PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Ochrona wód
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:
1. najezony

· Łącznie użytkowników: 1,323

· Najnowszy użytkownik: rybcok1985

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Ochrona wód
Arek Pawlak
Witam.
Jako, że Zbiornik Bukówka jest naszą "flagową" wodą (patrz nasz baner), zawiązaliśmy współpracę ze Społeczną Strażą Rybacką - Kamienna Góra, która ma w swojej jurysdykcji wyżej wymieniony zbiornik. Baner Straży jest widoczny pod aktualnościami forum. Mam nadzieję, że współpraca się rozwinie i będziemy wspierać SSR KG w zainicjowanych przez nich akcjach. Oczywiście możemy być też inicjatorami takich akcji.
Komendantem SSR Kamienna Góra jest nasz nowy kolega rutus, który obiecał zamieszczać wpisy o prowadzonych akcjach.
jednak najlepszym źródłem informacji w tym temacie pozostaje strona:
http://www.spoleczna-straz-rybacka.pl
Zachęcam do odwiedzenia.

Dziękujemy Strażnikom za dotychczasową pracę i eliminację patologicznych zachowań nad naszymi wodami.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 19.11.2016 10:30
Pozdrawiam, Arek.

Bogumil Trzcinka
Taka współpraca to ja rozumiem Smile Szacuneczek Panowie ze SSR Tak Trzymać nie tylko Ci z okręgu Kamienna Góra Zdrowie
Pfft

rutus
Zdróweczko KoledzyZdrowie i jeszcze taki filmik dla Was, do jesieni będzie zmontowany materiał video o pracy SSR na naszym terenie Smile

YouTube Video

Edytowane przez Arek Pawlak dnia 02.08.2013 13:53

Szymon Kabacinski
Tylko pozazdrościć takiej ochrony rybek. Gdyby wszędzie tak było to wędkarze nie musieli by wyjeżdżać z kraju, żeby sobie połowić.
PS: Ładne kamizelki Smile

Krzysztof Poniewierski
rutus napisał(a):

Zdróweczko KoledzyZdrowie i jeszcze taki filmik dla Was, do jesieni będzie zmontowany materiał video o pracy SSR na naszym terenie Smile

YouTube Video

A ja życzę SSR by nie miała częstych interwencji, choć sam wiem że to płonne życzenia.
Sobie życzę by zgłoszenia telefoniczne były tratowane przez SSR poważnie.
K-Pon

Jacek Wrobel
W końcu ktoś, mówi i pisze pozytywnie o SSR...uff.... ulżyło mi, naprawdę Tak Trzymać
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Bogumil Trzcinka
O SSR z " moich rewirów " mogę wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach Tak Trzymać

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.40
11,303,176 unikalne wizyty