PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Nasze zakupy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2020
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Urlop Galicja 2020
Urlopowe
Można i tak ok 100m w dół

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 4

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,289

· Najnowszy użytkownik: kostra

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Nasze zakupy
Zbigniew Kapustynski
Jak popada a mieszkam blisko lasu, to ten zakup pomoże mi się przemieszczać po okolicy.
Przebieg tylko 1200 km. Bateria niemiecka a rower holenderski. Po raz pierwszy mam rower z komputerem i silnikiem elektrycznym. Teraz czeka mnie pedałowanie i zbieranie grzybów.
A i dla zdrowia częściej pojeżdżę po okolicy. Koło domu mam pełno ścieżek rowerowych.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d4daf75adeda_pikefinder.jpg
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d4dafa13396f_pikefinder.jpg
zibibinio
x4

km73
Wesołe jest życie staruszka Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kamil Zaczkiewicz
Fajny jednoślad! Wink A co do terenów, wokół Ciebie, to ja z zazdrością spoglądam na inne, niż leśne, tereny.... Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Zbigniew Kapustynski
Żeby dużo jeździć elektrykiem, dokupiłem też ładowarkę do niego.
W piątek mi zamontowali. Teraz ładowanie gratis.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d63ad25c55f8_pikefinder.jpg$winkoCygaroFotel
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 26.08.2019 11:59
zibibinio
x4

km73
Jako że Zlot niebawem, poszperałem trochę w necie i kupiłem lekko używanego spinningowego travela. Poprzedni 15-40g. sprzedałem, ponieważ szukałem 10-30g. Planuję przyjazd na Zlot pociągiem i znalazłem Shimano Exage S.T.C. Stan dobry i po tuningu.
Przy C.W. 10-30g. mam 4 opcje długości: 211, 222, 234 i 246 cm.
Przy opcji C.W. 2-10g. (wg opisu, ponieważ jeszcze nie testowałem) 240 i 264 cm.
Muszę jeszcze ogarnąć tubę. Znalazłem dwie opcje. Linkuję jakby ktoś w przyszłości potrzebował:
https://www.coron...0,195,1155

lub

https://www.olx.p...a494bb34a3

Mistrzostwo finezji to to raczej nie będzie, ale zapewne da się połowić. Głównie chodzi o długość transportową.
Ps. Planuję dokupić kilka szczytówek gruntowych i zrobić travelowego pickero - feedera. Smile Fishing

pikefinder.pl/upload_img/42510_Travel_Shimano_STC_210_240_10_30g.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

km73
Czekałem i się doczekałem. Taniec2
Nowy MHX SJ9000 z pracowni Sergiusza Kasprzyka, rozpoczyna swoje wizyty nad wodą.
Długość 228 cm / C.W 1,7-11g.
Dobrze gada z młynkiem Shimano Twin Power 3000 XTR, który kupiłem 17-cie lat temu. Smile Plecionka Hype Tackle 0,06 idealnie wypełnia match'ową szpulę. Jak trochę rozpoznam patyk, to dorzucę drugą szpulę z grubszą plecionką.
Kij bardzo lekki, ale czuć w nim zapas mocy.
Patyk bardzo czuły na każdy kontakt w wodzie, np.: miękka roślinność lub skubanie małych okonków. Fishing
Ochrzciłem go okonkami 12 -15 cm. I nawet przy tych najmniejszych, miałem dobrze wyczuwalne brania podczas jigowania. Smile

W oczekiwaniu na coś większego,
Pozdrawiam,
Maniek2

pikefinder.pl/upload_img/52078_MHX_SJ9000_1.jpg

pikefinder.pl/upload_img/48795_MHX_SJ9000_2.jpg

pikefinder.pl/upload_img/86150_MHX_SJ9000_ochrzczony.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x2

Zbigniew Kapustynski
Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Żeby dużo jeździć elektrykiem, dokupiłem też ładowarkę do niego.
W piątek mi zamontowali. Teraz ładowanie gratis.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d63ad25c55f8_pikefinder.jpg$winkoCygaroFotel

Dzisiaj założył mi Tauron licznik dwukierunkowy i od 11 godziny legalnie produkuję własny prąd.
Rachunki będą zdecydowanie niższe. Polecam kolegom....Wink
zibibinio
x1

km73
Zibi,
Ile czasu szacujesz zwrot inwestycji?

Ps. W bloku nie da rady tak się wyposażyć. Frown
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Zbigniew Kapustynski
Bardziej traktuję to jak lokatę. Stopa zwrotu około 14% w pierwszym roku. 16 w drugim, 19 w trzecim, 24 w czwartym,31 w piątym, 46 w szóstym i 84 w siódmym.
Po tym okresie zainwestowany kapitał się zwróci i instalacja pozwoli mi spokojnie obserwować rachunki za prąd.
Można powiedzieć, że zapłaciłem prąd siedem lat do przodu.
Oczywiście przy wzroście cen energii elektrycznej, stopy zwrotu też wzrosną.
Lepiej niż w Amber Gold i do tego legalnie. Normalne banki dają do 1,5%.Fotel$winkoCygaro
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 16.10.2019 12:21
zibibinio
x1

km73
Zibi,
Dobra lokata. Tak Trzymać
O ile nie wejdzie ustawa, że trzeba to zasilać węglem... to super EKO. Tak Trzymać
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

km73
Maniek był grzeczny to i Mikołaj wcześniej zajechał.

Sedona 2.500 model S z płytką szpulą. Dorzucił jeszcze do niej plecionkę 0,05 Hype Tackle. Różowa, żeby lepiej w nocy widać przy okoniowaniu.

pikefinder.pl/upload_img/16238_Sendona_2500.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Arek Pawlak
PięknotaTak Trzymać
Pozdrawiam, Arek.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.12