PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Rugia 2020
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Sierpień 2020
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Kolejny wypad
Urlop Galicja 2020
Urlopowe

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,304

· Najnowszy użytkownik: Venom92

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Rugia 2020
Zbigniew Kapustynski
Panowie nowy rok, nowe wyzwania.
Ja 24 lutego już rozpoczynam połowy na Rugii. Później 16-24 maj, a na jesień od 20 września do 4 października.
Trochę tych dni będzie i zobaczymy co Neptun da za pogodę i jakie połowy.WinkFotel
zibibinio

Kris
Dziwny ten termin Cool tak środek tygodnia ? ale w sumie mnie spadł kamień z serca .
Połamania Smile
Pozdrawiam Kris

Zbigniew Kapustynski
Wczoraj poszło trochę kasy, ale serwis silnika zrobiony. Wymiana olejów, filtrów (olejowy i dwóch benzynowych{jeden 260 zł}), smarowanie mechanizmów, czyszczenie zbiornika na paliwo, przeczyszczenie świec, sprawdzenie paska rozrządu. Zdjęcie i przesmarowanie śruby na wałku.
Można spokojnie czekać do pierwszego wyjazdu.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5e22f4f05a5d2_pikefinder.jpg
zibibinio

km73
Zibi, kto nie smaruje, ten nie jedzie -znaczy się nie pływa.
U mnie już czwarty rok czeka kosiarka 4km na zreperowanie. Ponton sprzedany więc nie mam serca do tego. Sad
Edytowane przez km73 dnia 19.01.2020 11:48
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Zbigniew Kapustynski
Jeszcze 12 dni i wyjazd na chechty. Tak przy okazji.
Żeby nie obwiązywać kamizelką śruby zakupiłem takie osłony. Za granicą jak śruba jest niezabezpieczona w czasie transportu łodzi po drogach - mandat.
pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5e43a703eff57_pikefinder.jpg
Montaż prosty.
YouTube Video

Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 12.02.2020 09:06
zibibinio

Zbigniew Kapustynski
Nadejszed ten dzień. Jutro 7 rano Cabrio. Środa- piątek Fishing, jak Neptun pozwoli, bo jutro wieje do 100 km/h. Angry
BasenNie zaznał przygód, kto nie służył w Marynarce, kto nie wyprawiał, morskie harce.Basen
zibibinio

r_gawel
Tylko pozazdrościć. Ja nie mam czasu jechać a też się szykowaliśmy.
Tylko pytanie czy nie jest za późno przy tej temperaturze.

Powodzenia i oby pogoda pozwoliła popływać.

Paweł

Zbigniew Kapustynski
Pogoda pozwoliła popływać. Ale zero kontaktu z rybą naszej trójki. Już chciałem wyrzucić wędkę do wody, ale zaczęły spływać inne załogi z wody i tak samo nie mieli kontaktu z rybami . Szwedzi, Niemcy i Polacy 5 łódek. W spokoju ducha wypiłem z kolegami drinki i dzisiaj wypływamy. Ha,ha przygoda trwa.Wink
zibibinio

Roberts
Powodzenia kapitanie

Kamil Zaczkiewicz
Powodzenia i bezpiecznych łowów! Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Jan Brzozowski
Jak dziś poszło, Zbychu?
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Zbigniew Kapustynski
W czwartek 2 szczupaki przez cały dzień i zaczepiona flądra. W piątek jak zaczęło dmuchać podjęliśmy decyzję o powrocie i nawet nie wypłynęliśmy z portu. Zawsze powtarzam, że Rugia uczy pokory. Ja jako kapitan zero brania przez dwa dni. Ha,ha cienias....Wink
zibibinio

Radek Uscinski
Zbigniew Kapustynski napisał(a):

W czwartek 2 szczupaki przez cały dzień i zaczepiona flądra. W piątek jak zaczęło dmuchać podjęliśmy decyzję o powrocie i nawet nie wypłynęliśmy z portu. Zawsze powtarzam, że Rugia uczy pokory. Ja jako kapitan zero brania przez dwa dni. Ha,ha cienias....Wink

To czyli jak kiedyś razem byliśmy to nie ja przyniosłem pecha Grin
Szpadel

Zbigniew Kapustynski
No zbliża się wrzesień. Od 20 września do 4 października, jak Niemcy nie zamkną granic wyjazd na Rugię. Tak ten Covid namieszał w tym roku, że nie mogę już się doczekać. A jak koledzy Wasze plany na wyprawy? FrownFotel
zibibinio

Roberts
Zbyszku jeżeli masz miejsce to ja jak najbardziej. Mam nadzieję że Niemcy się nie zamkną. Jestem mądrzejszy bo frycowe już zapłaciłem.

r_gawel
Cześć,
Czy macie jakieś wieści z zachodu?
Ja parę dni temu pisałem do jednego Niemca co wynajmujemy od niego łódki.
Mało wędkarzy przez wirusa chyba. Ktoś tam trafił pike 110cm i sandacza 70cm.
Okonia jeszcze brak.
Mówił żeby we wrześniu pytać.

Ale może się coś zmieniło.

Co do wirusa to nie wiem jak z restrykcjami. Generalnie w DE nie ma zakazów ale każdy land może coś swojego wprowadzać.

Paweł

Zbigniew Kapustynski
Jak Niemcy nie zamkną całkowicie granicy z Polską, to będę łowił od 20-go do 4 października. Sytuacja na dziś jest taka, że można na ryby przyjeżdżać. Trzeba mieć tylko zarezerwowany nocleg. Tak przy okazji zapytam r_gawel po ile wynajmują łodzie za 1 dzień?Frown
zibibinio

r_gawel
Cześć,
Jeżeli dobrze pamiętam to 85 EUR + paliwo.
Sprzęt trochę stary ale Janek ok. gość. Zawsze pływamy dłużej niż 8h, wszystko zależne od długości dnia.

A z tym spaniem to konieczność, czy nie można pojechać na jeden dzień tam i z powrotem?

Zbigniew Kapustynski
Jak nie odwołali ograniczenia, to na jeden dzień jest zakaz obwarowany karami finansowymi.
Trzeba w internecie śledzić na bieżąco. Bo jest to płynne.
Przez koronawirusa chyba sam będę pływał po Rugii, bo załoganci się wykruszyli.
Ma to też dobrą stronę, bo pozwiedzam nowe miejscówki. Będzie więcej czasu...Fotel
zibibinio

r_gawel
Cześć,

Odnośnie jednodniowych wyjazdów na Rugię. Chwilę temu znalazłem w necie. chyba że to jest nieaktualna informacja. Zakaz jednodniowych wyjazdów obowiązywał do 04.09

https://www.gov.pl/web/niemcy/wprowadzenie-kontroli-granicznych-przez-niemcy-na-przejsciach-ladowych-z-austria-dania-francja-luksemburgiem-i-szwajcaria

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.11
13,521,158 unikalne wizyty