PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Wędkarskie plany na rok 2021
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Styczeń 2021
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Sezon 2020
Kolejny wypad
Urlop Galicja 2020

2020
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,318

· Najnowszy użytkownik: apollo13

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Wędkarskie plany na rok 2021
Arek Pawlak
Napiszcie o swoich planach.

Mój jest taki, żeby wrócić do łowienia po 3 latach przerwy. A co Wy planujecie?
Pozdrawiam, Arek.
x1

km73
Odkupić ponton, silnik i cały osprzęt, taki jaki miałem.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Semi
Zaczynam budowę domu na wsi, nic nie planuję, nie wiem czy dwa okręgi będę opłacał jak co roku, chyba tylko mazowiecki zapłacę na jakieś weekendowe wypady, bo na wsi nie będzie mi w głowie łowienie.Bezradny

Jan Brzozowski
W tym roku nibypandemia pokrzyżowała plany wyjazdu, pewnie nie tylko mnie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku się uda zaliczyć Hiszpanię, może Francję lub Włochy. A najlepiej wszystko razem Cool
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I
x1

Zbigniew Kapustynski
Maj zawody Moran Cup i Rugia. Czerwiec jezioro Głębokie. Prawie cały wrzesień Rugia.
Pozostałe miesiące może zacznę łowić na Odrze. Tak w skrócie...CygaroFotel
zibibinio
x1

Radek Uscinski
Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Prawie cały wrzesień Rugia.

Napisz coś więcej, bo brzmi ciekawie Happy
Szpadel

Kamil Zaczkiewicz
Arek Pawlak napisał(a):
Mój jest taki, żeby wrócić do łowienia po 3 latach przerwy. A co Wy planujecie?

Jakże mnie cieszy Twoja zapowiedź! Wink To co, widzimy się w styczniu na pstrągach? Wink Zapraszam! Wink

Co do moich planów, to sytuacja życiowa wygląda obecnie tak, że czasu mogę mieć niewiele, a nawet jeśli, to nie nastawiam się na nic konkretnego, bo jak pokazał chociażby ten sezon, mogą być ambitne plany, które pokrzyżują czynniki niezależne, jak chociażby stan wody... Więc wolę po prostu robić swoje. Starać się być jak najczęściej nad wodą, a jak to się uda zrealizować, to już będzie połowa sukcesu Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

jachu67
U mnie z kolei, ostatnie dwa sezony , a w szczególności ten przemijający były dla ryb stracone. Prawie nie miałem czasu na tą przyjemność.Płacze.
W najbliższym sezonie , mam nadzieję,że to się zmieni.
Styczeń -kwiecień-Noteć,kanałki, Maj-Zalew Koronowski, czerwiec- październik- Wisła, później powrót na Zalew, Noteć.spoko

Jacek Bartnik
Ja mam w planie wrócić do spinningowania, bo ostatnimi czasy łowiłem tylko stacjonarnie.Zaczęło mi brakować łażenia po chaszczach na starorzeczach Warty.
Planuje również odkupić sobie ponton którego się kiedyś pozbyłem, a do pontonu silnik i echo.
Mam cichą nadzieję że czas pozwoli trochę więcej połowić, bo w tym sezonie byłem raptem
4 razy po 3 nocki na rybach.

Jan Brzozowski

Maj zawody Moran Cup i Rugia. Czerwiec jezioro Głębokie. Prawie cały wrzesień Rugia.

Też myślałem o Powidzu, bo fajnie tam było. Być może wybiorę się na szczupak cup.
Również jez. Głębokie miło wspominam, więc także planuję tam połowić.
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

km73
Ja już dzisiaj zaczynam sezon 2021 ale od porządków.
Raczej odpuszczę okres słabszej aktywności ryb i poświęcę czas na przygotowania. Zaniedbałem spławik (zwłaszcza bata) i grunt, na którym w ubiegłym roku nie byłem ani razu Frown, a lubię zasiadki. Różnych stalek trzeba też trochę zrobić na sezon od maja. Jest co robić. Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Lukasz Szlafka
Jan Brzozowski napisał(a):

Też myślałem o Powidzu, bo fajnie tam było. Być może wybiorę się na szczupak cup.
Również jez. Głębokie miło wspominam, więc także planuję tam połowić.

A jak chcesz zdążyć się zapisać ? Grin
<',)))>< Gofer

Radek Uscinski
km73 napisał(a):

Raczej odpuszczę okres słabszej aktywności ryb i poświęcę czas na przygotowania. Zaniedbałem spławik (zwłaszcza bata) i grunt, na którym w ubiegłym roku nie byłem ani razu Frown, a lubię zasiadki. Różnych stalek trzeba też trochę zrobić na sezon od maja. Jest co robić. Smile

Też się nastawiam mocno na spławik w tym sezonie i poznaniu i poszukaniu łowisk w okolicach Nowego Dworu. Na pierwszy ogień spróbuję zapolować na wiosenne płocie na Wkrze.
A z czego robisz stalki?
Szpadel

Semi
Radek Uscinski napisał(a):
Też się nastawiam mocno na spławik w tym sezonie i poznaniu i poszukaniu łowisk w okolicach Nowego Dworu. Na pierwszy ogień spróbuję zapolować na wiosenne płocie na Wkrze.

Radziu, to się musimy zgadać, kwiecień i maj też mam zamiar trochę ze spławikiem posiedzieć, mogę Ci kilka bajorek w okolicach NDM pokazać, gdzie łowiłem jakiś czas temu. Sam jestem ciekaw co tam teraz słychać.

Radek Uscinski
Namówiłeś!!
Szpadel

km73

km73 napisał(a):

A z czego robisz stalki?

Radek,
Zamówiłem na jesieni dużo materiałów na stalki.
Stalki to materiał Flexonite. Dobre sploty cienkich włókien. Polecam!
Ps. Planuję zakończyć w tym tygodniu kilka projektów w Firmie, a w weekend usiąść i w końcu zacząć szykowanie stalek. Od kumpli mam zapotrzebowanie na 50-60 szt. Plus dla mnie jakaś stówka na cały sezon.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Radek Uscinski
Ja robię z drutu tytanowego i zajebiste są, bo jednym można cały sezon oblecieć. Narobiłem też zwykłych 7 splotowych w otulinie i muszę jeszcze pomyśleć nad jakimiś miękkimi i wiotkimi takimi do przynęt okoniowych.
Szpadel

km73

Ja robię z drutu tytanowego i zajebiste są, bo jednym można cały sezon oblecieć. Narobiłem też zwykłych 7 splotowych w otulinie i muszę jeszcze pomyśleć nad jakimiś miękkimi i wiotkimi takimi do przynęt okoniowych.

Flexonit ma cienką elastyczną 4,5 kg. pod okonie. Sprawdziłem dzisiaj na allegrowcu, że (chyba chwilowo) się skończyła w Perfekt-Sulechow. Chyba tylko oni tym handlują. Mam 20 metrów z jesiennego zakupu.
Radek, jak chcesz to wyślij mi na PW kontakt do siebie z adresem dla przesyłek. Jak zacznę zaciskać, to mogę Ci wysłać po sztuce sampla.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Jacek Bartnik
km73 napisał(a):

Flexonit ma cienką elastyczną 4,5 kg. pod okonie. Sprawdziłem dzisiaj na allegrowcu, że (chyba chwilowo) się skończyła w Perfekt-Sulechow. Chyba tylko oni tym handlują. Mam 20 metrów z jesiennego zakupu.
Radek, jak chcesz to wyślij mi na PW kontakt do siebie z adresem dla przesyłek. Jak zacznę zaciskać, to mogę Ci wysłać po sztuce sampla.

A da się ten flexonit wiązać czy trzeba tulejek zaciskowych używać?

km73
Jacek Bartnik napisał(a):

km73 napisał(a):

A da się ten flexonit wiązać czy trzeba tulejek zaciskowych używać?

Jacku,
Wg opisu, można wiązać, ale ja wolę zaciskać.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.11
14,058,833 unikalne wizyty