PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Nasze zakupy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Luty 2020
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Urlop Galicja 2020
Urlopowe
Można i tak ok 100m w dół

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 5

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,285

· Najnowszy użytkownik: plodnajulianna23

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Nasze zakupy
Arek Pawlak
Widzę tam kilka swoich killerów Grin
Pozdrawiam, Arek.

Szymon Kabacinski
Ładne zakupy. SmileGratulacje Teraz tylko metrowe mamuśki niech się meldują.

Szymon Kabacinski
Ja dziś przejazdem obok wędkarskiego to wpadłem dokupić parę bubelków i wędunie na spławik. Przypony malutkie agrafki, krętliki itd.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_5187ec3251ee8_forumsumowe.jpg

Zamówiłem jeszcze kołowrotek do spina Ryobi Zauber 3000, ale pochwalę się dopiero jak przyjdzie.

Maciej Marchwiak
Podczas ostatnich zakupów sprzedawca namówił mnie na tę plecionkę.

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_518adbcc1f145_forumsumowe.jpg

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_518adbf56bf5b_forumsumowe.jpg

Nie pamiętam dokładnie ile za nią dałem. Ale raczej nie więcej niż 50 zł. Jeszcze jej nie próbowałem. Ale widzę po splocie że pewnie będzie głośna w przelotkach ? Czy ktoś miał kiedy z tą plecionką jakieś doświadczenia ?
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 19.09.2013 15:15
Camelot

Damian Poweska
2 dni temu kupiłem z bratem łódkę z przyczepką, trzeba było ją oblać i tak się załadowałem jak PKS i do dziś mnie trzyma Sad

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_518b4dc927f3a_forumsumowe.jpg

salto
Łódeczka zacna,bardzo dobry zakupTak Trzymać
Robert

Szymon Kabacinski
Piękna łódeczka Gratulacje

Maciej Marchwiak
Szymon Kabacinski napisał(a):

Ja dziś przejazdem obok wędkarskiego to wpadłem dokupić parę bubelków i wędunie na spławik. Przypony malutkie agrafki, krętliki itd.

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_5187ec3251ee8_forumsumowe.jpg

Zamówiłem jeszcze kołowrotek do spina Ryobi Zauber 3000, ale pochwalę się dopiero jak przyjdzie.

Camelot

Maciej Marchwiak
Maciej Marchwiak napisał(a):

Ciekaw jestem tego Ryobi Zauber ? Widzę, że kolega zbroi się na leszcza ? A leszcze też się teraz zbroją (na niebiesko)

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_518b65e198dd1_forumsumowe.jpg

Będą się teraz zbierać w wielkie ławice w spokojnych i płytszych miejscach.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 19.09.2013 15:16
Camelot

Szymon Kabacinski
Nie, dlaczego ?
Kołowrót tylko do spina Smile Na grunt wolny bieg tylko i wyłącznie.

Zrozumiałem, że Ty myślisz, że kołowrotek na leszcza kupiłem ?
Czy chodzi o te bubelki ?Smile

Maciej Marchwiak
Damian Poweska napisał(a):

2 dni temu kupiłem z bratem łódkę z przyczepką, trzeba było ją oblać i tak się załadowałem jak PKS i do dziś mnie trzyma Sad

pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/sum_siluro_sumy_catfish_silure_518b4dc927f3a_forumsumowe.jpg
Fajna łódeczka ! Wolno wiedzieć jakie ma wymiary ?
Camelot

Ala Pawelczyk

Damian "łeb" nie szklanka nie pęknie a łódeczka oblana nie będzie skrzypieć i przeciekaćHihi.
Zakup super Tak Trzymać-niech Wam sie dobrze sprawujeBravo
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.05.2013 12:24

Maciej Marchwiak

Nie, dlaczego ?

Oczywiście , że o bubelki mi chodzi Wink Bo i po co Ci Zauber na leszcza ? (widzę zanęta ,,Leszcz" żyłka 0.14 haczyki i inne duperelki ) - No bo chyba na 0.14 nie będziesz karpi wywlekał ?
Camelot

Szymon Kabacinski

Nie, dlaczego ?

Oczywiście , że o bubelki mi chodzi Wink Bo i po co Ci Zauber na leszcza ? (widzę zanęta ,,Leszcz" żyłka 0.14 haczyki i inne duperelki ) - No bo chyba na 0.14 nie będziesz karpi wywlekał ?

0.14 -płociak, leszcz i podleszcz (krąp ) Smile

salto
Wszedłem tylko po robaki do sklepu a skończyło się jak zwykle,czyli małe zakupyGrin
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_518b98257d246_pikefinder.jpg
Robert

Lukasz Szlafka
Damian fajna krypa Smile przygarnął bym
<',)))>< Gofer

Damian Poweska

Fajna łódeczka ! Wolno wiedzieć jakie ma wymiary ?

Długość łódki to 380 szerokości nie znam ponoć 160.

Maciej Marchwiak
Wymiary w sam raz na moje potrzeby Frown
Camelot

Slawomir Tabor
Damian łódeczka super do spina akurat.Tak Trzymać
TABOR

Longin Bojanowski
Damian, Łukasz. gratuluje zakupu, teraz to dopiero będzie (rybki drżyjcie).

A ja zakupiłem sobie telewizje łódkową. O taką.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_518bd155c3e0b_pikefinder.jpg

Oczywiście pamiętałem też o tym co pisałem kiedyś. Dziś paczuszka przyszła. Blank, uchwyt, przelotki do muchówki ale też jak zwykle coś jeszcze. Blank na bałtyckie dorsze i czerwony uchwyt do niego oraz dziwoląg, pigmenty do lakieru (pewnie dopiero w czerwcu próby z tzw. marblingiem).
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_518bd193b4b13_pikefinder.jpg
Loniek

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.17
12,874,145 unikalne wizyty