PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach 2020
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Czerwiec 2020
Łowca Ryby Miesiąca
Jan Brzozowski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Kolejny wypad
Urlop Galicja 2020
Urlopowe

2019
Łowca Ryby Roku
Kamil Zaczkiewicz

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,293

· Najnowszy użytkownik: maestromm000

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach 2020
Damian Poweska
Dziś kolejny wypad na kropasy i prawie w tym samym miejscu znów złowiłem 50+ ciekawe czy nie ten sam, ale teraz niestety zdjęcie do bani Sad Szkoda że nie zrobiłem z innej strony wtedy bym po kropkach stwierdził czy to ta sama ryba.
Złowiłem go na tą samą przynętę Smile

pikefinder.pl/upload_img/06954_20200203_123943.jpg
x2

km73
Damian, fajoski Gratulacje
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

km73
Mój wieczorny Polsilver. SmileSmileSmile
Oj!!! się działo!!! Grin Grin Grin

pikefinder.pl/upload_img/26053_Spinningowy_Polsilver.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Damian Poweska
Musiał być głodny Smile

Semi
Wziął gumę na klatę.Grin

Kamil Zaczkiewicz
Lutowy grafik w pracy nie pozwalał na wiele, a jak już się trafiło jakieś wolne, to niestety panujące warunki, a konkretnie, to spływająca z górskich zbiorników woda, nie pozwalały na skuteczne łowienie Sad
Przedwczoraj, prosto po nocce, wyrwałem się na nieco ponad dwie godzinki. Wodowskazy wróżyły, że powinno być już ok. I rzeczywiście. Woda się ustabilizowała (niestety na krótko) i oczyściła, a rybki były nawet skore do współpracy. Udało się złowić 7 rybek, kilka spadło, do tego jakieś nietrafione brania, wyjścia do przynęty... Ponownie, wszystko skosił Ronin 5cm od Huntera. Okazów wciąż brak. Jedna rybka nieco zbliżyła się do granicy 40cm, ale jej nie przekroczyła. Może następnym razem Wink

pikefinder.pl/upload_img/78963_Kropek.jpg

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil
x4

Roberts
Kamil jak zwykle kozacko

km73
Fajowskie kropki Tak Trzymać
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Damian Poweska
Gratki Kamil, ja jestem uziemiony i już z 10 dni jak nie więcej nie byłem na rybach, coś mi strzeliło w krzyżu i jestem na zastrzykach, ledwo z łazienki doszedłem do łózka, karetka zastrzyk i jakoś przemęczyłem noc. Prawdopodobnie rwa,teraz leżę i mam nadzieję że koło czwartku pojadę na jakieś rybki bo mnie już szlak trafia w tym łóżku Sad

Kamil Zaczkiewicz
Damian Poweska napisał(a):

Gratki Kamil, ja jestem uziemiony i już z 10 dni jak nie więcej nie byłem na rybach, coś mi strzeliło w krzyżu i jestem na zastrzykach, ledwo z łazienki doszedłem do łózka, karetka zastrzyk i jakoś przemęczyłem noc. Prawdopodobnie rwa,teraz leżę i mam nadzieję że koło czwartku pojadę na jakieś rybki bo mnie już szlak trafia w tym łóżku Sad

Uuuuu. To kiepsko. Kuruj się i walcz! Wink
U mnie zastój, bo raz, że pracy mnóstwo, a dwa, że popadało i znowu wodę wywaliło w kosmos... Sad
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Arek Pawlak
Damian Poweska napisał(a):

Ja w zeszłym roku miałem. Rwa kulszowa i trzy tygodnie męczarni.
Pozdrawiam, Arek.

km73
Damian,
zdrowia życzę!!! i szybkiego powrotu na kropki. Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Damian Poweska
Dzięki, myślę że w niedzielę wyjdę z domu, dobrze że wcześnie zareagowałem zastrzykiem, na rybki może w następnym tygodniu.

Damian Poweska
No i pojechałem i połowiłem największy który zbliżył się do 6 z przodu ale samemu robić fotkę to jak zwykle kara, ogon się schował, ale druga była czarna i szkoda męczyć rybkę, więc jest co jest i wspomnienia zostają Smile
Złowiłem jeszcze rybki 45cm 43cm i 41cm.

pikefinder.pl/upload_img/71986_20200303_120703.jpg
x5

km73
Damian, CZAD!!!
Gratulacje
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kamil Zaczkiewicz
Wooooow! Ale keton! Smile
Brawo Damian!
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Damian Poweska
Dzięki chłopaki, trzeba iść za ciosem i dziś też byłem i trafiłem znów 50,5 cm i 7 małych 35+ dzień udany i dwa prezenty na urodziny Smile

pikefinder.pl/upload_img/07158_gggg.jpg
x1

km73
Brawo Damian! Bravo
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kamil Zaczkiewicz
Pieknie kosisz, Damian! Pozazdrościć rybności tych rzeczek! Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

r_gawel
Cześć,
No i się stało. Zamykają u mnie firmę na tydzień lub dwa. No to sobie połowię tylko szkoda że mróz idzie. Zamówiłem 3L robaka, może wytrzyma 2 tygodnie.
Szkoda że z takiego powodu mam wolne.
Zdrowia wszystkim życzę.

Paweł

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.14
13,254,924 unikalne wizyty