PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Największe wędkarskie marzenie.
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Jacek Wróbel

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,281

· Najnowszy użytkownik: Witek S

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Największe wędkarskie marzenie.
Maciej Baranski
Koledzy jak w temacie. Każdy zapewne ma jakieś marzenia związane z naszym hobby więc założyłem wątek w którym można napisać "co Wam się śni po nocach?".
A może Mikołaj to tez zagorzały fan pajków i regularnie przegląda Naszą stronkę i po przeczytaniu tego wątku uszczęśliwi któregoś z nas. Święta tuż, tuż... więc kto wie?Wink
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Arek Pawlak
Ja to marzę o jakimś rybnym jeziorze, gdzie nie ma problemów z dojazdem, komarów i wędkarskiej presji.
Ach, rozmarzyłem się...
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Hunt eR napisał(a):
Ja to marzę o jakimś rybnym jeziorze, gdzie nie ma problemów z dojazdem, komarów i wędkarskiej presji.
Ach, rozmarzyłem się...

Ja tak samo, Arek. Z tym że nie o jakimś jeziorze, tylko o tych, których pełno jest wokół mnie...
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Slawomir Tabor
No to ja mam takie jezioro to jedno marzenie się mi spełniłoWink.Marzenie moje to mieć 85 lat i jeździć ze znajomym , na nockę.Jak ZUS puści mnie na emeryturę.Sławek.
TABOR

Jan Brzozowski
TABOR napisał(a):
No to ja mam takie jezioro to jedno marzenie się mi spełniłoWink.Marzenie moje to mieć 85 lat i jeździć ze znajomym , na nockę.Jak ZUS puści mnie na emeryturę.Sławek.

Rozumiem, że chodziło Ci o nockę na rybach, a nie w domu uciech...Smile(chociaż w tym wieku to byłby nie lada wyczynGrin)

Arek Pawlak
jbkajdulka napisał(a):
TABOR napisał(a):

Rozumiem, że chodziło Ci o nockę na rybach, a nie w domu uciech...Smile(chociaż w tym wieku to byłby nie lada wyczynGrin)

W wieku 80 lat: nie sikać w majtkiGrinGrinGrin
Pozdrawiam, Arek.

Slawomir Tabor
Ja wolę nockę na rybkach niż w domu uciech,uciech mam dość a wędkowania niedosyt.Sławek.
TABOR

burzanin1
No cóż, moim marzeniem jest jak najwięcej czasu spędzać na łonie natury, teraz mam dużo wolnego czasu i marzenie się spełnia, tylko zdrowie trochę podupada, zdrowie jest najważniejsze, resztę jakoś się poukłada. Wink

Jan Brzozowski
No właśnie, zdrowie w naszym wieku to podstawa, reszta jakoś się ułożySmile

Maciej Baranski
Panowie, a ja mam dwa takie marzenia. Pierwsze to marzy mi się własna łódź z pełnym wędkarskim wyposażeniem. Drugie marzenie to udział w profesjonalnej wyprawie wędkarskiej (np. jesiotry w Kanadzie, sumy na Ebro lub wielkie szczupaki w Irlandii albo ogromne dorsze w Norwegii).
Może kiedyś któreś się spełni...Wink
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Jan Brzozowski
Może w przyszłym roku Ebro się spełniSmile
Mam tam dobre kontakty.

Maciej Baranski
W przyszłym roku to ja się będę cieszył jak w ogóle będę miał czas na fishing.
Na kwiecień żona ma termin porodu tak że będzie pełne ręce roboty. O ile przy jednym dzieciaczku wszystko było ogarnięte to przy dwójce już czasu na rybki będzie mniej lub wcale na pewno wiosną i latem.
Tak że Ebro i inne marzenia muszą poczekać na lepszy czas... ale ja cierpliwy jestem tak że poczekam... Wink
Wink
esox

Jan Brzozowski
No, to najlepsze życzenia i gratulacje z powodu nie tak znowu odległego powiększenia rodzinySmilePrzybędzie obowiązków, a czasu na rybki ubędzieFrown

Arek Pawlak
Ale generalnie złapiesz powera. Kolejne dziecko = kolejna dawka energii.
Pozdrawiam, Arek.

PikeMaster
Moja małżonka ma termin gdzieś tak za 10 dni. Także rybki pójdą w odstawkę, gdzieś tak jak sądzę na 2 tygodnieWink Na Ebro pierwszy raz byłem tego lata i już planujemy następny termin, późna wiosna lub wczesna jesień następnego roku,
A jutro szczupaki !!!
Pozdrawiam.

Arek Pawlak
Z góry gratuluję "wędkarskiego" potomstwa.
Ryby tu, czy tam, prędzej, czy później się znajdzie. Dzieci i miłości ojcowskiej jednak nic nam nie zastąpi... Piękna sprawa chłopaki z tymi "Waszymi" ciążami.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam, Arek.

scrooged
Hunt eR napisał(a):
Z góry gratuluję "wędkarskiego" potomstwa.
Ryby tu, czy tam, prędzej, czy później się znajdzie. Dzieci i miłości ojcowskiej jednak nic nam nie zastąpi...

Święta prawda .
Ryb, fakt jeszcze mnóstwo u nas pływa...tylko ten CZAS Sad - bo albo robota albo wędkowanie.
Co do miłości ojcowskiej i dzieci to nie ma jak wspólne wędkowanie z synem - kumplem Wink

Piękna sprawa chłopaki z tymi "Waszymi" ciążami.
Pozdrawiam.

To są naprawdę piękne chwile Smile

Co do marzeń - dla mnie jedynie więcej czasu - doba za krótka i co najgorsze spać się chce Grin.

Pozdrawiam Wink

Chef
A moje marzenie to pojechać do Pantanalu na ryby.A takie drugie to przeprowadzka nad taką wodę.Mieć takie widoki o poranku:
images35.fotosik.pl/1046/2ec4750fddec21b9med.jpg
Łowić takie ryby:
images47.fotosik.pl/1233/d2f82fdb6ab55308med.jpg
images50.fotosik.pl/1243/f966ec902dd349c9med.jpg
A wieczorami gapić się w piękno Ebro
images50.fotosik.pl/1243/0f2a8f82baa23775med.jpg
To był już drugi wyjazd nad tą rzekę i będę tam wracał.Warto zmienić klimat od czasu do czasu.
Too many fish
Too little time...
http://marcinejankowski.blogspot.co.uk/

Jan Brzozowski
Chef napisał(a):
A moje marzenie to pojechać do Pantanalu na ryby.A takie drugie to przeprowadzka nad taką wodę.Mieć takie widoki o poranku:
images35.fotosik.pl/1046/2ec4750fddec21b9med.jpg
Łowić takie ryby:
images47.fotosik.pl/1233/d2f82fdb6ab55308med.jpg
images50.fotosik.pl/1243/f966ec902dd349c9med.jpg
A wieczorami gapić się w piękno Ebro
images50.fotosik.pl/1243/0f2a8f82baa23775med.jpg
To był już drugi wyjazd nad tą rzekę i będę tam wracał.Warto zmienić klimat od czasu do czasu.

To rzeczywiście piękny widok, Chef. Też mam kilka fotek z zamkiem na górze w tleSmile

burzanin1
Marzenia są po to , aby po nie sięgać. Człowiek który marzeń nie ma, nie ma napędu na dalsze życie. Choćby najdrobniejsza zachcianka, jest jak napęd atomowy, który można wyłączyć dopiero po wygaśnięciu własnego widzimisię. Wink
Bug to rzeka marzeń, ucząca pokory i miłości do przyrody.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.19
10,935,158 unikalne wizyty