakiś czas temu, ale robię następne Smile

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51310ab6de1d9_forumsumowe.jpg

Szymon Kabacinski
Wciąga, to jest choroba !!!!!!! Grin
Aaaaa efekt choroby dzisiejszej, chyba mam powikłania Grin

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_513251178ebf9_forumsumowe.jpg

Szymon Kabacinski
Ukuń.Smile

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_513253c49f178_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51325387f0ec3_forumsumowe.jpg

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_513251178ebf9_forumsumowe.jpg

Maciej Marchwiak
Widzę że robisz postępy ! - To na zdjęciu chętnie powiesiłbym na swojej agrafce ! Jak Ty to robisz , że tak trafiasz w mój gust ? Dokładnie w sam raz na moje szczupaczątka z Lake Longford !
Camelot

Szymon Kabacinski
Jak nałoże z 10-14 warstw lakieru, wkleję ster to będzie Twój Smile Na jaką gł. ma schodzić ?Grin

Arek Pawlak
Szymon, ty to taki Picasso trochę jesteśGrin
Pozdrawiam, Arek.

Szymon Kabacinski
No pewnie Smile
Teraz robię takiego szczupłego 64 cm na kominek Smile

Maciej Kowalkowski
Masz cierpliwość chłopieSmile Od kilku lat zabieram się za dłubanie i jakoś nie mogęSmile
i48.tinypic.com/11uyblt.png
www.fishermann.pl

Szymon Kabacinski
Wiesz mam na to czas narazie.
Powiem Ci tak, strugnij ze 2 szt. obciążenie ster itd. poczytaj w necie i leć nad wodę, jak zaczną pracować to się zarazisz tym na dobre...

Szymon Kabacinski
A jak coś złowisz do tego jeszcze na wobka własnego to już total odpłyniesz Grin

Jan Brzozowski
Arek Pawlak napisał(a):

Szymon, ty to taki Picasso trochę jesteśGrin

Raczej ChagallWink
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Hubert Nowak
To może i ja pokaże swoje wobki Smile

imageshack.us/a/img32/2717/p160213200002.jpg Okoń 18cm

imageshack.us/a/img694/2241/p2502131408.jpg
hubhamerPijany

Szymon Kabacinski
Nie będę słodził, bo niema cukru hehe Grin
Ale początki są trudne, ćwicz bracie, ćwiicz Smile Okoń fajny ... Grin

Maciej Marchwiak
Miło z Twojej strony ! Dziękuję ! Hmm....Lepiej się przyznaj, że masz chrapkę na ten kij z Dragona i woblerkiem próbujesz zmiękczyć moje stare serce ? Nawet jak wygram , to i tak tego kija nie wezmę ! Raczej poproszę , by przeznaczyć jako nagrodę w jakimś konkursie. Tak mnie jakoś życie nauczyło, że mam do Dragona awersję ! .....Okoń z obrazka , myślę że spodobałby się moim pajkom .....Sęk w tym , że ja bardzo rzadko używam woblerów ! A już z 14 warstwami lakieru to dla mnie za drogo ! Zdecydowanie wolę blachę .....nie trzeba lakierować . A i szczupak , prędzej sobie na niej zęby połamie , niż ją uszkodzi !
Camelot

Szymon Kabacinski
Sorki, faktycznie dyskusja raczej na "O wszystkim i o niczym" także piszmy panowie wszystko o wobkach szczupakowych(skutecznych) i gromadźmy info w temacie Smile

Szymon Kabacinski
Okoń skończony, w innej barwie- jesiennej Smile

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51364fde09900_forumsumowe.jpg

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_513650d84682e_forumsumowe.jpg

Szymon Kabacinski
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_513650d84682e_forumsumowe.jpg

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_51364fde09900_forumsumowe.jpg

Maciej Kowalkowski
Myślę, że bardziej naturalnie by wyglądały jakby były malowane sprayem. Do tego szablony i siateczka na łuski... teraz wyglądają jakbyś lakierem do paznokci malowałSmile Ale kto wie, może i są skuteczneSmile podoba mi sie wobek Huberta ten na samym dole. Na pstrągi by się u mnie sprawdziłSmile Szymon mnie do robienia wobkow nie namowiszSmile Muchy kręcę i to wystarczySmile
www.fishermann.pl

Hubert Nowak
Wobek na dole i trzeci od dołu to tak zwane kawosze. Trochę kawy wystarczy rozmieszać z lakierem i gotowe. Później kilka końcowych warstw wyrówna wszystkie nierówności. Wypróbuj Szymon tą technikę.. Polecam. Maciej jak mówisz, że u ciebie na pstrągi się sprawdzi to może i u mnie się skuszą na Bobrze Smile
hubhamerPijany

Maciej Kowalkowski
Hubert Nowak napisał(a):

Wobek na dole i trzeci od dołu to tak zwane kawosze. Trochę kawy wystarczy rozmieszać z lakierem i gotowe. Później kilka końcowych warstw wyrówna wszystkie nierówności. Wypróbuj Szymon tą technikę.. Polecam. Maciej jak mówisz, że u ciebie na pstrągi się sprawdzi to może i u mnie się skuszą na Bobrze Smile

Skuszą się bez wątpieniaSmile zrób jeszcze takie małe, ale w kolorystyce okoniowej z czerwonawym brzuszkiem i będzie killer na pstrągi i okonieSmile
www.fishermann.pl

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.13
11,030,896 unikalne wizyty