PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Nasze zakupy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2019
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Wypad na szczupaki
woblery
VIII zlot PF

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,277

· Najnowszy użytkownik: Woszczu

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Nasze zakupy
Zbigniew Kapustynski
Jak popada a mieszkam blisko lasu, to ten zakup pomoże mi się przemieszczać po okolicy.
Przebieg tylko 1200 km. Bateria niemiecka a rower holenderski. Po raz pierwszy mam rower z komputerem i silnikiem elektrycznym. Teraz czeka mnie pedałowanie i zbieranie grzybów.
A i dla zdrowia częściej pojeżdżę po okolicy. Koło domu mam pełno ścieżek rowerowych.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d4daf75adeda_pikefinder.jpg
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d4dafa13396f_pikefinder.jpg
zibibinio
x4

km73
Wesołe jest życie staruszka Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kamil Zaczkiewicz
Fajny jednoślad! Wink A co do terenów, wokół Ciebie, to ja z zazdrością spoglądam na inne, niż leśne, tereny.... Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Zbigniew Kapustynski
Żeby dużo jeździć elektrykiem, dokupiłem też ładowarkę do niego.
W piątek mi zamontowali. Teraz ładowanie gratis.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d63ad25c55f8_pikefinder.jpg$winkoCygaroFotel
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 26.08.2019 11:59
zibibinio
x4

km73
Jako że Zlot niebawem, poszperałem trochę w necie i kupiłem lekko używanego spinningowego travela. Poprzedni 15-40g. sprzedałem, ponieważ szukałem 10-30g. Planuję przyjazd na Zlot pociągiem i znalazłem Shimano Exage S.T.C. Stan dobry i po tuningu.
Przy C.W. 10-30g. mam 4 opcje długości: 211, 222, 234 i 246 cm.
Przy opcji C.W. 2-10g. (wg opisu, ponieważ jeszcze nie testowałem) 240 i 264 cm.
Muszę jeszcze ogarnąć tubę. Znalazłem dwie opcje. Linkuję jakby ktoś w przyszłości potrzebował:
https://www.coron...0,195,1155

lub

https://www.olx.p...a494bb34a3

Mistrzostwo finezji to to raczej nie będzie, ale zapewne da się połowić. Głównie chodzi o długość transportową.
Ps. Planuję dokupić kilka szczytówek gruntowych i zrobić travelowego pickero - feedera. Smile Fishing

pikefinder.pl/upload_img/42510_Travel_Shimano_STC_210_240_10_30g.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

km73
Czekałem i się doczekałem. Taniec2
Nowy MHX SJ9000 z pracowni Sergiusza Kasprzyka, rozpoczyna swoje wizyty nad wodą.
Długość 228 cm / C.W 1,7-11g.
Dobrze gada z młynkiem Shimano Twin Power 3000 XTR, który kupiłem 17-cie lat temu. Smile Plecionka Hype Tackle 0,06 idealnie wypełnia match'ową szpulę. Jak trochę rozpoznam patyk, to dorzucę drugą szpulę z grubszą plecionką.
Kij bardzo lekki, ale czuć w nim zapas mocy.
Patyk bardzo czuły na każdy kontakt w wodzie, np.: miękka roślinność lub skubanie małych okonków. Fishing
Ochrzciłem go okonkami 12 -15 cm. I nawet przy tych najmniejszych, miałem dobrze wyczuwalne brania podczas jigowania. Smile

W oczekiwaniu na coś większego,
Pozdrawiam,
Maniek2

pikefinder.pl/upload_img/52078_MHX_SJ9000_1.jpg

pikefinder.pl/upload_img/48795_MHX_SJ9000_2.jpg

pikefinder.pl/upload_img/86150_MHX_SJ9000_ochrzczony.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x2

Zbigniew Kapustynski
Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Żeby dużo jeździć elektrykiem, dokupiłem też ładowarkę do niego.
W piątek mi zamontowali. Teraz ładowanie gratis.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d63ad25c55f8_pikefinder.jpg$winkoCygaroFotel

Dzisiaj założył mi Tauron licznik dwukierunkowy i od 11 godziny legalnie produkuję własny prąd.
Rachunki będą zdecydowanie niższe. Polecam kolegom....Wink
zibibinio
x1

km73
Zibi,
Ile czasu szacujesz zwrot inwestycji?

Ps. W bloku nie da rady tak się wyposażyć. Frown
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Zbigniew Kapustynski
Bardziej traktuję to jak lokatę. Stopa zwrotu około 14% w pierwszym roku. 16 w drugim, 19 w trzecim, 24 w czwartym,31 w piątym, 46 w szóstym i 84 w siódmym.
Po tym okresie zainwestowany kapitał się zwróci i instalacja pozwoli mi spokojnie obserwować rachunki za prąd.
Można powiedzieć, że zapłaciłem prąd siedem lat do przodu.
Oczywiście przy wzroście cen energii elektrycznej, stopy zwrotu też wzrosną.
Lepiej niż w Amber Gold i do tego legalnie. Normalne banki dają do 1,5%.Fotel$winkoCygaro
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 16.10.2019 12:21
zibibinio
x1

km73
Zibi,
Dobra lokata. Tak Trzymać
O ile nie wejdzie ustawa, że trzeba to zasilać węglem... to super EKO. Tak Trzymać
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.14
12,341,823 unikalne wizyty