PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Rugia 2021
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Sierpień 2021
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Zlot
Sezon 2020
Kolejny wypad

2020
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,338

· Najnowszy użytkownik: Momek93

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Rugia 2021
Zbigniew Kapustynski
Jak co roku we wrześniu organizuję wyjazd na Rugię. Będą dwa turnusy i mogę przygarnąć po dwóch Łowców na każdy turnus. Terminy: 20.09-26.09 i 26.09-03.10.
Apartament 2,2 km od portu. Łowimy szczupaki i okonie. Koszt całkowity dla forumowicza 350 E. Trzeba tylko dojechać do mnie i mieć kartę wędkarską oraz legitymację członkowską PZW z opłaconymi składkami na 2021 rok.
Wskazane będzie też mieć aktualne EKUZ i europejski paszport Covidowy w smartfonie.Basen
zibibinio

Radek Uscinski
PłaczePłacze Kapitanie Ty chyba specjalnie wszytko organizujesz w czasie kiedy nie mam jak się wyrwać Płacze
Szpadel

Zbigniew Kapustynski
Tak tylko informacyjnie. Termin wyjazdu aktualny tylko 26.09-03.10. Pierwszy już zarezerwowany.Zagrywka
zibibinio

Zbigniew Kapustynski
Tak tylko informacyjnie. Termin wyjazdu aktualny tylko 26.09-03.10. I zostało tylko 1 miejsce...Dupka
zibibinio

Zbigniew Kapustynski
Zamykam temat. Jest komplet na dwa turnusy. CygaroFotelZagrywka
zibibinio

r_gawel
Cześć,
czy macie jakieś wieści z wody na Rugii?
Pisałem w piątek do jednego wynajmującego łodzie w Stralsund i powiedział że ludzie nie przyjeżdżają przez tego covida. Albo po prostu się boją. Pierwsi klienci podobno mają być w tym tygodniu. Wtedy napisze co się dzieje. Ja też myślę żeby wyskoczyć w któryś weekend pod koniec września, ewentualnie w październiku.

Pozdrawiam i połamania kijaszków

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.06
14,750,546 unikalne wizyty