PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Ochrona wód
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj
W oczekiwaniu na maj

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,326

· Najnowszy użytkownik: zbyszek

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Ochrona wód
Arek Pawlak
Witam.
Jako, że Zbiornik Bukówka jest naszą "flagową" wodą (patrz nasz baner), zawiązaliśmy współpracę ze Społeczną Strażą Rybacką - Kamienna Góra, która ma w swojej jurysdykcji wyżej wymieniony zbiornik. Baner Straży jest widoczny pod aktualnościami forum. Mam nadzieję, że współpraca się rozwinie i będziemy wspierać SSR KG w zainicjowanych przez nich akcjach. Oczywiście możemy być też inicjatorami takich akcji.
Komendantem SSR Kamienna Góra jest nasz nowy kolega rutus, który obiecał zamieszczać wpisy o prowadzonych akcjach.
jednak najlepszym źródłem informacji w tym temacie pozostaje strona:
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl
Zachęcam do odwiedzenia.

Dziękujemy Strażnikom za dotychczasową pracę i eliminację patologicznych zachowań nad naszymi wodami.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 19.11.2016 10:30
Pozdrawiam, Arek.

Bogumil Trzcinka
Taka współpraca to ja rozumiem Smile Szacuneczek Panowie ze SSR Tak Trzymać nie tylko Ci z okręgu Kamienna Góra Zdrowie
Pfft

rutus
Zdróweczko KoledzyZdrowie i jeszcze taki filmik dla Was, do jesieni będzie zmontowany materiał video o pracy SSR na naszym terenie Smile

YouTube Video

Edytowane przez Arek Pawlak dnia 02.08.2013 13:53

Szymon Kabacinski
Tylko pozazdrościć takiej ochrony rybek. Gdyby wszędzie tak było to wędkarze nie musieli by wyjeżdżać z kraju, żeby sobie połowić.
PS: Ładne kamizelki Smile

Krzysztof Poniewierski
rutus napisał(a):

Zdróweczko KoledzyZdrowie i jeszcze taki filmik dla Was, do jesieni będzie zmontowany materiał video o pracy SSR na naszym terenie Smile

YouTube Video

A ja życzę SSR by nie miała częstych interwencji, choć sam wiem że to płonne życzenia.
Sobie życzę by zgłoszenia telefoniczne były tratowane przez SSR poważnie.
K-Pon

Jacek Wrobel
W końcu ktoś, mówi i pisze pozytywnie o SSR...uff.... ulżyło mi, naprawdę Tak Trzymać
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Bogumil Trzcinka
O SSR z " moich rewirów " mogę wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach Tak Trzymać

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
11,464,516 unikalne wizyty