PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Co robimy gdy nie łowimy..nasza praca zawodowa
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Czerwiec 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Pike 97cm
Pike 105cm
Szczupak Jacha67 97 cm

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: lukaszkosciukiewicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Co robimy gdy nie łowimy..nasza praca zawodowa
Kris
Panowie ja po 20 latach w handlu i 2 latach emerytury wędkarskiej (się znudziła ) przeszedłem do typowo męskiego zawodu Bravonżynieria lądowa ,telekomunikacja,serwis .Musimy przez 365 dni w roku na części niemieckiego województwa Palatyna zapewnić serwis 24 godziny na dobę w razie poważnych awarii i nawet jak nic nie robimy to kasa leci Pfft ale jeden musi być trzeźwy Grin robimy dodatkowo w wolnym Grin czasie podłącza domowe (światłowody ) niemiaszki płacą dużo eur za takie sprawy ,prujemy asfalty i kładziemy finalnie (tego to już nikt tutaj nie chce robić i płacą za to w c..l kasy ) ja wole jak zrobimy 50 m asfaltu niż 50 w kostce cały czas na kolanach i jeszcze docinki i zawsze coś pęknie a asfalt wrzucasz ,depczesz i cię nie ma m kwadrat płacą dwa razy tyle jak za kostkę Bezradny nie rozumiem tego ale Niemcy jak mają zaasfaltować parę dołków to jest jeden wielki PłaczePłaczePłacze a my Juhu jest wesoło ogólnie tak że myślę że przez następne kilka lat mi się nie znudzi . Mam dwie brygady po 2 ludzi ...same Lubelszczaki 3 z jednej wioski . Co najlepsze uczymy Niemców Niemieckiego porządku bo oni już zapomnieli Zagrywka
pikefinder.pl/upload_img/26139_3.jpg
pikefinder.pl/upload_img/39520_20190424_112359.jpg
pikefinder.pl/upload_img/42578_20190409_131024.jpg
pikefinder.pl/upload_img/05738_20190424_160457.jpg
pikefinder.pl/upload_img/54306_20190424_160502.jpg
pikefinder.pl/upload_img/48056_20190427_084429.jpg
pikefinder.pl/upload_img/58340_20190427_091449.jpg
Tak się blokuje ulicę żeby nie przeszkadzali Cygaro
Spełniam też marzenia z dzieciństwa Wink
pikefinder.pl/upload_img/76831_20190427_110559.jpg
pikefinder.pl/upload_img/89426_20190427_110632.jpg
pikefinder.pl/upload_img/59321_20190427_141206.jpg
Edytowane przez Kris dnia 27.04.2019 19:59
Pozdrawiam Kris
x3

Semi
Krystian, a tych chłopaków to z której części Lubelszczyzny masz, może moje ziomale jakieś.Grin To już teraz wiem jak tych Niemiaszków czyścisz z kasy, po prostu to są lenie patentowane.Hihi

Kris
Ujazdów gmina Nielisz i jeden z Cycowa
Pozdrawiam Kris

Semi
Oooo to kawałek ode mnie. Wink Ja bardziej na północ się urodziłem.Smile

Zbigniew Kapustynski
Blaszka spełnia swoje marzenia z dzieciństwa. Koparka, wywrotka a na końcu będzie wóz strażacki.Tak Trzymać
zibibinio
x2

km73
Kris to jeszcze małą mobilną betoniarkę sobie sprawi. Będzie obsługiwał zawody gruntowe, do mieszania zanęty i też ładnie kasiorki przytnie.
A tak na poważnie, to praca na powietrzu i w ruchu. To chyba lepsze niż 8-10 godzin w biurze i napiżdżanie excela.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Semi
Masz rację Mariusz, ja już powoli wymiękam od biurka i fizycznie i psychicznie. Coraz bardziej mam chęć pizgnąć tą robotę, iść na emeryturę i zająć się czymś innym na powietrzu właśnie. Maniek na Bagnach to jest szczęśliwy człowiek. Jak do niego dzwonię i pytam się co u niego słychać, to zawsze słyszę że pasmo niekończących się sukcesów. A u mnie codziennie pod górę i praca z oszołomami, jak tu się nie wkurzać. Dlatego zazdroszczę wszystkim którzy robią to co lubią i czekam cierpliwie, kiedyś i ja tak będę miał, maksymalnie za 6 lat.Wink
x2

km73
Semi napisał(a):

Masz rację Mariusz, ja już powoli wymiękam od biurka i fizycznie i psychicznie. Coraz bardziej mam chęć pizgnąć tą robotę, iść na emeryturę i zająć się czymś innym na powietrzu właśnie. Maniek na Bagnach to jest szczęśliwy człowiek. Jak do niego dzwonię i pytam się co u niego słychać, to zawsze słyszę że pasmo niekończących się sukcesów. A u mnie codziennie pod górę i praca z oszołomami, jak tu się nie wkurzać. Dlatego zazdroszczę wszystkim którzy robią to co lubią i czekam cierpliwie, kiedyś i ja tak będę miał, maksymalnie za 6 lat.Wink

Semi,
To My poglądowe Braty jesteśmy!

Jakąś wędkarską (i nie tylko) agroturystykę trzeba bujnąć.

Wizyta u Mańka mnie rozwaliła!

Można? MOŻNA!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kris
Powiem wam tak ,psychicznie jest pełny relaks ; jedynie mięśnie trochę bolą Brzuszki no ale trzeba parę maszyn dokupić i będzie spoko (ładowarka) montuję trzecią ekipę i moja rola aktywnego gracza się kończy Grin będzie Fotel i Fishing więcej biurokracji
Pozdrawiam Kris

Arek Pawlak
Kris, zdarzyło mi się robić coś podobnego do tego, co Ty teraz - kiedyś przez 3 lata i powiem, że byłem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. Człowiek jest jednak stworzony do pracy fizycznej na świeżym powietrzu. W murach jaka by robota nie była, to czuję się jak mrówka w mrowisku.Marionetka
Pozdrawiam, Arek.

Zbigniew Kapustynski
Ja od sierpnia rzucam pracę w biurze i będę pracował na świeżym powietrzu.
zibibinio
x1

km73
A zatem,
zbieramy złotówki i zakładamy PikeFinderową agro - wędkarsko - turystykę.
Każdy ma swój pod-oddział, tam gdzie mu blisko. Hade Office wybierzemy na VIII Zlocie. Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.12
11,937,663 unikalne wizyty