PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Spro Red Arc 10400
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Wrzesień 2018
Łowca Ryby Miesiąca
robeRTS

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

grzyby
Szczupaczyca 116
Odlot

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:
1. Arek Pawlak

· Łącznie użytkowników: 1,314

· Najnowszy użytkownik: dawidz91

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Spro Red Arc 10400
SlawomirJ
Spro Red Arc Tuff-Body FD 10400

- Korpus i rotor wykonane z aluminium Tuff-Body
- "Ony Way Clutch" natychmiastowa blokada biegu wstecznego - jednokierunkowe łożysko oporowe
-Ślimakowy system posuwu szpuli typu "Worm Shaft"
-Super lekki i mocny kabłąk
-Precyzyjne nawijanie żyłki z systemem zapobiegającym skręcanie żyłki
-Zapasowa szpulka wykonana z aluminium
-Dynamicznie wyważony rotor i korbka
-Precyzyjny hamulec przedni
-Aluminiowa korbka wykonana w technologii CNC

Przełożenie: 5.2:1
Łożyska: 9+1
Pojemność szpuli: 0.33/150
Waga: 310gr

pikefinder.pl/upload_img/42918_i-spro-kolowrotek-red-arc-tuff-body-10400.jpg

Dla porównania Ryobi Zauber 4000 i Spro Red Arc 10400

pikefinder.pl/upload_img/67153_spro_zauber1.jpg
pikefinder.pl/upload_img/14359_spro_zauber2.jpg
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 09.08.2013 10:57

piotrekjara1233
Kołowrotek idealny do połowu okoń,kleń,jazi sam posiadam taki przy wklejance. Pozdrawiam.

burzanin1
Tej wielkości Red Arca używam do ciężkiej pracy z dużymi gumami i główkami 30 g na rzece przy uganianiu się za sandaczami i szczupakami. Mam go już ponad trzy lata i dopiero raz był smarowany. Maszynka przy odpowiednim traktowaniu ciężka do zajechania.
Bug to rzeka marzeń, ucząca pokory i miłości do przyrody.

Jacek Wrobel
od kilku lat łowię na Blue Arci 10, boczny trok i picker, Red Arci 30 i 40 spinior, fajne kołowrotki ale powoli wypieram je innymi.Bezradny
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Maciek Nawrocki
Mam go trzeci sezon i też mogę śmiało polecićWink. Używałem go przy łowieniu sandaczy(gumy do 40g przy podbiciu kołowrotkiem), szczupaków i boleni. Wszędzie się spisuję superTak Trzymać. Wart swojej cenyWink

pioio41
Koledzy mam pytanie odnośnie tego kręciołka mianowicie kupiłem go w piątek a w niedziele na rybach przy obciążeniu główką 17g są stuki i to nie tylko odczuwalne na kiju ale i słyszalne.Czy spróbować oddać do serwisu czy pożegnać się z nim i kupić inny choć żal będzie bo leży mi ten kręcioł

Jan Brzozowski
Najpierw spróbuj wymienić go w sklepie na inny. Od dnia kupna masz na to kilka dni. Możesz go też oddać i zażądać zwrotu kasy.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

pioio41
No tak też myślałem zrobić dzięki Janku mam nadzieję że to tylko pechowy egzemplarz

Lukasz Szlafka
14 dni jest chyba albo 10 nie pamiętam teraz
<',)))>< Gofer

Radek Uscinski
Tak, ale nie może być używany, bo w przeciwnym wypadku kupowało by się towar, który potrzebny jest nam na kilka dni i później by się go zwracałoWink
Niby można od razu domagać się zwrotu gotówki, ale w pierwszej kolejności w grę wchodzi naprawa do stanu zgodnego z umową, a jeśli nie da się naprawić to wymiana na taki sam lub podobny i dopiero jak nie jest możliwa naprawa lub wymiana to zwracana jest kaska.
Zadzwoń do sklepu czy tam pójdź, przedstaw jaki masz problem, nie mogą nie przyjąć reklamacji.
Szpadel

Jacek Wrobel
Zdecydowanie Radek ma rację, 14 dni na zwrot ale przy zakupie "na odległość" przy zakupie stacjonarnym może sprzedawca wymienić ale nie musi, tylko dobra wola a jeśli był już używany, to na pewno poleci na serwisWink
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

pioio41
Nie no zwrotu kasy od razu to na pewno nie będzie z tym się liczę ,może dobra wola sprzedawcy bo oddać do serwisu po 3h łowienia to ból ale jak trzeba będzie to nic nie poradzę.Dzięki chłopaki za podpowiedzi.

Arek Pawlak
Radek Uscinski napisał(a):

Niby można od razu domagać się zwrotu gotówki, ale w pierwszej kolejności w grę wchodzi naprawa do stanu zgodnego z umową, a jeśli nie da się naprawić to wymiana na taki sam lub podobny i dopiero jak nie jest możliwa naprawa lub wymiana to zwracana jest kaska.

Każdego można podejrzewać o złą wolę, ale wyobraź sobie że kupiłem buty na wesele 3 dni przed imprezą i na szczęście ubrałem w domu, żeby lekko rozchodzić i po 15 minutach się "rozkleiły" i co? Miałem je oddać do reklamacji i na wesele iść boso? Zrobiłem zadymę i zwrócili mi pieniądze.
Pozdrawiam, Arek.

Lukasz Szlafka
Arek w Lidlu się butów nie kupuje Pfft
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
To był całkiem dobry sklep... Przynajmniej z wygląduGrin
Pozdrawiam, Arek.

Kamil Zaczkiewicz
Odnośnie jeszcze tytułowych Spro, a konkretnie Blue i Black'a(bo ten czerwono-różowy to nie mój gust Wink ) Użytkuję 2 takie młynki, z czego Blue ma u mnie naprawdę ciężko- odrzański piach, woda nie najczystsza i ostre mielenie za boleniem. A to już któryś sezon. Smarowany raz na jakiś czas, poza tym nie jakiś tam wypieszczony. Generalnie nie można nic zarzucić, bolączką tych modeli jest szumiące łożysko podpierające rolkę kabłąka, ale to na szczęście kwestia kilku zł na portalu aukcyjnym i dosłownie 30 sekund ze śrubkowkrętem w dłoni..

W moim przekonaniu młynki o jednym z lepszych stosunków cena-jakość.

Pozdrówka
Kamil

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.13
11,242,563 unikalne wizyty