PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Złowione dzisiaj - 2012
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 4

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,260

· Najnowszy użytkownik: Braco

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Złowione dzisiaj - 2012
Chef
Witam.
Czas najwyższy otworzyć temat w 2012r.

Początek roku nie należał do łatwych. Pierwszy wypad nad wodę w celu złowienia sandacza zaowocował w 6 sztuk. Co prawda niewielkie ale zawsze to coś.Potem była daremna próba złowienia porządnego pasiaka i w końcu wypad na naszą flagową rybę. Na szczupaki. Długo zwlekałem z tym wypadem, bo warunki pogodowe były do niczego. W końcu wyczekałem spadek ciśnienia i wzrost temperatury i nad wodę. Łowie od wschodu słońca w deszczu przez 2 godziny. Nic się nie dzieje. W końcu chmury rozgonił zachodni wiatr, pokazało się słońce i jest!!Branie i ryba. Potem druga... Jest już pierwsze 5 szczupaków na koncie w tym roku. Czasu zostało niewiele bo niedługo trzeba będzie dać im spokój przed tarłem, ale jeszcze kilka wypadów zaliczę. Pozdrawiam.
images38.fotosik.pl/1316/d32d33316482485fmed.jpg
images41.fotosik.pl/1273/717f5c9a95a57adcmed.jpg
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 24.01.2012 12:45
Too many fish
Too little time...
http://marcinejankowski.blogspot.co.uk/

Maciej Baranski
@Chef wielkie gratulacje. Nie zwalniasz tempa. Kolejne piękne rybki na Twoim koncie. Wink
Ja jak na razie w nowym roku bez szaleństw. 5szt. na koncie jednak rozmiarowo- szału nie ma.

Pozdrawiam.
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Arek Pawlak
Piękne noworoczne pajki. Chef gratulacje udanego otwarcia sezonu.
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Gratulacje, ChefSmile
Ty to potrafisz człowiekowi ciśnienie podnieśćGrin
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Chef
Dziękuje za miłe komentarze panowieWink
Too many fish
Too little time...

Slawomir Tabor
Cześć.Nie mogę tego oglądać ,leżę w wyrku a Wy takie piękne sztuki łowicie.Gratulacje Winksezon otwarty.
TABOR

Norbert_arab
Gratulacje, Chef Smile. Super wypadzik zaliczyłeś.

Maciej Baranski
Wczoraj w końcu po dłuższej przerwie wybrałem się trochę pospinningować w poszukiwaniu okoni. Niestety pasiaki nie chciały współpracować i nie dały się "przechytrzyć" na podawane przynęty.
Za to nie zawiodły esoxy. Zaliczyłem dwa hole z czego jeden esox zaprezentował się do fotki, a drugi spiął się przy pontonie. Rozmiarowo +70.

i42.tinypic.com/ff5rpe.jpg

Teraz zanosi się na dłuższą przerwę od wędkowania. (chyba że jeszcze uda się wyskoczyć na łososie)

Pozdrawiam.
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Jan Brzozowski
Nieźle zacząłeś, Maciek. Gratulacje za rozpoczęcie sezonuSmile

Arek Pawlak
Gratulacje Esox. Łososie, to niezły pomysł. Ja już na dorsze czekam. Mam klepnięty termin za miesiącSmile
Pozdrawiam, Arek.

Chef
Graty Esox ,świetna fotka.Ja właśnie się rozpakowałem po urlopie i chodi mi po głowie już wypad na ryby,ale chyba dopiero w przyszłym tyg dam rade-praca niestety wzywaSad
Too many fish
Too little time...

Norbert_arab
Esox widac że fajny wypadzik zaliczyłeś. Gratki ładne rybska Wink.

Dariusz Gorgon
Szukałem sandaczy a trafiła się mamuśka
images35.fotosik.pl/1205/f09109377a1db822med.jpg
images39.fotosik.pl/1339/e6e8bf5bf648f586med.jpg
Kerad

"Pozwolić przywiązaniu, by odeszło z jego życia, Jedi musi."
YODA
http://homereef.webnode.com/

Maciej Baranski
Darek ładna ta mamuśka. Gratulacje. Brawo, brawo!!!

P.S. Chłopaki dzięki za miłe słowa.

Pozdrawiam.
esox

Norbert_arab
Darek pewnie mile cię zaskoczyła gratki duże Wink.

Arek Pawlak
Przyłączam się do gratulacji. Piękna ryba.

A u nas jeszcze nie można Sad
Pozdrawiam, Arek.

Dariusz Gorgon
Dzięki panowie. Oby w sobotę na zawodach woda obdarowała mnie taką to będzie się czym chwalić.
Kerad

"Pozwolić przywiązaniu, by odeszło z jego życia, Jedi musi."
YODA
http://homereef.webnode.com/

burzanin1
Byłem kilka dni nad Bugiem, wiosna się powoli już zaaklimatyzowała i trzeba było popracować co nieco na działce, aby później zamiast pracować można było posiedzieć z kijami. Byłem też chyba ze cztery razy na rybkach, dwa razy na starorzeczu i dwa razy na rzece. Na starorzeczu widać życie, drapieżniki ganiają drobnicę, widać spławiające się rybki. Złowiłem kilka przyzwoitych karasi srebrzystych, płoci i okoni. Na rzece jeszcze spokojnie, łowiłem na feedera i na spławiczek. Kilka ładnych płotek i krąpi się trafiło. Miałem też na ziarno kukurydzy piękne branie, ale z żyłką 0,16 to człowiek nie powojuje. Pewnie kilkukilogramowy karpik podszedł, bo odjechał jak pociąg, dając do zrozumienia kołowrotkowi że za wolno oddaje żyłkę. Wink Na starorzeczu kolega złowił już pięknego lina, także trzeba się szykować w przyszłym tygodniu na delikatne podnęcanie, a nuż się uda juz połowić tą wspaniałą rybkę.
Bug to rzeka marzeń, ucząca pokory i miłości do przyrody.

Jan Brzozowski
Gratulacje, Darek. Wspaniała mamuśkaSmile

Widzę, że też ładnie zacząłeś, burzaninSmile

Damian Poweska
Piękna rybka Darku, gratulacje.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.13
10,195,187 unikalne wizyty