PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Szczupak- oficjalny rekord Polski
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2017
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Odlot
Rugia 2017
Rugia

2016
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: WedkarskiKowalski

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Szczupak- oficjalny rekord Polski
Arek Pawlak
Rekord wagowy

Wacław Biegan, 1976 r. - 24,10 kg, 128 cm

pikefinder.pl/upload_img/90152_rekord_polski_szczupak.jpg

Rekord długości

Bogdan Borak z Kętrzyna, 2003 r. - 133 cm (szukam zdjęcia).
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 10.08.2013 18:06
Pozdrawiam, Arek.

Marcin S
Koleżanki i koledzy sezon się zbliża Smile Rekord aż się prosi o pobicie Grin
Powodzenia więc wszystkim Smile

Jan Brzozowski
Łatwo nie będzieFrown
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Jacek Wrobel
...to normalnie jak trafić 6 w totka!!!Angry
" Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".

- Pearl Buck

Mariusz Karpowicz
Jacek Wrobel napisał(a):

...to normalnie jak trafić 6 w totka!!!Angry

Aaaatam- da się tyle, że trzeba w uwierzyć i spróbować.
Maniek

Bogumil Trzcinka
I co najważniejsze zawsze być przygotowanym na konfrontacje z takim zbójem Grin Żeby po fakcie można było się pochwalić rekordem Smile a nie opowiadać historie o taaaaaaaaaaakiej rybie która się spięła Grin

Marcin S
Święte słowa Bogumił, lepiej być przygotowanym niż do końca życia sobie obgryzać palce i opowiadać niestworzone historie Wink
15-tke i coś koło 20 kilo szczupaka już widziałem na żywo, 15-tka złowiona w Warcie (moja) Smile a 20-tke na Mazurach (nie moja), więc są ale trzeba pracy, tropienia i trochę sprytu oraz szczęścia Smile
Swoją drogą to długo się utrzymuje niepobity rekord Pana Wacława Smile Chwała temu co przeskoczy na polskich wodach ten wynik.

Mariusz Karpowicz
Marcin S napisał(a):

Święte słowa Bogumił, lepiej być przygotowanym niż do końca życia sobie obgryzać palce i opowiadać niestworzone historie Wink
15-tke i coś koło 20 kilo szczupaka już widziałem na żywo, 15-tka złowiona w Warcie (moja) Smile a 20-tke na Mazurach (nie moja), więc są ale trzeba pracy, tropienia i trochę sprytu oraz szczęścia Smile
Swoją drogą to długo się utrzymuje niepobity rekord Pana Wacława Smile Chwała temu co przeskoczy na polskich wodach ten wynik.

Oczywiście, że trzeba być przygotowanym, ale łatwo powiedzieć... niezbyt komfortowo łowi się niewymiarowe szczupaczki kijem do 100gram i plecionką 0,30.
W moich stronach pobito ten rekord kilkakrotnie, znam przypadek szczupaka 32kg , jak i szczupaka 150cm + Oczywiście te informacje nie wychodzą daleko poza wioskę, jakoś specjalnego wrażenia na "miejscowych" nie robią. Innymi słowy jest cala masa dużych szczupaków, i czasami nawet są łowione, za to w internecie czy gazetach raczej o nich nie poczytasz. Z zeszłego roku znam kilka przypadków wyjęcia takich 10kg plus i historie kolegi, któremu szczupak wyjął 125metrów nowiutkiej 0,23 PP na maksymalnie dokręconym hamulcu i popłynął w toń- ale wiem gdzieGrin
Maniek

Bogumil Trzcinka
Marcin masz jakieś fotki tej " 15-tki " ? Ile miała w cm ?

Mariusz jako przygotowanie nie mam na myśli sprzętu na grubego zwierza Smile
bardziej takie " nieważne drobiazgi " Smile Zapas linki na szpuli , przewiązany węzeł , przypony i haki chociaż znośne a nie jakoś bazarową tandetę . Osobiście też jak nie widzę miejsca do zakończenia holu powodzeniem wo gule nie rzucam Grin
Edytowane przez Bogumil Trzcinka dnia 29.03.2013 20:56

Marcin S
Mam, robione telefonem opartym na samochodzie, nie wiem w jakim temacie wrzucić te fotki ?
( jakość mizerna ale dla mnie pamiątka )

Bogumil Trzcinka
Myślę że galeria " Nasze Rekordowe Szczupaki ' to idealne miejsce Smile

Marcin S
Poleciało na blog, 116 cm 15kg- na tylu zamknęła się waga w kilku próbach ważenia, przyjąłem 15. Jak jakość zdjęcia nie zadowala proszę o usunięcie.

Jacek Wrobel
Święte słowa Mariusza, cienko, łowić kijem o porządnym ciężarze wyrzutowym, dużym kręciołem z mega wytrzymałą plecionką średniej wielkości zębacze. Dasz sprzęt na bogato, łowi się mało komfortowo a duży nie weźmie Shock dasz delikatnie łowienie bajka, Grin strzeli duży i jak pisze Boguś, szczupak zostaje tylko w naszych przybajerzonych opowieściach.Płacze

- Pearl Buck

Jacek Wrobel
...a co do wiary Mariuszu...to wierzę, czy próbuję - oczywiście, że tak ale jak to mówią "nie mój dzień, nie moja woda!"Angry

- Pearl Buck

Marcin Zakrzewski
Masakryczna sztukaSmile

Arek Pawlak
Mariusz Karpowicz napisał(a):

Marcin S napisał(a):

Oczywiście, że trzeba być przygotowanym, ale łatwo powiedzieć... niezbyt komfortowo łowi się niewymiarowe szczupaczki kijem do 100gram i plecionką 0,30.
W moich stronach pobito ten rekord kilkakrotnie, znam przypadek szczupaka 32kg , jak i szczupaka 150cm + Oczywiście te informacje nie wychodzą daleko poza wioskę, jakoś specjalnego wrażenia na "miejscowych" nie robią. Innymi słowy jest cala masa dużych szczupaków, i czasami nawet są łowione, za to w internecie czy gazetach raczej o nich nie poczytasz. Z zeszłego roku znam kilka przypadków wyjęcia takich 10kg plus i historie kolegi, któremu szczupak wyjął 125metrów nowiutkiej 0,23 PP na maksymalnie dokręconym hamulcu i popłynął w toń- ale wiem gdzieGrin

Takich historii nam tu dzisiaj brakujePiwko
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Marcin S napisał(a):

Pan Wacław już nie ma tego rekordu, został mu odebrany.
Zresztą rekord sandacza też mu odebrano.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.10
10,276,667 unikalne wizyty