PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Rzeka Glan Niemcy
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Czerwiec 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Pike 97cm
Pike 105cm
Szczupak Jacha67 97 cm

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,262

· Najnowszy użytkownik: lukaszkosciukiewicz

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Rzeka Glan Niemcy
Kris
Moje nowe wyzwanie na 2019 i myślę że na 2020 też wczoraj miałem pierwszy kontakt .
Długość 90km południowo /zachodnie niemcy ,przepływa przez dwa Landy/Kraje Niemieckie (województwa) Kraj Saary i Kraj Nadrenia Palatynat .Dopływ Renu .
Występują prawie wszystkie możliwe gatunki ryb od pstrągów po sumy,szczupaki,sandacze,okonie,karpie,brzany,węgorze,bolenie,karasie ,liny Bezradny nie wiem jak to możliwe ale sprawdzę i wam opowiem Wink
pikefinder.pl/upload_img/67983_glaaan.png
pikefinder.pl/upload_img/39064_800px-Karte_Nahe_Einzugsgebiet.png
pikefinder.pl/upload_img/95308_20190226_142522.jpg
pikefinder.pl/upload_img/73854_20190226_121911.jpg
Pstrągas z tej rzeki .
pikefinder.pl/upload_img/51764_glan.jpg
Edytowane przez Kris dnia 27.02.2019 10:43
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
Bardzo ciekawy wątek. Osobiście coraz częściej spoglądam na okolice Goerlitz-Bauzen... Ale póki co, brak mi jakiegokolwiek info. A okolice wyglądają naprawdę ciekawie, wiesz coś o tym, Kris?
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Kris
Powiat Görlitz w Saksonii i posiada ponad 258.000 mieszkańców na obszarze około 2110 km2. 121 zarejestrowanych w powiecie Görlitz 129 wody i wody rozciąga przypadający na stojącej wodzie, 8 do strumienia i rzeczne szlaki, 0 na ceowników i 0 do portów.

W przypadku połowów w Saksonii obowiązują specjalne warunki. gatunków ryb, takich jak minóg strumieniowy, śliz, minnow, minoga rzecznego, głowacza, shad lub minoga morskiego są otwarte w sezonie i nie mogą poławiać. Dla innych typów przejściowych okresów mieszczą się w tym czasie, te gatunki ryb przejść przez ich tarła i nie powinien być zakłócany, jak to możliwe. Sezon prawny dotyczy na przykład gatunku pstrąga potokowego, pstrąga potokowego, brzanki lub sielawy. Na portalu rybnym można znaleźć przegląd sezonów prawnych i niewielkiej liczby innych gatunków ryb. Więcej informacji na temat ryb słodkowodnych w Niemczech można znaleźć w naszym słowniku dla ryb.

Niektóre kluby wędkarskie lub innych praw do połowów określa dla swoich wód, określonych zaawansowane rodzaje sezonów, limity wielkości lub maksymalne kwoty wypłat, które przekraczają te stosowane w Saksonii, a tym samym również w dzielnicy prawa Görlitz. Przepisy te muszą zostać zaczerpnięte z licencji połowowych oraz, w razie potrzeby, z dodatkowych informacji i muszą być przestrzegane podczas połowów.

Wędkarze są zawsze mile widziani w Saksonii. Podstawowym wymogiem w przypadku połowów z nami jest posiadanie Państwowego Egzaminu Wędkarskiego.

Szczególnie łatwe, a potem mają członków DAV (DAFV). Nabywcą "Sachsenmarke" za około 10 EUR jest ich stowarzyszenie / organizacja parasolowa. To pozwala im łowić wszystkie wody DAFV w Saksonii.

Jeśli nie masz licencji wędkarskiej, ale Sachsenmarke nie, możesz nadal kupować karty na wody gościnne . Gdzie, co i jak itp znajdziesz tutaj: kartę gości

Tak ogólnie trzeba się "wgryźć "w temat ale możliwości są ogólnie w byłym DDR nie jest drogo
Edytowane przez Kris dnia 27.02.2019 12:51
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
Z tego, co wiem, to Okręg PZW Jelenia Góra ma podpisane z nimi jakieś porozumienie. Więc to jest kwestia drugorzędna, bardziej mi zależy na konkretnych info o łowiskach Smile
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Kris
Tu będę walczył 1 maja Fishing
Pozdrawiam Kris

Kris
Wczoraj wizja lokalna Cool 1 maja zobaczymy czy są Smile
pikefinder.pl/upload_img/04725_20190428_123058.jpg
pikefinder.pl/upload_img/70461_20190428_124653.jpg
pikefinder.pl/upload_img/25948_20190428_125200.jpg