PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Główka jigowa ze sprężyną
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Jan Brzozowski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,324

· Najnowszy użytkownik: hasdar

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Główka jigowa ze sprężyną
Arek Pawlak
Główka jigowa ze sprężyną

YouTube Video

Co sądzicie o tym patencie?
Pozdrawiam, Arek.

Chef
OMG,czego to nie wymysla ,zeby sprzedac.Gumy to nie wieczne przynety i po kilku zlowionych szczegolnie malych szczupaczkach sa tak posiekane ,ze ida do smieci.W malych gumkach takich jak na prezentacji tego pana wole tradycyjne zbrojenie glowka z hakiem.Pozwala mi to na szybka zmiane na ciezsza glowke badz odwrotnie i nie zsuwaja mi sie jakos.Stosowalem podobny patent przy zbrojeniu mrozonej martwej rybki i naprawde wielkich gum,ale to juz inna sprawa.
Too many fish
Too little time...
http://marcinejankowski.blogspot.co.uk/

Maciej Marchwiak
Faktycznie ...wydaję mi się , ze do małych gum to bez sensu jest ! Widzę jednak że temat nie jest tak całkiem do d....y . ... Ja mam zawsze problem ze zakupem odpowiednich główek jigowych ! Problem polega na tym, że producenci upodobali sobie zasadę : - duży hak - to długi hak ! A ja nie cierpię długich haków ! Dla mnie najlepsza główka to taka , gdzie hak wychodzi jak najbliżej . Długie główki niepotrzebnie przesztywniają gumę i są powodem spadów. A tutaj w tej główce ze sprężynką nie ma problemu ! Nie chodzi wcale o to , która wersja lepiej trzyma gumę , bo to mało istotne ! Widzę po prostu pewną uniwersalność tego pomysłu, który polega na tym, że kupując jedną główkę , mogę ją zastosować do przynęt dowolnej wielkości. Do tej pory w tradycyjnych główkach, aby dobrać do danej gumy , trzeba było brać pod uwagę , ciężąr, długość i wielkość haka. Jeszcze nigdy nie udało mi się dobrać w sklepie wszystkich tych trzej parametrów tak abym był zadowolony ! Tutaj problem ten odpada , bo dozbrojkę mogę sobie ustawić jak chcę !

iksmen
A po co tak kombinować, sam używałem w zeszłym sezonie główek Musaga na haczykach Sasame. I to faktycznie działa ten gwincik ze sprężyny, co prawda w zimnych porach roku kiedy palce są zgrabiałe jest to uciążliwe ale do października/listopada można spokojnie stosować. http://www.musaga.pl/

Maciej Marchwiak
Nie ! Nie ! Musagi to ja nie kupię ! Mnie ręce grabieją nawet latem !

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.05
11,331,998 unikalne wizyty