PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Killer sezonu 2012
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Marzec 2018
Łowca Ryby Miesiąca
WedkarskiKowalski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,277

· Najnowszy użytkownik: loczek24

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Killer sezonu 2012
Bogumil Trzcinka
Sezon 2012 mamy już za sobą Smile i mimo tego że wędkarze to mistrzowie sekretów Grin Spróbujmy wytypować najbardziej skuteczną przynętę minionego sezonu Smile
Mimo tego że Narew to nie jest jakieś szczupakowe eldorado Bezradny a ja wole raczej małe przynęty , zacznę od siebie Cool
Moją przynętą numer jeden był - Dragon Lunatic 10cm , perła z brokatem (niebieski lub zółty grzbiet) Na tą przynętę miałem najwięcej ryb Grin kaczory , bolki nawet wąsaty się przyłowił Grin (o okoniach nawet nie wspominam)
Miejsce drugie klasyka Smile - Dorado Invader . Tu już tylko od koloru zależało, czy oprócz kaczora i okonia - bolek uderzy .
Trzeciego miejsca generalnie nie było , różne wabiki w różnych miejscówkach się spisały Juhu
Z kolei na " moim " tajnym bajorku , jedynym słusznym i niedoścignionym killerem , była wahadłówka Dragona Grin ale to zależało moim zdaniem wyłącznie od przyzwyczajeń żywieniowych szczupaków w tym zbiorniku Grin
Natomiast kaczora życia (i spełnienie swoich marzeń w łowieniu tego gatunku Juhu) wyrwałem na - Mann's Predator 3 Tak Trzymać

A jak u was się to przedstawiało ?
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 07.01.2013 10:04
Pfft

Mariusz Karpowicz
No cóż, ja jestem tradycjonalistą. zaczynałem kiedyś od blach, potem - jak powstały przestawiłem się na przynęty miękkie, i w międzyczasie po trochę woblery. Obecnie- znaczy od jakichś trzech lat najwięcej łowię znowu na wahadła. Przede wszystkim ręczna robota Pawła. Na rzeki te ciężkie, na wody stojące lekkie. Na bardzo głębokich jeziorach nie łowię, bo u mnie takowych nie ma. Większość akwenów to około 2 metry wody, i tam najskuteczniejsze są lekkie - spore wahadła.
Maniek

Damian Poweska
Cóż ja mogę napisać w tym temacie, szczupaków jakoś nie łowiłem bo cały sezon to boleń, ale jak już złowiłem szczupaki to na białą gumę GA-MA.
Bolenie natomiast to woblerki Janusza Widła i Spirity to były w tym sezonie numer 1 po za tym uklejki Roberta Hamera to magiczne rybki gdy nie widać bolków i są niżej właśnie ta gumka przynosi mi rapki Smile
Jesienią i wczesną zimą łowię już tylko na RH.
W tym sezonie właśnie te przynęty były najlepsze u mnie.

Maciej Baranski
U mnie w sezonie 2012 najlepszymi przynętami okazały się Mikadowskie Fishuntery 10,5cm w kolorze seledynowym i zielonym(w czarne kropki). Drugie w kolejności były kopyta Relaxa 4 i 6-cio calowe. Oprócz szczupłych na gumy pięknie brały tęczaki.
Swoje miejsce na pudle znalazła również obrotówka Mepps Comet w rozmiarze 4. (srebrna z czerwonymi kropkami). Na tą blaszkę kusiłem szeroki wachlarz ryb począwszy od małych garbusków, a na metrówce kończąc. Wink
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:48
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Jan Brzozowski
U mnie Manns Predator 3, czyli perła z czarnym grzbietem, oraz Mepps Lusox rozmiar 2 i 3. W zależności od pogody srebrne lub miedziane.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:47
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Maciej Kowalkowski
Salmo Slider 10cm okoń.
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:47
i48.tinypic.com/11uyblt.png
www.fishermann.pl

Arek Pawlak
W tym roku zdecydowanie Mepps Lusox rozmiar 3 (srebrny i złoty).
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:42
Pozdrawiam, Arek.

Lukasz Szlafka
U mnie killerem okazała się błystka 2ka Rozemeijer Long Smile
Życiówka i parę szczupłych porwało się na Soft 4 play 9,5cm Smile
<',)))>< Gofer

Chef
W minionym roku w pudle z przynętami na szczupaki przeważały bezsterowce od Strike Pro i Savage.Od czasu do czasu Salmiaki z przewaga Slidera 12. Miękkie przynęty gościły w pudle od czasu do czasu tylko, gdy wędkowałem w głębszej wodzie przy samym dnie. Nawet na polskim oklepanym gumami łowisku jerki i swimbaity mialy przewage nad gumisiamiTak Trzymać. Złowiłem 3 razy więcej ryb od swoich kompanów. Teraz gdy woda jest zimna i ryby mało ruchliwe, do pudła wpadnie Jack Pike od Salmo i Freestyler od Savage. Pierwsze skrzypce jednak przez cały sezon graja Buster Jerk i 4PlayWink
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.01.2013 09:46
Too many fish
Too little time...
http://marcinejankowski.blogspot.co.uk/

Bogumil Trzcinka
Wychodzi na to że ilu wędkarzy tyle " killerów " Grin
Pfft

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.09
10,805,743 unikalne wizyty