PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Nasze zakupy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2020
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Urlop Galicja 2020
Urlopowe
Można i tak ok 100m w dół

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,288

· Najnowszy użytkownik: 00kura00

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Nasze zakupy
Lukasz Szlafka
Przybyły Rozemeijery Smile

pikefinder.pl/upload_img/32849_Rozemejer.jpg
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 19.09.2013 15:05
<',)))>< Gofer

Damian Poweska
Łukasz w totka wygrałeś? co chwile coś kupujesz Wink fajne blaszki Tak Trzymać

Lukasz Szlafka
W Lotka nie gram, jadę na debecie Smile zakupów końca nie widać, fajnie się kupuje gorzej zarobić na to Grin
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
Moje Rozemeijery też doszły. Fajne przynęty i niedrogieSmile
Pozdrawiam, Arek.

Damian Poweska
Mi niedługo też coś grosza wpadnie to może i ja kupię parę tych obrotówek Smile

Arek Pawlak
Mają też ciekawe główki do gum i dozbrojki.
Pozdrawiam, Arek.

Jacek Wrobel
Wędkarz zasiedziały, czyli taki z co najmniej 5 letnim stażem, zamienia się w wędkarza zbieracza i kolekcjonera. Nie ważne jaka jest jego cena, musi tą czy inną nowość posiadać w swoich zbiorach. Wiele właśnie przynęt konstruowanych jest z myślą, nie o najbardziej w tej sprawie zainteresowanych rybach, tylko wędkarzach, w końcu to my te przynęty kupujemy. Są coraz ładniejsze, wpadają w oko, bardzo przypominają naturalny pokarm ale czy na pewno są łowne??? Różnie to bywa. Ja ostatnio, wykroiłem swoim sposobem, wcale nie wyrafinowane miedziane dwie blaszki wahadłowe i z tymi przynętami wybrałem się z moimi koleżkami nad wodę. Radek, ten który niedawno zarejestrował się na naszym portalu jest tego zdarzenia świadkiem. Lekko wyprofilowane, ciemno miedziane i niezbyt, wyglądające blachy okazały się kilerem, łowiłem jednego szczupaka za drugim a chłopcy w ogóle brań nie mieli. Dlatego od momentu kiedy zacząłem dłubać przy wabikach spinningowych ograniczyłem mocno swoje zakupy. Oczywiście nie do końca, zawsze jest coś nowego, fajnego co chciałbym mieć w swoim arsenale, albo chciałbym skopiować. I choć szafka przeznaczona do jego przechowywania już pęka w szwach, podobnie jak moja żona pęka
czasami z wściekłości przeważnie wtedy jak część mojego wędkarskiego majątku wywalę na stół, stale coś nowego...niestety wpada mi w ręce.Bezradny
W tym sezonie rynek transferowy miałem skąpy, zakupy ograniczyłem do nabycia spinningu morskiego z wymiennymi szczytówkami CUPIDO TAURUS 240/cw. 20-250Grin oraz kręcioła SHIMANIAKA RARENIUM CI 4Grin i trochę dużych tłoczonych z cienkiej blachy wahadłówek Ryska Komodzińskiego.
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Zbigniew Kapustynski
A ja dzisiaj kupiłem spodniobuty gumowe oryginały Stomil nie PCV ani nylon o rozmiarze 44 i wysokości 130cm- 2 pary. Jak widzicie cuda się zdarzają. Wyposażone są w piękne metalowe guziki do których przypina się eleganckie szeleczki wykończone prawdziwą skórą. W środku wyściełane materiałem.
Do zakładania i ściągania wg instrukcji będzie się pojawiać rusałka o dużych niebieskich oczkach.
Teraz czekam na dostawę i wszystkie rzeczki będą moje do spenetrowania.

pikefinder.pl/upload_img/53084_gumowce.jpg
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 19.09.2013 15:08
zibibinio

Mariusz Karpowicz
I to jest właśnie to! Jak kiedyś miałem takie spodniobuty to miałem i miałem, a te dzisiejsze rzadko kiedy wytrzymują sezon. Gratuluje wyśmienitego zakupu. Szkoda, że nie mój rozmiar, bo bym Cię mulił, żebyś jedna parę odsprzedał.Wink
Maniek

salto
Bardzo dobry zakup,mam wodery Stomilowskie i bardzo sobie chwalę.
To i ja się pochwale,ostatnio zakupiłem kijek do ciężkiego spina na Wisłe,Shimano BeastMaster CX 300XH c.w.50-100g.
A i na pomorskie rzeki jeśli by się trafiła okazja jechać i połowić to powinien się sprawdzićSmile
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_5175568282252_forumsumowe.jpg
Robert

Longin Bojanowski
A gdzież to Zibi trafił takie butki?
Loniek

Szymon Kabacinski
Longin Bojanowski napisał(a):

A nie widać, że zdjęcie z internetu ?Grin

Ładny kij.

Mariusz Karpowicz
salto napisał(a):
To i ja się pochwale,ostatnio zakupiłem kijek do ciężkiego spina na Wisłe,Shimano BeastMaster CX 300XH c.w.50-100g.

A mam taki- tylko innyGrin Tzn. Mam bestmastera 50-100 tyle że inny trochę- musi starszy model bo ma już kilka lat. Kuiłem go do ciężkiego spina na Bug, ale średnio mi sie sprawdza- nieco za miękki jest jak na mój gust- za to na wody stojące z brzegu... rewelacja- ogromne gumy, blachy, woblery.... ma mocGrin
Maniek

salto
U mnie Wisła gdzie najczęściej łowię przypomina kanał o bardzo wolnym uciągu,na odcinku Krakowskim są trzy stopnie wodne które spowalniają znacznie nurt do tego jeszcze dochodzą uregulowane brzegi.
Oglądałem przy kupnie jeszcze dwa kijki Dragona z serii Millenium oraz Daiwe o zbliżonych parametrach i Shimano wypadł najlepiej.
Już niedługo pierwsze testy na Wiśle oraz na żwirowniach,zobaczymy jak będzie,oczywiście zdam relacjeSmile
Robert

Jan Brzozowski
Też mam taki - tylko inny :s długość 240 cw do 150 g. Mój to jest już naprawdę na spore rybska Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Damian Poweska
Wodery Stomilu są numer 1 i nawet jeżyny nie dawały im radySmile

Ala Pawelczyk
Ala Pawelczyk napisał(a):

Loniek u nas w Radomiu były w ubiegłym roku [jesień] w sklepach z odzieżą ochronną.
Cena 186 zł. Mogę sprawdzić jeśli jest ktoś zainteresowany.

Zbigniew Kapustynski

Loniek u nas w Radomiu były w ubiegłym roku [jesień] w sklepach z odzieżą ochronną.
Cena 186 zł. Mogę sprawdzić jeśli jest ktoś zainteresowany.

Ale wodery czy spodniobuty w tej cenie?
zibibinio

Longin Bojanowski
No właśnie wodery czy spodniobuty.
Loniek

Arek Pawlak
Napisał gdzieś tam, że 130 cm wysokie, to chyba spodniobutySmile
Pozdrawiam, Arek.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.39