PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Ruina
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,260

· Najnowszy użytkownik: Braco

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Ruina
iksmen
Przedstawiam swoją Ruinę, stacjonuje w przystani PTTK w Wa-wie. W tym roku prawie na niej nie pływałem bo w Wiśle brakowało stopy pod kilem, mam nadzieję poważnie ją użytkować od przyszłego sezonu na Wiśle.

pics.tinypic.pl/i/00219/y6lswg4rw6yw_t.jpg

Mariusz Karpowicz
Masz na niej "kil" Jak na "ruinę" wygląda dobrze- zdjęcie trochę słabe, ale czy nie przydało by się jej jakieś malowanie?? Np. chlorokauczukiem??
Maniek

iksmen
Nie ma w niej kilaSmile Chodziło mi o brak stopy wody pod kilem w Wiśle w tym roku. Silnikiem bym przestawiał przykosy lub rafy.
Dechy są nasączone drewnochronem i żadnego malowanie nie trza. Na wiosnę pomaluję ję znowu drewnochronem i naprzód...

Lukasz Szlafka
Kolejna ruina wydobyta z Wisły Grin całkiem w dechę Smile
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
Niezła gablotaSmile
Pozdrawiam, Arek.

Mariusz Karpowicz
Tu macie nieudolny filmik, z wodowania mojej - oczywiście na Bugu;
YouTube Video

Edytowane przez Lukasz Szlafka dnia 12.12.2012 21:37
Maniek

Jacek Grzeszczyk
Tak swoją drogą brzegi między przystaniami przed mostem Siekierkowskim są ciekawą miejscówka na drapieżnika Smile

A ta twoja łupina iksmen jest całkiem całkiem fajnym pływadełkiem Smile
Wędkarstwo Moja Pasja

Bogumil Trzcinka
iksmen napisał(a):

Przedstawiam swoją Ruinę, stacjonuje w przystani PTTK w Wa-wie. W tym roku prawie na niej nie pływałem bo w Wiśle brakowało stopy pod kilem, mam nadzieję poważnie ją użytkować od przyszłego sezonu na Wiśle.

pics.tinypic.pl/i/00219/y6lswg4rw6yw_t.jpg

Chętnie wymienię to " Ruinę" na moje cudeńko Grin Grin Grin

Pawel Brzuskiewicz
Maniek uważaj , bo zaraz pojawi się u Ciebie ktoś z ochrony środowiska z oskarżeniem o zaśmiecanie brzegów rzeki tłuczonym szkłem Wink .

Jacek Grzeszczyk
Tak coś w tym jest zwłaszcza że te tereny są :
"NATURA 2000"

Za rok będę miał Pływadełko .... mam nadzieje nie zatapialne Smile
gdzieś czytałem art.o bezpieczeństwie na łodzi .... dobre i sprawdzone rady ..... z życia wzięte Smile
Wędkarstwo Moja Pasja

Mariusz Karpowicz
WOBLER-W1 napisał(a):

Maniek uważaj , bo zaraz pojawi się u Ciebie ktoś z ochrony środowiska z oskarżeniem o zaśmiecanie brzegów rzeki tłuczonym szkłem Wink .

W bugu jest całkowity zakaz wchodzenia do wody, więc nikomu nic się nie powinno stać.Grin Poza tym jestem tradycjonalistą; od zawsze tak wodowało sie okręty, i nie zamierzam tego zmieniać- bez względu na ustrój i ekooszołomów.Sad
Maniek

Bogumil Trzcinka
od zawsze tak wodowało sie okręty

Okręty to może i tak Grin Grin Grin
Pfft

Lukasz Szlafka
Mało tego "okrętu" nie zatopiłeś tym CCCP szamponem Grin
<',)))>< Gofer

Jan Brzozowski
Mariusz Karpowicz napisał(a):

WOBLER-W1 napisał(a):

W bugu jest całkowity zakaz wchodzenia do wody, więc nikomu nic się nie powinno stać.Grin Poza tym jestem tradycjonalistą; od zawsze tak wodowało sie okręty, i nie zamierzam tego zmieniać- bez względu na ustrój i ekooszołomów.Sad

Zakaz wchodzenia czy nie, nie powinieneś w wodzie tłuc szkła. Nawiasem mówiąc, wodowanie było efektowneWink
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Mariusz Karpowicz
Oj wyzbieraliśmy potem to szkło, przynajmniej tak z grubsza.
Maniek

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.10
10,195,126 unikalne wizyty