PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Savage Gear Soft 4play
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,322

· Najnowszy użytkownik: Zanderman

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Savage Gear Soft 4play
Maciej Baranski
Witam.

Panowie jak w temacie. Czy ktoś z was używał tych przynęt? Jeśli tak to jaki są wasze opinie na ich temat.
Co sądzicie o ich pracy i skuteczności.
www.lureheaven.co.uk/spinning-lure-fishing-shop/SG%20Soft%204Play%20lg.jpg

YouTube Video

Na filmach i zdjęciach wyglądają bardzo dobrze. Ale jak to mówią; "film, a życie to dwie różne bajki".

Czekam na opinie...

Pozdrawiam
esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

Chef
Produkty Savage bardzo sobie cenie.W zasadze soft 4play jeszcze nie mam,ale to sie niedlugo zmieni,za to posiadam wersje twarda i jest bardzo skuteczna.Mysle ze soft 4play bedze bardzo popularna przyneta.Za miesiac kiedy bede lowil szczupaki w jeziorach mam zamiar sie o tym przekonac.Ogladalem juz duzo filmikow na temat tej przynety.
Too many fish
Too little time...
http://marcinejankowski.blogspot.co.uk/

Jan Brzozowski
Świetnie pracują,jeśli będą tak samo łowne,jak zachowują się w wodzie,to rewelacjaSmile
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

PikeMaster
Woblery na filmie wyglądają OK, ale te Jigi to jakiś poważna pomyłka.
Źle prowadzone bardzo nienaturalnie wyglądały.
Mam nadzieje że w rzeczywistości będą lepsze niż na filmie.
Ja zdecydowanie będę tradycjonalistą i pozostanę z poprzednim producentem.
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 02.06.2012 12:28

Chef
To jak guma pracuje zależy od naciągnięcia jej na hak.Tu masz przykład jak oni nabijaja gumy żeby uzyskać taki właśnie efekt chorej rybki.Nakłuwają ją po prostu w kształt banana.
YouTube Video

YouTube Video

Edytowane przez Maciej Baranski dnia 05.09.2011 21:22
Too many fish
Too little time...

Maciej Baranski
CoolOstatnio testowałem trochę tych miękkich 4play'ów. Zbroiłem samym hakiem lub główką. Ogólnie fajnie pracują. Muszę jeszcze spróbować opcji z tą przeźroczystą główką zwaną Lip Sculls:
www.gerrysfishing.com/images/www.gerrysfishing.com/big/bg4129612859618377.jpg

Ta główka również może mieć zastosowanie do zbrojenia "martwej rybki".
Muszę zamówić niedługo. Grin.
YouTube Video

esox
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_54391a2f07f88_pikefinder.jpg

PikeMaster
No ale poza tym że tak fajnie pracują zdarzyło się coś ???
Ja znam te gumy używałem ich na wiosnę bez obciążenia na płytkiej wodzie. Padło kilka rybek, ale gumy te są praktycznie jednorazowe.
Raczej pozostanę przy tradycyjnej przynęcie.
Ja łowię na głównie na Kopyto od czasu do czasu skuszę się na coś innego ale zawsze wracam do wypróbowanych gumek.
Który ogonek pracuje w opadzie tak jak Kopyto.
Na okonie jednak w tym roku stosowałem Predatora Mannsa.
Pozdro

Maciej Baranski
PikeMaster napisał(a):
No ale poza tym że tak fajnie pracują zdarzyło się coś ???
Ja znam te gumy używałem ich na wiosnę bez obciążenia na płytkiej wodzie. Padło kilka rybek, ale gumy te są praktycznie jednorazowe.
Raczej pozostanę przy tradycyjnej przynęcie.
Ja łowię na głównie na Kopyto od czasu do czasu skuszę się na coś innego ale zawsze wracam do wypróbowanych gumek.
Który ogonek pracuje w opadzie tak jak Kopyto.
Na okonie jednak w tym roku stosowałem Predatora Mannsa.
Pozdro

Coś tam się wydarzyło. Rozmiarowo słabo ale przynajmniej "gryzły". Nie wydaje mi się żeby były one "praktycznie jednorazowe". Moje po kilku rybkach dalej wyglądają dobrze. Jedyny problem to z niektórych schodzi farba.
Każdy ma swoje sprawdzone przynęty i ich się trzyma. Jeśli chodzi o spinning to dla mnie są to Fishuntery z Mikado, a do 4play'ów muszę jeszcze nabrać przekonania. Generalnie jak dla mnie "mają potencjał". Cała jesień przed nami. Będziemy testować.Cool

Wink
esox

PikeMaster
W ubiegłym sezonie trochę się pomyliłem. Wpadło mi w ręce kilka sztuk.
Jak dla mnie 4play na płytkie wody jest zajebisty. Dziś w 4-5 godz. padło kilka rybek: 98, 90,90, 3x70-80, ale przynęty przestały istnieć. Ze sklepu wykupiłem z kolegą już wszystkie, teraz zamówimy on line.
Pozdrawiam Wszystkich Zapaleńców

Maciej Baranski
PikeMaster napisał(a):

W ubiegłym sezonie trochę się pomyliłem. Wpadło mi w ręce kilka sztuk.
Jak dla mnie 4play na płytkie wody jest zajebisty. Dziś w 4-5 godz. padło kilka rybek: 98, 90,90, 3x70-80, ale przynęty przestały istnieć. Ze sklepu wykupiłem z kolegą już wszystkie, teraz zamówimy on line.
Pozdrawiam Wszystkich Zapaleńców

Gratulacje. Jak możesz napisz jakie modele (kolory) oraz rozmiary okazały się skuteczne. A jak je zbroiłeś? Główka czy sam hak?

Pozdrawiam.

P.S. W poniedziałek wyruszam na łódkę i nie omieszkam nie spróbować "forplejków". Wink
esox

PikeMaster
Ja użyłem Soft 4Play Ready to Fish jak nazwa wskazuje uzbrojone i gotowe do akcji. Rozmiary 9 cm kolor ten z brokatem i czerwonym ogonkiem, pomógł na zawodach złowić 17 szczupaczków co dało zwycięstwo. Natomiast ostatnio używam tych większych 13 cm. W wodzie po kolana wyciągam nimi z traw okazalsze rybki. Stosuje kolory zbliżone do naturalnych, powolny opad, lekkie podszarpywanie, jakoś mi to podpasowało. Dziś po południu idę pobrodzić w płytkiej wodzie, która przekracza już 20 stopni.

http://www.fishin...852517.jpg
Edytowane przez Maciej Baranski dnia 03.06.2012 13:28

Lukasz Kwapisz
Witam
Niedawno bo ok miesiąca temu ZANDER- z lip scullem uwiesiła się 90-siatkaSmile
Najlepiej właśnie z lipem pracuje przynęta chodź nie powiem że inne źlePfft
Będę musiał jeszcze spróbować z martwą rybką ale co z tego będzie będzie trzeba poczekać
Pozdrawiam
Chodzę na ryby nie po rybySmile
mr.JointeX
C&R

Arek Pawlak
Odnośnie zbrojenia 4Playów, to wrzucili coś na stronce:

http://www.savage...archiwum=0
Pozdrawiam, Arek.

jaraw4
Witam kupilem gumy soft 4play 9,5cm swim & jerk uzbrojone sa w firmowe kotwiczki bez obciazenia i musze powiedziec ze praktycznie wcale guma nie pracuje jesli prowadze ja ruchem jednostajnym lepiej sie zachowuje poprzez jej podszarpywanie moze ta wersja jest wlasnie stworzona na wolny opad? a moze dociazyc ja lub zmienic hak na jiga?

Arek Pawlak
jaraw4 napisał(a):

Witam kupilem gumy soft 4play 9,5cm swim & jerk uzbrojone sa w firmowe kotwiczki bez obciazenia i musze powiedziec ze praktycznie wcale guma nie pracuje jesli prowadze ja ruchem jednostajnym lepiej sie zachowuje poprzez jej podszarpywanie moze ta wersja jest wlasnie stworzona na wolny opad? a moze dociazyc ja lub zmienic hak na jiga?

Możesz nagrać jakiś filmik i wrzucić na stronkę?
Pozdrawiam, Arek.

Lukasz Szlafka
Zakupiłem parę sztuk i zastanawiam się jak z zacięciem stosując ten hak offsetowy czy podczas ataku pajka wysunie się na tyle żeby porządnie zaciąć ?

Maciej Kowalkowski
Odświeżając trochę temat... soft4playe używam od ponad roku chyba. Kolorystyka - zdjęcie 1 guma 2 i 3, wielkość 9,5cm. Używam główek od 12,5 grama w zwyż. Dokładam tylko dozbrojke z kotwiczką, bo dużo spadów na samym pojedynczym haku. Efekty od 1 do 10 dałbym 8. Nie było wielkich ale dużo. Prowadzone wolnymi skokami przy dnie. Smile
i48.tinypic.com/11uyblt.png
www.fishermann.pl

Lukasz Szlafka
Ostatnio na rybach bratu udało się złapać małą uklejkę i postanowiłem ją "podpiąć" pod Lip Scull'a od wersji 9,5cm poniżej efekt Smile
imageshack.us/a/img3/7097/lipscull.jpg

Całość nie jest za ciężka więc nie idzie za daleko cisnąć tym (Shimano Venegeance 270cm 10-30gr) Ok 15m , ale w wodzie spisuje się znakomicie Smile nie muszę chyba dodawać że zapach świeżego mięska dobrze wpływa na nos drapieżnika Smile Nie udało mi się na to nic wyciągnąć , ale zresztą na żadną inną przynętę nie miałem brania tego bezrybnego dnia nad Wartą. Co sądzicie o takim wykorzystaniu dozbrojki Savage ?

Chef
W sumie to po to wymyslili.Na pewno zda to egzamin na wodach,gdzie mozna spiningowac martwa rybka.
Too many fish
Too little time...

Damian Poweska
Spoko nie widziałem jeszcze takiego czegoś, ciekawe czy są z pionowym sterkiem to bym spróbował pod bolka Smile Łukasz a jak to wogóle chodzi migocze bokami czy myrda ogonkiem :s

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.15
11,301,575 unikalne wizyty