PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: "S"portowe
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: WedkarskiKowalski

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
"S"portowe
Arek Pawlak
Lamont Peterson pokonał Amira Khana w walce o tytuły WBA i IBF w wasze junior półśredniej. Po walce obaj pięściarze wylądowali w tym samym szpitalu.

http://sport.wp.p...;_ticrsn=3
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 12.12.2011 22:03
Pozdrawiam, Arek.

Maciej Baranski
Hunt eR napisał(a):
Lamont Peterson pokonał Amira Khana w walce o tytuły WBA i IBF w wasze junior półśredniej. Po walce obaj pięściarze wylądowali w tym samym szpitalu.

http://sport.wp.p...;_ticrsn=3

Może jeszcze na tej samej sali leżeli???Wink
Generalnie bardzo kontrowersyjna walka. Głównym aktorem był sędzia ringowy. Nie którzy twierdzą że odebrał punkty Khanowi nie słusznie. Mógł, nie musiał, odebrał - jego decyzja. Jak dla mnie dobrze że w końcu Khan doznał porażki i już nie jest mistrzem w wadze lekko półśmiesznej.Grin

Pozdrawiam.
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Maciej Baranski
Panowie już nie długo rusza Turniej Czterech Skoczni. Będzie to już 60-ta jubileuszowa edycja tego prestiżowego wydarzenia. Macie swoje typy na faworytów tej imprezy. Jak sądzicie czy któryś z Polaków ma szansę powtórzyć sukces jaki w tym turnieju osiągnął niegdyś Nasz Orzeł z Wisły - Adaś.Wink

Warto dodać że jeśli któremuś z zawodników uda się wygrać wszystkie cztery konkursy to zostanie milionerem bowiem czekać na niego będzie okrągła "bańka" szwajcarskich franków.Grin

Więc zapraszam do wspólnej zabawy i typowania zwycięzców.Cool
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Arek Pawlak
Aleksander Zniszczoł wywalczył w tureckim Erzurum tytuł wicemistrza świata juniorówSmile

Wraca Stoch po zawodach w Garmisch-Partenkirchen do domu,a tam żona przygotowała przyjęcie na jego cześć.Są wszyscy: Prezes Tajner,Trenerzy Kruczek i Mateja, skoczkowie: Małysz, Hula, Murańka, Miętus, Kot, Zniszczoł, Żyła oraz sąsiedzi-górale. W pewnym momencie skonczyly się Harnasie...
Żona mowi do Stocha:"Kamil, skocz po piwo do sklepu". Stoch na to: "Dla mnie za blisko, niech Miętus skoczy"...Na to Miętus:"Dla mnie za daleko, może niech Żyła skoczy".A Żyła:"Ja, dlaczego ja? W wojsku jest tak, że skacze Kot, najmlodszy". Na to Kot: "Ale najmłodszy jest Murańka, niech on skoczy". Na to Klimek nieśmiało:" Ja??? Ja nie jestem pełnoletni, nie sprzedadzą mi piwa, co najwyżej Miętusy" ...Trener Kruczek patrzy w stronę Zniszczoła, ale po chwili myśli: "Nie, jeszcze butelki po drodze wytłucze..." Wreszcie odzywa się Prezes Tajner :"Leć, Adam,leeeć.." A Małysz:" Ja???Ja już dawno nie skaczę...Niech Stefan hula" .Na to trener Mateja:"No nie bądź Żyła, Stefan, nie daj się prosić"....I Stefan zgodził sięSmile Żona Stocha mówi:"to weż jeszcze miętusy dla Klimka, wódkę dla Prezesa i sok Fortuna, bo Fortuna do wódki pasuje"... Stefan wraca po kwadransie i mówi: "Fortuna nam nie sprzyja. Halny hula -sklep zniszczoł, ani Harnasiów nie bedzie, ani Miętusów dla Klimka, ani wódki i Fortuny...Zakopane wszystko...
Pozdrawiam, Arek.

Arek Pawlak
YouTube Video

Wybaczcie patriotyzm lokalnyWink
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 24.02.2012 19:29
Pozdrawiam, Arek.

Arek Pawlak
Na posiedzeniu rządu premier pyta:
- Mucha, masz adidasy?
- Tak.
- Ok. To będziesz ministrem sportu".

Cała jazda z Panią Minister zaczęła się po tym, jak Mucha błysnęła wiedzą na temat SuperpucharuSmile
Minister sportu zapytała:
- Kto wybrał drużyny do tego meczu?
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 24.02.2012 19:34
Pozdrawiam, Arek.

Arek Pawlak
pikefinder.pl/images/articles/mistrzowskie_uderzenie_pike_.gif
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 01.02.2013 20:33
Pozdrawiam, Arek.

Arek Pawlak
Jedziemy do Harrachova, jak co rokuSmile
Pozdrawiam, Arek.

Arek Pawlak
Kamil Stoch zrobił coś takiego, jak by wyciągnąć w zawodach w pierwszej serii szczupaka 131,5 cm i 130 cm w drugiej seriiGrin
Pozdrawiam, Arek.

Damian Poweska
Brawo Kamil Gratulacje mamy pierwszy medal Smile

Szymon Kabacinski
Kamil się postarał, bardzo ładnie Smile

Szymon Kabacinski
I jest brąz Uffffff

Arek Pawlak
Teraz mogą mówić, że srebro było o krokSmile
Pozdrawiam, Arek.

Damian Poweska
Gratulacje dla chłopaków Bravo

Arek Pawlak
Przeżyjmy to raz jeszczeSmile

YouTube Video

Pozdrawiam, Arek.

Jacek Wrobel
Co tam gadać, dali popis i tyle,Angry zaprezentowali się na tyle dobrze??? Bezradnyże San Marino ostrzy sobie na nich zęby... a wtedy zostaje nam tylkoPłacze
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Bogumil Trzcinka
Jak nasi dadzą z siebie 120 % to mają szanse na remis z San Marino Grin

Jacek Wrobel
Rozmawia dwóch gejów.
- Jedziemy na mecz Polska-Ukraina?
- Po co?Bezradny
- Słyszałem, że Polacy dobrze dupy dają.Lizanie Dupy
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Damian Poweska
Żałowałem że nie będę mógł oglądnąć tego meczu ale widać nie było czego oglądać Smile

Mariusz Karpowicz
Zarąbisty filmikGrin Właściwie to wciąż nie rozumiem tej ekscytacji Naszą piłka nożną. Ok kilkunastu lat nic dobrego nie zagraliśmy, a wszyscy wciąż się tą grą podniecają, czy nie lepiej postawić na siatkowkę, czy piłkę ręczną, gdzie jesteśmy o niebo lepsi? Wystarczyło by pewnie nieco dofinansować i była by szansa na podium, a tak?
Słuchałem wczoraj w radio, że nasi "panczeniści" znaczy łyżwiarze szybcy zajeli na mistrzostwach świata dwa miejsca na podium (kobiety i mężczyźni) Wicemistrz - polak jest strażakiem i jutro już musi iść do roboty, nie ma w Polsce żadnego sensownego toru łyżwiarskiego, a jednak da się, a tu ogromne pieniądze, super stadiony, cuda- niewidy i wielka kupa. Dzisiaj kibicuje San Marino i bardzo bym sie cieszył, gdyby wygrało. Chociaż nigdy jeszcze nie wygrali żadnego meczu na tym poziomie. A nie, raz z Lichtensteinem. ale dzisiaj może im sie poszczęścić z taka beznadziejna drużyną.
Maniek

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.12
10,276,695 unikalne wizyty