PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Co robimy gdy nie łowimy..nasza praca zawodowa
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Kwiecień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Szczuapk
PikeFinder
na rybach :Trzeba uważać !

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,258

· Najnowszy użytkownik: rutekm

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Co robimy gdy nie łowimy..nasza praca zawodowa
Kris
Panowie ja po 20 latach w handlu i 2 latach emerytury wędkarskiej (się znudziła ) przeszedłem do typowo męskiego zawodu Bravonżynieria lądowa ,telekomunikacja,serwis .Musimy przez 365 dni w roku na części niemieckiego województwa Palatyna zapewnić serwis 24 godziny na dobę w razie poważnych awarii i nawet jak nic nie robimy to kasa leci Pfft ale jeden musi być trzeźwy Grin robimy dodatkowo w wolnym Grin czasie podłącza domowe (światłowody ) niemiaszki płacą dużo eur za takie sprawy ,prujemy asfalty i kładziemy finalnie (tego to już nikt tutaj nie chce robić i płacą za to w c..l kasy ) ja wole jak zrobimy 50 m asfaltu niż 50 w kostce cały czas na kolanach i jeszcze docinki i zawsze coś pęknie a asfalt wrzucasz ,depczesz i cię nie ma m kwadrat płacą dwa razy tyle jak za kostkę Bezradny nie rozumiem tego ale Niemcy jak mają zaasfaltować parę dołków to jest jeden wielki PłaczePłaczePłacze a my Juhu jest wesoło ogólnie tak że myślę że przez następne kilka lat mi się nie znudzi . Mam dwie brygady po 2 ludzi ...same Lubelszczaki 3 z jednej wioski . Co najlepsze uczymy Niemców Niemieckiego porządku bo oni już zapomnieli Zagrywka
pikefinder.pl/upload_img/26139_3.jpg
pikefinder.pl/upload_img/39520_20190424_112359.jpg
pikefinder.pl/upload_img/42578_20190409_131024.jpg
pikefinder.pl/upload_img/05738_20190424_160457.jpg
pikefinder.pl/upload_img/54306_20190424_160502.jpg
pikefinder.pl/upload_img/48056_20190427_084429.jpg
pikefinder.pl/upload_img/58340_20190427_091449.jpg
Tak się blokuje ulicę żeby nie przeszkadzali Cygaro
Spełniam też marzenia z dzieciństwa Wink
pikefinder.pl/upload_img/76831_20190427_110559.jpg
pikefinder.pl/upload_img/89426_20190427_110632.jpg
pikefinder.pl/upload_img/59321_20190427_141206.jpg
Edytowane przez Kris dnia 27.04.2019 19:59
Pozdrawiam Kris
x3

Semi
Krystian, a tych chłopaków to z której części Lubelszczyzny masz, może moje ziomale jakieś.Grin To już teraz wiem jak tych Niemiaszków czyścisz z kasy, po prostu to są lenie patentowane.Hihi

Kris
Ujazdów gmina Nielisz i jeden z Cycowa
Pozdrawiam Kris

Semi
Oooo to kawałek ode mnie. Wink Ja bardziej na północ się urodziłem.Smile

Zbigniew Kapustynski
Blaszka spełnia swoje marzenia z dzieciństwa. Koparka, wywrotka a na końcu będzie wóz strażacki.Tak Trzymać
zibibinio
x2

km73
Kris to jeszcze małą mobilną betoniarkę sobie sprawi. Będzie obsługiwał zawody gruntowe, do mieszania zanęty i też ładnie kasiorki przytnie.
A tak na poważnie, to praca na powietrzu i w ruchu. To chyba lepsze niż 8-10 godzin w biurze i napiżdżanie excela.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Semi
Masz rację Mariusz, ja już powoli wymiękam od biurka i fizycznie i psychicznie. Coraz bardziej mam chęć pizgnąć tą robotę, iść na emeryturę i zająć się czymś innym na powietrzu właśnie. Maniek na Bagnach to jest szczęśliwy człowiek. Jak do niego dzwonię i pytam się co u niego słychać, to zawsze słyszę że pasmo niekończących się sukcesów. A u mnie codziennie pod górę i praca z oszołomami, jak tu się nie wkurzać. Dlatego zazdroszczę wszystkim którzy robią to co lubią i czekam cierpliwie, kiedyś i ja tak będę miał, maksymalnie za 6 lat.Wink
x2

km73
Semi napisał(a):

Masz rację Mariusz, ja już powoli wymiękam od biurka i fizycznie i psychicznie. Coraz bardziej mam chęć pizgnąć tą robotę, iść na emeryturę i zająć się czymś innym na powietrzu właśnie. Maniek na Bagnach to jest szczęśliwy człowiek. Jak do niego dzwonię i pytam się co u niego słychać, to zawsze słyszę że pasmo niekończących się sukcesów. A u mnie codziennie pod górę i praca z oszołomami, jak tu się nie wkurzać. Dlatego zazdroszczę wszystkim którzy robią to co lubią i czekam cierpliwie, kiedyś i ja tak będę miał, maksymalnie za 6 lat.Wink

Semi,
To My poglądowe Braty jesteśmy!

Jakąś wędkarską (i nie tylko) agroturystykę trzeba bujnąć.

Wizyta u Mańka mnie rozwaliła!

Można? MOŻNA!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Kris
Powiem wam tak ,psychicznie jest pełny relaks ; jedynie mięśnie trochę bolą Brzuszki no ale trzeba parę maszyn dokupić i będzie spoko (ładowarka) montuję trzecią ekipę i moja rola aktywnego gracza się kończy Grin będzie Fotel i Fishing więcej biurokracji
Pozdrawiam Kris

Arek Pawlak
Kris, zdarzyło mi się robić coś podobnego do tego, co Ty teraz - kiedyś przez 3 lata i powiem, że byłem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. Człowiek jest jednak stworzony do pracy fizycznej na świeżym powietrzu. W murach jaka by robota nie była, to czuję się jak mrówka w mrowisku.Marionetka
Pozdrawiam, Arek.

Zbigniew Kapustynski
Ja od sierpnia rzucam pracę w biurze i będę pracował na świeżym powietrzu.
zibibinio
x1

km73
A zatem,
zbieramy złotówki i zakładamy PikeFinderową agro - wędkarsko - turystykę.
Każdy ma swój pod-oddział, tam gdzie mu blisko. Hade Office wybierzemy na VIII Zlocie. Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.11
11,691,871 unikalne wizyty