PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: RUGIA 2019
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Sierpień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

kleń
Pike 97cm
Pike 105cm

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 3

· Użytkownicy:
1. Kamil Zaczkiewicz

· Łącznie użytkowników: 1,267

· Najnowszy użytkownik: DTCP

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
RUGIA 2019
Zbigniew Kapustynski
Dzisiaj postanowiłem przed majowym wyjazdem na Rugię zrobić kilka przynęt na belonę, bo mogą się uaktywnić. Jak zrobię, to pokażę fotki.Wink
Obiad zjedzony i blaszki zrobione.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5c8d1bb09a13f_pikefinder.jpg
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 16.03.2019 16:54
zibibinio

Zbigniew Kapustynski
Pora zrobić przegląd sprzętu i wabików przed wyjazdem. Pogoda jest. Piwko jest. Zaczynam.Wink
Woblery zrobione. 3 rodzaje na głębszą wodę i 3 rodzaje na łowną wodę.
Więcej woblerów nie biorę.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5c9f37cebf095_pikefinder.jpg
Piwo wypite i dozbrojki zrobione.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5c9f537067b69_pikefinder.jpg
Koniec pracy. Teraz relaks.Fotel
Za Wasze zdrowie Łowcy.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5c9f6d6a3fd1b_pikefinder.jpg
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 30.03.2019 14:25
zibibinio
x1

Kris
Pięknie kapitano Tak Trzymać teraz jesteś w 100% gotowy na 130+
Pozdrawiam Kris

km73
Zibi,
Zestaw Full wypas!!! Tak Trzymać
Powodzenia!!!
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Zbigniew Kapustynski
Kris napisał(a):

Pięknie kapitano Tak Trzymać teraz jesteś w 100% gotowy na 130+

Mam przeczucie jak 3 lata temu, 133,133,133,133,......Wink
zibibinio

Roberts
133,133 ale jesienią i ja będę go podbierał Wink

Zbigniew Kapustynski
Podbierak mam na każdy wymiar szczupaka (100x90), więc jeśli tylko głowa wejdzie, to reszta się wśliźnie za nią.Ha,ha wiem, że tam są takie....Wink
zibibinio
x1

Zbigniew Kapustynski
A jeszcze wezmę na Rugię te 3 blaszki, żeby poćwiczyć prowadzenie przed zawodami.
Były wystawione na licytacji na Allegro i sprzątnąłem 7 licytującym sprzed nosa.
Poszedł jeden czynsz za domek ze zlotu.Zlotowicze dziękuję....ale jeden będzie spał na pomoście.

www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5caa00f9b5bec_pikefinder.jpg
zibibinio

Jan Brzozowski
Wyglądają na łowne, Zbychu Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Lukasz Szlafka
Czyli zamiast szczupaków belony Sad
<',)))>< Gofer

Arek Pawlak
Mam używam (-łemSmile), choć praca lekko leniwa, to szczupaki je lubią. Sandacz też się trafił, ale chyba pilnujący gniazda.... Mepps to meppsTak Trzymać
Pozdrawiam, Arek.

Radek Uscinski
Jedne z lepszych blach. Mi kiedyś na specjalne zamówienie podrabiał Paweł B. Kosa na okonie i szczupakiFirst
Szpadel

Zbigniew Kapustynski
Jeszcze tylko 2 tygodnie do wyjazdu i nosi mnie po całym domu.
Mam pytanie, kto z forumowiczów wybiera się w maju na Rugię? Wiem, że (oprócz mnie i Fikaja, a może też i Blaszka zamigocze na pokładzie Neptuna) jeden z forumowiczów jedzie na samym początku maja. Może coś napisze jak przygotowania do wyprawy.Wink
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 21.04.2019 11:40
zibibinio

Kris
Zaplanowałem urlop od 04.05.19 do 12.05.19 lecę z Frankfurtu do Poznania a 6-7 z Poznania do Rostoku z stamtąd odbiera mnie kpt Zibibinio i Fishing 4 dni ale się cieszę
Pozdrawiam Kris

Zbigniew Kapustynski
A ten zibibinio, wie jakie go wyróżnienie spotkało?Frown Już to widzę, jak w pośpiechu rzuca wędki i na złamanie karku pędzi....motor
zibibinio

Kris
I to mi się podoba na przyjaciół zawsze można liczyćSmile
Pozdrawiam Kris

Zbigniew Kapustynski
Miskę metalową i łyżkę weź, bo mam tylko 3 komplety. Jak chcesz jeść obiady na Neptunie...
Ja już nic nie kupuję, bo wszystko przetrajdałem, nawet te Zlotowe....Frown
Chyba muszę w Zlotowym wątku napisać, żeby powtórzyli przelewy, bo jeszcze muszę mapę Navionics Garmina do echosondy kupić a tania nie jest. Shopping
zibibinio

Kris
Kpt Zibi szasta forsą na prawo i lewo Frown nie wiem czy wyjazd na Rugię nie jest zagrożony Cool dlatego podjąłem decyzję że ciągnę swoją łajbę na Rugię a po do Holandii ...niech stoi i niech czeka w ziemi obiecanej na 1 czerwca Cygaro.
Będę samotnym łowcą a w dwie łódki opierniczymy większy obszar i szybciej osiągniemy sukces
Edytowane przez Kris dnia 27.04.2019 06:56
Pozdrawiam Kris

Kris
Kris napisał(a):

W maju złowię na tę przynętę pięknego szczupaka.... i zadedykuję go naszemu przyjacielowi i wykonawcy. Wystrugał go po naszych wspólnych połowach na Rugii .Smile ok 12 cm testowałem na leśnym ....pięknie pracuje
pikefinder.pl/upload_img/80756_Jachu  .jpg

Ten wyjazd dedykuję w 100% naszemu Jacusiowi i myślami z Nim tam będę Wink
Pozdrawiam Kris
x2

Kris
Kwatera zarezerwowana od 7 do 12 czyli 7 dni chyba że się znudzi to 6 dni .Kurcze ostatni raz z łodzi łowiłem 342 dni temu i mam nadzieję że ogarnę serwis silnika itd
Pozdrawiam Kris

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
12,120,464 unikalne wizyty