PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Nasze zakupy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2021
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Sezon 2020
Kolejny wypad
Urlop Galicja 2020

2020
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,318

· Najnowszy użytkownik: apollo13

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Nasze zakupy
Jan Brzozowski
Fajny zakup, Kris.
Wiadomo, u nas ogólnie sprzęt jest droższy, niż w DE.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Semi
Przyszły w tygodniu dwie plećki KASTKINGA do testowania. Jak na pierwsze wrażenie przy cenie 20 zeta za 300 metrów, to chyba nawet da się na nie łowić.Wink
sumowapasja.pl/images/imagehost/58902c43a9d862223923079845c26fad.jpg
x1

Roberts
Semi miałem kiedyś tą plecionkę i jest naprawdę super .

Semi
No to superSmile. Wziąłem z Aliexpress na próbę, jak się mi sprawdzą to jeszcze 0,07mm wezmę. Tym bardziej że mi od chińczyka szybko przyszły, w niecałe dwa tygodnie i do paczkomatu.

Lukasz Szlafka
Na tą 15lb po 2 sezonach złowiłem moją życiówkę 120cm
<',)))>< Gofer
x1

km73
Maniek był grzeczny więc przyjechał Mikołaj.

Nowy SHIMANO Stradic FL 4000 MHG na przyszły sezon. Przełożenie 5,8:1. Będzie trzeba przeprosić się z Wisłą i boleni od maja szukać. Fishing

pikefinder.pl/upload_img/40321_Stradic_FL_4000_MHG.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x2

Jan Brzozowski
Starość nie radość, nie daję już rady dźwigać 150Ah AGM. Ta kupa ołowiu waży 50 kilo, więc kupiłem coś lżejszego.
Do tego dedykowaną ładowarkę, automat bezpiecznik oraz BMS czyli ustrojstwo sterujące prądem ładowania poszczególnych cel.

pikefinder.pl/upload_img/98276_H30ae92ff7ea74eaaab8f165f39d1e38ac.jpg
x1

Jacek Bartnik
Do mnie dotarł dzisiaj prezent od mikołaja Ponton Kolibri KM 330 D GrinGrin. Na wiosnę dokupię silnik i akumulator i będzie komplecik.Fajnie że od sierpnia nie ma potrzeby rejestracji łodzi i pontonów do 7,5 metra.

Zbigniew Kapustynski
Polecam kolegom na wyprawy wędkarskie. Głośnik Tronsmart ( 40 Wat) IP7 i latarka akumulatorowa. W 2021 na Neptunie będzie muza ze smartfonu i jasno wieczorem.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5fec80dfd948b_pikefinder.jpg
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5fec80ff2bd89_pikefinder.jpg
zibibinio

Arek Pawlak
Radio FM ma wbudowane?
Pozdrawiam, Arek.

Zbigniew Kapustynski
Nie ma radia. Jest wejście na kartę microSD. Ja to kupiłem do odtwarzania muzyki z telefonu. Już mam wgrane do telefonu na kartę 32 Gb całą prawie dyskografię moich ulubionych wykonawców. A jeszcze w ciul miejsca. Na razie mam studio nagraniowe w domu.....$winko
zibibinio

Jan Brzozowski
Zaczynamy się zbroić na nowy sezon.
Kupiłem dwie grubości osiem splotów, 0.14 oraz 0.16. Będzie na sandałki i szczupłe.
Cena około 50 zł za 500 metrów.
Deklarowana wytrzymałość to odpowiednio 8,2 kg oraz 10 kg.

pikefinder.pl/upload_img/59470_GHOTDA-8-nici-4-nici-multifilamento-y-ka-w-dkarska-pleciona-karpia-liha-100m-300m-500m.jpg_Q90.jpg
x2

Radek Uscinski
Może to nie jest zakup, ale chyba pod to można podciągnąć Grin Kilka lat temu udało mi się zdobyć Tayahe 3m do 35 gram i przez te kilka lat wędka dostała naprawdę mocy wpierdziel, a że to mocno poszukiwany na rynku blank to postanowiłem ją odświeżyć. Oczywiście sam mam dwie lewe ręce to znalazłem chłopaka, który się tego podejmieGrin A, że świat mały to okazało się, że nieświadomie wędka trafiła do osoby, która ją wykonała Shock
Wędka przed remontem
pikefinder.pl/upload_img/70491_IMG-20210111-WA0003.jpg
pikefinder.pl/upload_img/81467_IMG-20210111-WA0000.jpg
po remoncie
pikefinder.pl/upload_img/15364_IMG-20210130-WA0000.jpg
pikefinder.pl/upload_img/38167_IMG_20210204_150000.jpg
pikefinder.pl/upload_img/05861_IMG-20210130-WA0001.jpg
Blank był mocno poobijany więc cały został oskrobany, przelotki zostały te same plus jedna została dołożona, nowa rękojeść.
I powiem, że kij naprawdę teraz cieszy oko i nie mogę się doczekać sezonu Grin
Szpadel
x3

km73
Radek Tak Trzymać Tak Trzymać Tak Trzymać
Byle do wiosny.

Ja mam problem z długimi spinningami, ponieważ z reguły, mają długi dolnik, który wystaje mi za łokieć i się z tym męczę. Jakoś nigdy nie mogłem się z tym ogarnąć. Dlatego np. stary Cormoran Black Star CM , Maciek skrócił mi na dolniku, dodał trochę lamety (na wyważenie) i ładnie oprawił wykończenie. Z oryginalnego 3,00 jest teraz 2,89. Co prawda kijek zaniedbany, ale w tym roku kilka razy zawita na Wiśle za boleniem. Fishing

Ps. Teraz chodzi za mną kleniowy Batson RX7 - 2,90 pod wobki na podwarszawską Jeziorkę. Tam w sezonie jest bardzo zarośnięty brzeg. Trzeba za krzaków wyjechać nad wodę z długim patykiem. Mam już przemyślenia co do tego patyka, ale potrzebuję trochę wolnego czasu, aby ogarnąć projekt i wysłać do Sergiusza z FishingRod.pl
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

km73
Przyjechało kilka tematów.
Zestaw Salix Alba. Pokrowce na wodery, pokrowiec na siatkę (na zawodach jest obowiązkowa), plecak, chlebak, pokrowce na kołowrotki były w gratisie. Smile
Mój taki zestaw wytrzymał 15 lat więc liczę, że firma trzyma nadal jakość. Smile

pikefinder.pl/upload_img/29415_Salix_Alba.jpg

Kamizelka Graff też już swoje przeżyła. Graff nie robi już tych modeli Bezradny Aktualna (jedyna) w ich ofercie nie podoba mi się.
Szarpnąłem się na Simms'a, jutro przeprowadzka.
Na zdjęciu: po lewej stary Graff, a po prawej nowy Simms.

pikefinder.pl/upload_img/23950_Kamizelki_2021.jpg
Edytowane przez km73 dnia 01.03.2021 19:16
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x3

Arek Pawlak
Super zakupy. Ten Sims wygląda bardzo dobrzeTak Trzymać
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
Ładne wyposażenie! Smile

Simms na pewno się sprawdzi, to jakość sama w sobie... oby Wink
Co do kamizelek, to ja, z racji współpracy ze "smoczą firmą", korzystam z ich wyrobów i dają radę, aczkolwiek przeglądając róże oferty, wydaje się, że warto też przyjrzeć się wyrobom polskiej firmy ROPIKS Smile
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.15
14,058,820 unikalne wizyty