PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Wyprawa na dorsze
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Luty 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Damian Powęska

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

Jacuś
To nas też dotyczy
Logo Holenderskiego związku wędkarskiego

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:
1. Longin Bojanowski

· Łącznie użytkowników: 1,337

· Najnowszy użytkownik: Kejkosz

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Wyprawa na dorsze
Arek Pawlak
Witam,

W tym roku wczesną wiosną chcę zaplanować wyprawę na dorsze do Kołobrzegu. Do tego czasu trzeba zlokalizować jakąś dobrą jednostkę. Jeśli znajdziecie jakieś ciekawe opinie o kołobrzeskich kutrach, proszę o zamieszczenie linka w tym temacie.

Na początek wrzucę to, co ja znalazłem:

http://www.dorsze.net/

http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100903/TURYSTYCZNEPERLYPOMORZA1108/537445107

A tak w ogóle. Chce ktoś jechać ze mną?
Pozdrawiam, Arek.

Adam Dzieszuk
Chętni się znajdą.. ;-) ja się piszę. Mam znajomego wędkarza w kołobrzegu, więc spróbuje rozpuścić wici.

igi123
No jak nie. Ja jestem gotów... Smile

Arek Pawlak
Wiedziałem Grzesiu, ze na kogo, jak na kogo, ale na Ciebie zawsze można liczyć.Wink
Pozdrawiam, Arek.

Adam Dzieszuk
@Hunt er, poczytałem linki, które zamieściłeś i wygląda to bardzo fajnie Wink Popytam konkretnie o tą jednostkę.

igi123
Dobra to jedziem do Kołobrzegu... Tam szukamy kutra. I jest giiiiiit Wink Spontan może... Wink

Arek Pawlak
Albo z pontonem... Jeszcze większy spontan.Grin
Pozdrawiam, Arek.

Adam Dzieszuk
Kuter kutrowi nie równy Wink Najlepszy jest ten, który zaprowadzi na łowisko z dorszami Wink

Slawomir Tabor
Skąd będziecie wyjeździć na te dorsze. Z uszanowaniem TS
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 22.02.2011 22:47

Arek Pawlak
Jeżdzimy z Wałbrzycha.
Pozdrawiam, Arek.

Slawomir Tabor
Od nas jeżdżą z Wyszkowa n/Bugiem , mam bliżej . .Dzięki TS

bernas
Hunt eR, jesli mozna to ja z Wami. Mnie jak wiesz - dwa razy powtarzac nie trzeba Smile

... zawsze, wszędzie, byle razem Smile

Arek Pawlak
Hehe, widać, ze to wędkarz połyka haczyk, nie ryba...
Spoko, zorganizujemy coś.
Pozdrawiam, Arek.

Arek Pawlak
A więc jak już większość zainteresowanych wie, udało się zarezerwować miejscówki na jachcie "JURNY". Nie było możliwości rezerwacji, w tak krótkim czasie na weekend, jedyne wolne miejsca na piątek, ale to też nie jest źle (przełowimy łowiska przed weekendem). Więc wyjazd w czwartek 7-ego kwietnia po robocie. Polecimy przez Niemcy, "będzie bliżej". Następnego dnia wypływamy. Myślę, że Neptun się zlituje i nie zepsuje pogody (dać na tacę w niedzielę)Wink

www.leba-kurort.pl/noclegi/jurny/obr/9690_d.jpg

_
Edytowane przez Arek Pawlak dnia 02.04.2011 10:52
Pozdrawiam, Arek.

Arek Pawlak
Z tego co widać nie daliście na tacę i z powodu nadciągającego sztormu na Bałtyku, wyjazd odwołany. Kolejny termin, w okolicach 20 maja.
Pozdrawiam, Arek.

Jan Brzozowski
Hunt eR napisał(a):
Z tego co widać nie daliście na tacę i z powodu nadciągającego sztormu na Bałtyku, wyjazd odwołany. Kolejny termin, w okolicach 20 maja.

Dali,ale pewnie za mało (jak zawsze,zresztą) heheheGrin
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

bernas
... no niestety niektorzy nie dali, bo nie byli ...

- na nastepny raz sie poprawie Wink

Arek Pawlak
Jak już pewnie zainteresowani wiedzą, zarezerwowałem nowy termin na jachcie GABI D w Darłowie. Wyjazd 19 maja, łowimy 20-ego i 21-ego (dwa rejsy). Mam nadzieję, że tym razem wypali.
Pozdrawiam, Arek.

infoex
Cześć,
jeżeli kiedykolwiek będziecie się wybierać na dorsze do Władysławowa to z czystym sumieniem polecam "Marineri II". Sprawdzona jednostka gdzie panuje znakomita atmosfera wędkarska. Łajba nie jest duża ale za to wyniki ma naprawdę godne polecenia. Pływam na niej jak tylko mogę i nie zamienię na inną jednostę, a pływałem na kilku więc mam porównanie.
zamieszczam link do stronki poglądowej.

http://www.dorszowanie.pl/
_

Arek Pawlak
To już jutro. Graty przygotowane, bo lecimy od razu po robocie. Zamontowałem przywieszkę z piór marabuta. Czuję, że to będzie hitSmile
Pozdrawiam, Arek.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
11,551,033 unikalne wizyty