PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Nasze zakupy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2019
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Wypad na szczupaki
woblery
VIII zlot PF

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,277

· Najnowszy użytkownik: Woszczu

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Nasze zakupy
Lukasz Szlafka
Przybyły Rozemeijery Smile

pikefinder.pl/upload_img/32849_Rozemejer.jpg
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 19.09.2013 15:05
<',)))>< Gofer

Damian Poweska
Łukasz w totka wygrałeś? co chwile coś kupujesz Wink fajne blaszki Tak Trzymać

Lukasz Szlafka
W Lotka nie gram, jadę na debecie Smile zakupów końca nie widać, fajnie się kupuje gorzej zarobić na to Grin
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
Moje Rozemeijery też doszły. Fajne przynęty i niedrogieSmile
Pozdrawiam, Arek.

Damian Poweska
Mi niedługo też coś grosza wpadnie to może i ja kupię parę tych obrotówek Smile

Arek Pawlak
Mają też ciekawe główki do gum i dozbrojki.
Pozdrawiam, Arek.

Jacek Wrobel
Wędkarz zasiedziały, czyli taki z co najmniej 5 letnim stażem, zamienia się w wędkarza zbieracza i kolekcjonera. Nie ważne jaka jest jego cena, musi tą czy inną nowość posiadać w swoich zbiorach. Wiele właśnie przynęt konstruowanych jest z myślą, nie o najbardziej w tej sprawie zainteresowanych rybach, tylko wędkarzach, w końcu to my te przynęty kupujemy. Są coraz ładniejsze, wpadają w oko, bardzo przypominają naturalny pokarm ale czy na pewno są łowne??? Różnie to bywa. Ja ostatnio, wykroiłem swoim sposobem, wcale nie wyrafinowane miedziane dwie blaszki wahadłowe i z tymi przynętami wybrałem się z moimi koleżkami nad wodę. Radek, ten który niedawno zarejestrował się na naszym portalu jest tego zdarzenia świadkiem. Lekko wyprofilowane, ciemno miedziane i niezbyt, wyglądające blachy okazały się kilerem, łowiłem jednego szczupaka za drugim a chłopcy w ogóle brań nie mieli. Dlatego od momentu kiedy zacząłem dłubać przy wabikach spinningowych ograniczyłem mocno swoje zakupy. Oczywiście nie do końca, zawsze jest coś nowego, fajnego co chciałbym mieć w swoim arsenale, albo chciałbym skopiować. I choć szafka przeznaczona do jego przechowywania już pęka w szwach, podobnie jak moja żona pęka
czasami z wściekłości przeważnie wtedy jak część mojego wędkarskiego majątku wywalę na stół, stale coś nowego...niestety wpada mi w ręce.Bezradny
W tym sezonie rynek transferowy miałem skąpy, zakupy ograniczyłem do nabycia spinningu morskiego z wymiennymi szczytówkami CUPIDO TAURUS 240/cw. 20-250Grin oraz kręcioła SHIMANIAKA RARENIUM CI 4Grin i trochę dużych tłoczonych z cienkiej blachy wahadłówek Ryska Komodzińskiego.
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Zbigniew Kapustynski
A ja dzisiaj kupiłem spodniobuty gumowe oryginały Stomil nie PCV ani nylon o rozmiarze 44 i wysokości 130cm- 2 pary. Jak widzicie cuda się zdarzają. Wyposażone są w piękne metalowe guziki do których przypina się eleganckie szeleczki wykończone prawdziwą skórą. W środku wyściełane materiałem.
Do zakładania i ściągania wg instrukcji będzie się pojawiać rusałka o dużych niebieskich oczkach.
Teraz czekam na dostawę i wszystkie rzeczki będą moje do spenetrowania.

pikefinder.pl/upload_img/53084_gumowce.jpg
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 19.09.2013 15:08
zibibinio

Mariusz Karpowicz
I to jest właśnie to! Jak kiedyś miałem takie spodniobuty to miałem i miałem, a te dzisiejsze rzadko kiedy wytrzymują sezon. Gratuluje wyśmienitego zakupu. Szkoda, że nie mój rozmiar, bo bym Cię mulił, żebyś jedna parę odsprzedał.Wink
Maniek

salto
Bardzo dobry zakup,mam wodery Stomilowskie i bardzo sobie chwalę.
To i ja się pochwale,ostatnio zakupiłem kijek do ciężkiego spina na Wisłe,Shimano BeastMaster CX 300XH c.w.50-100g.
A i na pomorskie rzeki jeśli by się trafiła okazja jechać i połowić to powinien się sprawdzićSmile
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_5175568282252_forumsumowe.jpg
Robert

Longin Bojanowski
A gdzież to Zibi trafił takie butki?
Loniek

Szymon Kabacinski
Longin Bojanowski napisał(a):

A nie widać, że zdjęcie z internetu ?Grin

Ładny kij.

Mariusz Karpowicz
salto napisał(a):
To i ja się pochwale,ostatnio zakupiłem kijek do ciężkiego spina na Wisłe,Shimano BeastMaster CX 300XH c.w.50-100g.

A mam taki- tylko innyGrin Tzn. Mam bestmastera 50-100 tyle że inny trochę- musi starszy model bo ma już kilka lat. Kuiłem go do ciężkiego spina na Bug, ale średnio mi sie sprawdza- nieco za miękki jest jak na mój gust- za to na wody stojące z brzegu... rewelacja- ogromne gumy, blachy, woblery.... ma mocGrin
Maniek

salto
U mnie Wisła gdzie najczęściej łowię przypomina kanał o bardzo wolnym uciągu,na odcinku Krakowskim są trzy stopnie wodne które spowalniają znacznie nurt do tego jeszcze dochodzą uregulowane brzegi.
Oglądałem przy kupnie jeszcze dwa kijki Dragona z serii Millenium oraz Daiwe o zbliżonych parametrach i Shimano wypadł najlepiej.
Już niedługo pierwsze testy na Wiśle oraz na żwirowniach,zobaczymy jak będzie,oczywiście zdam relacjeSmile
Robert

Jan Brzozowski
Też mam taki - tylko inny :s długość 240 cw do 150 g. Mój to jest już naprawdę na spore rybska Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Damian Poweska
Wodery Stomilu są numer 1 i nawet jeżyny nie dawały im radySmile

Ala Pawelczyk
Ala Pawelczyk napisał(a):

Loniek u nas w Radomiu były w ubiegłym roku [jesień] w sklepach z odzieżą ochronną.
Cena 186 zł. Mogę sprawdzić jeśli jest ktoś zainteresowany.

Zbigniew Kapustynski

Loniek u nas w Radomiu były w ubiegłym roku [jesień] w sklepach z odzieżą ochronną.
Cena 186 zł. Mogę sprawdzić jeśli jest ktoś zainteresowany.

Ale wodery czy spodniobuty w tej cenie?
zibibinio

Longin Bojanowski
No właśnie wodery czy spodniobuty.
Loniek

Arek Pawlak
Napisał gdzieś tam, że 130 cm wysokie, to chyba spodniobutySmile
Pozdrawiam, Arek.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.18