PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Holandia Eldorado Szczupak Okoń Sandacz
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2019
Łowca Ryby Miesiąca
rutekm

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Pike 97cm
Pike 105cm
Szczupak Jacha67 97 cm

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 4

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: lukaszkosciukiewicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Holandia Eldorado Szczupak Okoń Sandacz
Kris
Panowie od 01.03.19 Polskim wodom BASTA ! DupkaDupkaDupkaDupkaDupkaDupkaDupka Dupkakoniec ze złudzeniami Angry za stary jestem i wiem że się nie doczekam ,nie można mi zarzucić brak patriotyzmu Winkale nie mam zamiaru być dłużej okradany i oszukiwany przez PZW ,gospodarstwa rybackie ,RZGW i wszystkie inne instytucje związane /mające wpływ na nasze piękne hobby .Mam dosyć drogich pozwoleń,zakazów,siat rybackich, kłusowników i ......bezrybia DOŚĆ wolę 5x do roku jechać na normalne łowisko niż 50 x i nic nie złowić .
Holandia jest takim krajem: za jedyne 40 eur mam do dyspozycji ponad 90% wszystkich dostępnych wód śródlądowych i morskich First za jedyne 170 zł Garbusy 50+ szczupaki 100+ i potęga sandacza i do tego ZERO Shock siat prawie brak kłusoli i 99% wędkarzy C&R za jedyne 170 złociszy Pfft .Dla ubogich jest tz mała karta za 11 eur tj 47 zł .
Moja przyszłość wędkarka od 2019 będzie wyglądać tak : w czerwcu umawiam się z Holenderskim przewodnikiem na kilkudniowe wędkowanie (jestem na etapie ustalenia terminu) na przełomie lipca /sierpnia zaciągam łajbę/patyki i do końca życia kilka razy w roku : Ławica -Amsterdam będą fajne Zdjęcie

Ps ciekawe ile by taka kart musiała kosztować w tej naszej postkomunistycznej ojczyźnie ??? i czemu jej nie ma ??? Sam Powidz kosztuje ok 200eur 850 zł Smile
pikefinder.pl/upload_img/32198_holand.png
Edytowane przez Kris dnia 07.03.2019 11:46
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
Kris, szczerze życzę Ci powodzenia Smile wody Holendrzy mają ciekawe i rybne, ale tam jest dokładnie tak, jak wszędzie - są dni zupełnie bezrybne, kiedy rzucasz, jak w studnię Wink warto o tym pamiętać Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Kris
Projekt Eldorado wędkarskie Grin nabiera rozpędu ,z obecnego rejonu działania w De do pierwszego upatrzonego jeziora mam 400km Cygaro czyli bliżej jak na Rugen .Przedstawiam wam jeż Alkmaardermeer słynące z potężnych szczupaków Wink ok 1000ha płytkiej wody do 4m max wody w okresie lipca i sierpnia trzeba uważać bo woda zakwita na kolor zielony i szczupaki nie gryzą Frown za to we wrześniu i październiku Fishing .Jest właściciel wody trzeba dodatkowo wykupić licencję
W Holandii sezon spinningowy zaczyna się od ostatniej soboty maja i trwa do końca roku .
Mój Holenderski przyjaciel Bart udostępni mi w hali miejsce na łajbę a od niego do jeziora mam 40 km spoko Z lotniska w Amsterdamie 30 km Wink
pikefinder.pl/upload_img/06437_20190307_070235.jpg

Przygodę na Rugii rozpocząłem od przewodników z Team Boddenangeln i braćmi Kałkowskimi a więc z elitą Cool w Holandii nie będzie inaczej legenda Holenderskiego wędkarstwa Bertus Rozemeijer zdradzi mi kilka swoich tajemnic mam nadzieję.
Dobra wiadomość dla kpt Zibibinio Happy w Holandii nie wolno zabierać szczupaków ,sandacze już tak 1-2 sztuki i do 10 okoni ...w wymiarze poniżej 40cm
Na mapie NR 2+3 super wody okoni-owe podobno trudno tam złowić okonia poniżej 40 cm Smile
A gdyby nie brały można wypić kawę i zapalić
pikefinder.pl/upload_img/38794_gfgh.jpg
Edytowane przez Kris dnia 07.03.2019 13:14
Pozdrawiam Kris

Kris
Kilka Holenderskich mamusiek i ......
pikefinder.pl/upload_img/80213_holland.jpg
pikefinder.pl/upload_img/92704_holland (2).jpg
pikefinder.pl/upload_img/60591_fhfhhf.jpg
pikefinder.pl/upload_img/48375_hola.jpg
pikefinder.pl/upload_img/91724_kj.jpg
Pozdrawiam Kris

Zbigniew Kapustynski
Dla mnie trochę za blisko. Szukaj łowisko oddalone przynajmniej 12000 km, żeby się przed połowem dobrze zdrzemnąć. Myślę, że Nowa Zelandia by mi odpowiadała. (17793 km)
Kwaterę załatw grudzień-luty i bilet dla nas na samolot w obie strony z kabiną dla palących.
Ja kupię dobre cygara i whisky. A co, raz się żyje...$winkoCygaro
zibibinio

Jan Brzozowski
Ładne maciory. Zbychu, nie wybrzydzaj, jak wolno się pojedzie, to i do Holandii się wyśpisz Cool
Krisu, nie kuś, bo pojadę jeszcze w tym roku Fishing
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Kris
Jan Brzozowski napisał(a):

Ładne maciory. Zbychu, nie wybrzydzaj, jak wolno się pojedzie, to i do Holandii się wyśpisz Cool
Krisu, nie kuś, bo pojadę jeszcze w tym roku Fishing

A jak zapali Cygaro to na ryby nie wypłynie Frown
pikefinder.pl/upload_img/19284_jhjh.jpg
Pozdrawiam Kris
x1

Longin Bojanowski
A ja od niedzieli będę próbował złowić okonia większego niż 46 cm. Przy okazji sprawdzę jak tam się mają sandałki. Jako przyłów może też być duży zębaty.
Loniek

Kris
Powodzenia Loniek i czekamy na Zdjęcie
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
Longin Bojanowski napisał(a):

A ja od niedzieli będę próbował złowić okonia większego niż 46 cm. Przy okazji sprawdzę jak tam się mają sandałki. Jako przyłów może też być duży zębaty.

Gdzie atakujesz? Jak nie chcesz tu, możesz na priv Wink Powodzenia życzę! Smile
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Longin Bojanowski
Jadę w okolice miejscowości Lathum (camping de Mars)
Loniek

Kris
To że Holandia jest wędkarskim Eldorado wiedziałem już od wielu lat Cool ale gdzie Holandia a gdzie Wągrowiec ? Jezioro które wybrałem sobie za cel pierwszych wypraw leży ok 1000km od domu . Postaram się wam przybliżyć Holenderskie wody na podstawie książki napisanej przez legendę Holenderskiego Wędkarstwa Bertusa Rozemeijera świetnego wędkarza spinningowego i znawcę najlepszych łowisk . Rozmawiałem z nim na początku tygodnia i niestety Smile na 2019 wolne terminy jako przewodnik ma dopiero w listopadzie a że ma 68 lat w tych miesiącach wypływa tylko gdy pogoda jest łaskawa,dlatego podjąłem decyzję że przygodę w Holandii rozpocznę jako samotny łowca . Książka niestety nie jest dostępna w jęz Polskim, jest bardzo ciekawa są w niej opisane najlepsze łowiska NL z ciekawymi szczegółami,adresy,slipy,przewodnicy ,jak się zachować na wodach gdzie pływają statki pełnomorskie itd .
Tytuł książki: ŁOWIENIE DRAPIEŻNIKÓW PO HOLENDERSKU w prawym górnym rogu "najlepsze łowiska i rewiry ryb drapieżnych". Do momentu aż sam tam nie pojadę (czerwiec) przetłumaczę i opiszę wam 14 najlepszych jezior,kanałów, rzek wg Bertusa ;jeżeli będziecie zainteresowani tematem Smile.

pikefinder.pl/upload_img/81723_hollandia bertus.jpg
Edytowane przez Kris dnia 15.03.2019 06:33
Pozdrawiam Kris
x1

km73
Kris,
ale Cię Chłopie wzięło...
To, że w PL jest bardzo słabo to każdy z nas wie. Sad
Tysiąc kaemów w jedną stronę, aby powędkować. Hym... nie neguję tego, ale to od uja kasy i czasu na podróże.

Czekamy na Twoje pierwsze holenderskie wyniki i fotki, oczywiście. Smile

Powodzenia!!!
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kris
km73 napisał(a):

Kris,
ale Cię Chłopie wzięło...
To, że w PL jest bardzo słabo to każdy z nas wie. Sad
Tysiąc kaemów w jedną stronę, aby powędkować. Hym... nie neguję tego, ale to od uja kasy i czasu na podróże.

Czekamy na Twoje pierwsze holenderskie wyniki i fotki, oczywiście. Smile

Powodzenia!!!

Maniek wiesz że kapitanowie lubią nowe wyzwania Grin my długo w jednym porcie nie potrafimy wytrzymać.Tak gdzieś tam mamy napisane że jesteśmy obieżyświatami no i gdyby na Powidzu wypaliło to nie poznalibyśmy Holandii ....szukajcie a znajdziecie Wink gdzieś tam jest to nasze eldorado tylko trzeba poszukać .
Pozdrawiam Kris
x1

Kris
Jezioro Alkmaardermeer 1000 ha bardzo rybnej wody Fishing
pikefinder.pl/upload_img/91304_uyt.png
pikefinder.pl/upload_img/10465_uttu.jpg
pikefinder.pl/upload_img/97832_ryryyrry.jpg
pikefinder.pl/upload_img/87625_etette.jpg
Edytowane przez Kris dnia 15.03.2019 19:50
Pozdrawiam Kris
x1

Kris
Longin Bojanowski napisał(a):

Jadę w okolice miejscowości Lathum (camping de Mars)

Loniek napisz po powrocie co i jak proszę .
Pozdrawiam Kris

Kris
Strony z Holenderskimi przewodnikami i Wędkarska Holandia oficjalna państwowa strona ,wszystko tam jest ,pozwolenia,wody ,regulamin itd

Niederlande und Holland | Guided-Fishing.com
www.fishinginholland.nl
Pozdrawiam Kris

Kris
A w Holandii dzieje się ...obserwuje cały czas CoolCygaro
pikefinder.pl/upload_img/40836_mbmmb.jpg
pikefinder.pl/upload_img/54137_ghgh.jpg
Pozdrawiam Kris

km73
Konkret(y)!!!
Czekamy Kris na Twoje foty z takimi okazami. Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kris
Panowie chyba się starzeję Frown na Rugii rozmyślałem sobie o naszym hobby ,o tym że mamy tyle pięknych jezior a trzeba zapierdzielać za granicę by sobie fajnie połowić Smile zadałem sobie pytanie nad NL ba nawet czy nie zmienić na inne,te ciąganie łodzi po 500-900 km strasznie męczy Grin .Łódkę zabrałem do DE i w weekend atakuję jedną z rzek Ren lub Mosel lub 300ha jezioro ...

ps w wolnym czasie zakładam 2/3 pasieki
Pozdrawiam Kris

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
11,921,181 unikalne wizyty