PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Ruina
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Szczuapk
PikeFinder
na rybach :Trzeba uważać !

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,258

· Najnowszy użytkownik: rutekm

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Ruina
iksmen
Przedstawiam swoją Ruinę, stacjonuje w przystani PTTK w Wa-wie. W tym roku prawie na niej nie pływałem bo w Wiśle brakowało stopy pod kilem, mam nadzieję poważnie ją użytkować od przyszłego sezonu na Wiśle.

pics.tinypic.pl/i/00219/y6lswg4rw6yw_t.jpg

Mariusz Karpowicz
Masz na niej "kil" Jak na "ruinę" wygląda dobrze- zdjęcie trochę słabe, ale czy nie przydało by się jej jakieś malowanie?? Np. chlorokauczukiem??
Maniek

iksmen
Nie ma w niej kilaSmile Chodziło mi o brak stopy wody pod kilem w Wiśle w tym roku. Silnikiem bym przestawiał przykosy lub rafy.
Dechy są nasączone drewnochronem i żadnego malowanie nie trza. Na wiosnę pomaluję ję znowu drewnochronem i naprzód...

Lukasz Szlafka
Kolejna ruina wydobyta z Wisły Grin całkiem w dechę Smile
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
Niezła gablotaSmile
Pozdrawiam, Arek.

Mariusz Karpowicz
Tu macie nieudolny filmik, z wodowania mojej - oczywiście na Bugu;
YouTube Video

Edytowane przez Lukasz Szlafka dnia 12.12.2012 21:37
Maniek

Jacek Grzeszczyk
Tak swoją drogą brzegi między przystaniami przed mostem Siekierkowskim są ciekawą miejscówka na drapieżnika Smile

A ta twoja łupina iksmen jest całkiem całkiem fajnym pływadełkiem Smile
Wędkarstwo Moja Pasja

Bogumil Trzcinka
iksmen napisał(a):

Przedstawiam swoją Ruinę, stacjonuje w przystani PTTK w Wa-wie. W tym roku prawie na niej nie pływałem bo w Wiśle brakowało stopy pod kilem, mam nadzieję poważnie ją użytkować od przyszłego sezonu na Wiśle.

pics.tinypic.pl/i/00219/y6lswg4rw6yw_t.jpg

Chętnie wymienię to " Ruinę" na moje cudeńko Grin Grin Grin

Pawel Brzuskiewicz
Maniek uważaj , bo zaraz pojawi się u Ciebie ktoś z ochrony środowiska z oskarżeniem o zaśmiecanie brzegów rzeki tłuczonym szkłem Wink .

Jacek Grzeszczyk
Tak coś w tym jest zwłaszcza że te tereny są :
"NATURA 2000"

Za rok będę miał Pływadełko .... mam nadzieje nie zatapialne Smile
gdzieś czytałem art.o bezpieczeństwie na łodzi .... dobre i sprawdzone rady ..... z życia wzięte Smile
Wędkarstwo Moja Pasja

Mariusz Karpowicz
WOBLER-W1 napisał(a):

Maniek uważaj , bo zaraz pojawi się u Ciebie ktoś z ochrony środowiska z oskarżeniem o zaśmiecanie brzegów rzeki tłuczonym szkłem Wink .

W bugu jest całkowity zakaz wchodzenia do wody, więc nikomu nic się nie powinno stać.Grin Poza tym jestem tradycjonalistą; od zawsze tak wodowało sie okręty, i nie zamierzam tego zmieniać- bez względu na ustrój i ekooszołomów.Sad
Maniek

Bogumil Trzcinka
od zawsze tak wodowało sie okręty

Okręty to może i tak Grin Grin Grin
Pfft

Lukasz Szlafka
Mało tego "okrętu" nie zatopiłeś tym CCCP szamponem Grin
<',)))>< Gofer

Jan Brzozowski
Mariusz Karpowicz napisał(a):

WOBLER-W1 napisał(a):

W bugu jest całkowity zakaz wchodzenia do wody, więc nikomu nic się nie powinno stać.Grin Poza tym jestem tradycjonalistą; od zawsze tak wodowało sie okręty, i nie zamierzam tego zmieniać- bez względu na ustrój i ekooszołomów.Sad

Zakaz wchodzenia czy nie, nie powinieneś w wodzie tłuc szkła. Nawiasem mówiąc, wodowanie było efektowneWink
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Mariusz Karpowicz
Oj wyzbieraliśmy potem to szkło, przynajmniej tak z grubsza.
Maniek

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.20
11,693,722 unikalne wizyty