PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: RUGIA 2019
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Łukasz Szlafka

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Wypad na szczupaki
woblery
VIII zlot PF

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,279

· Najnowszy użytkownik: kubikmar24

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
RUGIA 2019
Kris
W tym temacie wpisujemy aktualności z Rugii.
Pleszewiacy się nie meldują ...to znaczy że albo nie mają czasu albo nie biorą
Wink

Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 16.02.2019 16:58
Pozdrawiam Kris

Lukasz Szlafka
Jakiegoś śledzia Krzychu wrzucił na fb
<',)))>< Gofer

Kris
Pleszewiacy pogodę jak na luty mieli super ,tem wody od 4-6 stc dużo ryb odprowadzających przynęty do łodzi ...śledzie nie weszły na tarło+kilka złowionych ryb 50-80cm
Pozdrawiam Kris

Zbigniew Kapustynski
Ekipa Mateusza łowi dużo i metrówki też. Widzieli wśród odprowadzających 130+.
Zdjęcie jej zamieszczę w maju a może nawet film. Może trafię też na belony.Cygaro
zibibinio

Kris
Czyli jedziesz w maju sam ...Frown
Pozdrawiam Kris

Zbigniew Kapustynski
E tam od razu sam. Neptun będzie gościł na pokładzie samych znamienitych Łowców. Ja będę tylko napływał, podbierał i filmował.Wink
zibibinio

Kris
Zbigniew Kapustynski napisał(a):

E tam od razu sam. Neptun będzie gościł na pokładzie samych znamienitych Łowców. Ja będę tylko napływał, podbierał i filmował.Wink

To pisz proszę Ekipa złowi Cool
Ja jestem tak wyposzczony że jest mi obojętne czy będą aktywne czy nie czy pogoda ok czy nie ...będę je podhaczać Angry
Już zaczynam obserwować kierunki wiatru Smile
Edytowane przez Kris dnia 19.02.2019 19:08
Pozdrawiam Kris

Zbigniew Kapustynski
Ja wyjazd majowy potraktuję na luziku . 130 szczupaków mi wystarczy na cały wyjazd, w tym jeden 130+.
No może jeszcze parę belonek, metrowa też może być. Może spróbuję złowić węgorka jak czas pozwoli.Wink
zibibinio

Roberts
Mam nadzieję , że we wrześniu pojadę z kpt. Zybim i pobijemy kolejne rekordy. Wszystko się wyjaśni na dwa tygodnie po operacji

Kris
robeRTS napisał(a):

Mam nadzieję , że we wrześniu pojadę z kpt. Zybim i pobijemy kolejne rekordy. Wszystko się wyjaśni na dwa tygodnie po operacji

Coś poważnego ?
Pozdrawiam Kris

Roberts
Kris napisał(a):

robeRTS napisał(a):

Coś poważnego ?

Będę miał operacje zatok , niestety odnowiły mi się polipy i potrzebna jest re operacja w Kajetanach . Mam nadzieję , że wszystko będzie ok bo plany na ten rok są wspaniałeFishing
x1

Kris
robeRTS napisał(a):

Kris napisał(a):

robeRTS napisał(a):

Coś poważnego ?

Będę miał operacje zatok , niestety odnowiły mi się polipy i potrzebna jest re operacja w Kajetanach . Mam nadzieję , że wszystko będzie ok bo plany na ten rok są wspaniałeFishing

To może w tym roku złowisz jakieś śledziożerne ,na ten moment pogoda bdb woda 5/7stc ; ryb na Rugii aktywne
Pozdrawiam Kris
x1

Kris
W maju złowię na tę przynętę pięknego szczupaka.... i zadedykuję go naszemu przyjacielowi i wykonawcy. Wystrugał go po naszych wspólnych połowach na Rugii .Smile ok 12 cm testowałem na leśnym ....pięknie pracuje
pikefinder.pl/upload_img/80756_Jachu  .jpg
Edytowane przez Kris dnia 24.02.2019 07:34
Pozdrawiam Kris
x1

Zbigniew Kapustynski
Ja go podbiorę i Zdjęcie
zibibinio

Roberts
Woblerki od Jacusia zawsze były łowne tylko trzeba je umiejętnie prowadzić a On robił to najlepiej. Mam od niego mikro wachadełko czarno-brązowe na które złowiłem masę okoni .

Zbigniew Kapustynski
Tylko informacyjnie podaję, że od 28 września do 06 października jadę na Rugię. Jest to okres głównie na dużego okonia, co nie znaczy, ze rekord w szczupaku jest nieosiągalny. Są jeszcze dwa wolne miejsca. Siedem dni łowienia od 29.09 do 05.10 Przyjazd 28.09, wyjazd 06.10.
Do 17 marca Pikefinder ma pierwszeństwo. Od 18-go marca załogę dobieram z innej parafii.
Proboszcz o wszystkim wie.
Łowienie z mojego Neptuna, wyposażonego we wszystko co jest potrzebne na tym akwenie.
Jakby nie daj Boże, ktoś był chętny, to wartko proszę mnie informować.Cygaro
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5c74223b96ad2_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5c7422609b668_pikefinder.jpg
zibibinio

Kris
Neptun wypiękniał i nabrał sporo mocy Bravo muszę koniecznie kupić gogle .Kapitanie Zibi na mnie możesz liczyć Fishing ale na razie nie będę blokował miejsca tym którzy jeszcze nie mieli okazji być na Rugii . Napisz ile każdy załogant musi uzbierać miedzi do sakiewki to zdecydowanie okres pourlopowy Smile
W razie tłoku na pokładzie zabiorę swoją łajbę i zrobimy mini zlot Pikefinder Piwko
Edytowane przez Kris dnia 27.02.2019 10:14
Pozdrawiam Kris

Kamil Zaczkiewicz
Piękna łajba! Smile gratuluję! Właśnie, jaki orientacyjny koszt takiej eskapady? Wink
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

Fikaj
Zibi ty to potrafisz zaskoczyć ,już teraz szczerze zazdroszcze Neptuna .Lizanie Dupy

Roberts
Kapitanie Zybi możesz rezerwować termin wrześniowo-październikowy dla mnie i jeszcze jednego Roberta- kolega z którym byłem dwa lata termu na Powidzu . Odezwę się jutro na telefon żeby dopiąć szczegóły.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.14
12,411,566 unikalne wizyty