PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach 2019
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2019
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Wypad na szczupaki
woblery
VIII zlot PF

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,277

· Najnowszy użytkownik: Woszczu

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach 2019
Damian Poweska
Pstrąg 60 z małym plusem a kleń 47
x1

Zbigniew Kapustynski
pikefinder.pl/upload_img/64501_WipeOut43_13_2019_044349.982000.jpg
Damian taki piękny pstrągas, to jak szczupak 120 cm. Gratuluję i zazdroszczę.Gratulacje
Podniosłeś sobie poprzeczkę bardzo wysoko.Wink
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 25.07.2019 06:47
zibibinio

Kamil Zaczkiewicz
No, to ryba lipca wybrana Wink Damian, taki pstrągal, to mega sprawa! Wielkie gratulacje raz jeszcze ! Smile

Na początku typowo rodzinnego urlopu udało mi się wyrwać nad wodę. Szału nie było, ale coś tam się działo. Na samym początku podniósł mi się do przynęty piękny kaban, niestety nie zaatakował, ani już nie wykazał więcej zainteresowania...

pikefinder.pl/upload_img/15987_echo.JPG

Potem zaliczyłem jeszcze trochę wyjść i kilka brań, z których dwa udało się zamienić na rybki, jednak bez szału. Jeden smark poniżej metra :

pikefinder.pl/upload_img/72140_sumiątko_pion.jpg

I druga rybka, już trzycyfrowa, ale niemierzona, bo i po co? Wink Szybka fotka "z rąsi" i dalsze polowanie, które trwa, dopóki ryby aktywne... Wink

pikefinder.pl/upload_img/45709_sumek_pion.jpg

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil
x2

km73
Kamil,
Gratki za wąsy. Jesienny ciuch w środku lata. Frown
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kamil Zaczkiewicz
km73 napisał(a):

Kamil,
Gratki za wąsy. Jesienny ciuch w środku lata. Frown

Dzięki! Wink
Noooo, przed tymi upałami było kilka chłodniejszych dni, a już w nocy, to w ogóle masakra była Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

rutekm
Maly test kamery podwodnej.
Pozdrawiamy
https://youtu.be/gpCu-DFHgdQ
Edytowane przez Jan Brzozowski dnia 30.07.2019 06:14

Kamil Zaczkiewicz
Powoli wdrażam mojego pierworodnego w wędkowanie. Co prawda, na razie patrzenie w spławiczek szybko go nudzi, a największą frajdę sprawia mu wypuszczanie rybek do wody, ale swoje pierwsze sukcesy na koncie ma. Trzymetrowy bacik, do tego paczka pinek, a tyle radości.... Wink

pikefinder.pl/upload_img/84936_Niunio_płotka.jpg

Karpika wyholował sam, co już stanowiło dla juniora niemałe wyzwanie Wink

pikefinder.pl/upload_img/74215_Niunio_karpik.jpg

Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil
x3

Jan Brzozowski
Fajnie, że młody się wciąga Tak Trzymać
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I

Damian Poweska
Dzięki Zibi, Kamil, faktycznie teraz nie będzie łatwo złowić większego kropka ale na styczeń-marzec mam inny plan był próbować łowić grubiej i na innej wodzie, więc może jeszcze coś uda się poprawić w tym nowym PB.
Fajnie że młody wciąga się Kamilu w wędkarstwo będziesz miał z kim jeździć na rybki mój niestety woli piłkę nożną.

Kamil Zaczkiewicz
Damian Poweska napisał(a):

Dzięki Zibi, Kamil, faktycznie teraz nie będzie łatwo złowić większego kropka ale na styczeń-marzec mam inny plan był próbować łowić grubiej i na innej wodzie, więc może jeszcze coś uda się poprawić w tym nowym PB.
Fajnie że młody wciąga się Kamilu w wędkarstwo będziesz miał z kim jeździć na rybki mój niestety woli piłkę nożną.

Co mój Młody wybierze, to się jeszcze okaże Wink Na razie jest generalnie zainteresowany wszystkimi zwierzętami Smile

Co do pstrągów. Wiem, gdzie taką życiówkę jest nie tak trudno pobić, ale to spory kawałek drogi... Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

Semi
Tydzień u rodziców nad Bugiem siedziałem. A że pojechałem z żonką to za dużo czasu nie miałem na wędkowanie. Codziennie kilka godzin siedziałem jednak nad rzeką oprócz niedzieli.

sumowapasja.pl/images/imagehost/13e14ac8be19f8918432e5005c3f2120_resized.jpg

Złowiłem sporo kleni, grubych krąpi i płoci,

sumowapasja.pl/images/imagehost/e2c0773fd52f94877d02899f67f2e157.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/e7409b811df1d802e512124fbf3274c5_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/47f87f5d5efde0a7348c4262716bb2fa_resized.jpg

jeden kij z gruntu na groch, drugi spławik-przystawka przy brzegu, też na groch, bo na kukurydzę nie dało się przez drobne leszczyki i krąpiki łowić. Fajna zabawa, jak takie grube krąpisko nagięło kija to aż chciało się siedzieć.

sumowapasja.pl/images/imagehost/151219bb35cea9f30a114532c6e2497f_resized.jpg

Trafiłem w poniedziałek też jednego leszcza, drugi mi się spiął.

sumowapasja.pl/images/imagehost/228c3012a829d10ce4bb17a5f759e39e_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/77b676fbd405968b6ffde8a6147716c2.jpg

Złowiliśmy łącznie z bratem i jego synem w ciągu tygodnia kilka malutkich tamtego rocznych karpików pełnołuskich, myśleliśmy że dały dyla z okolicznych stawów hodowlanych, ale wczoraj gadałem z kumplem który łowi prawie 20 km dalej i on jeszcze więcej takich karpików łowi, do tego dziś na innym forum kolega napisał że na jego odcinku oddalonym kilkadziesiąt kilometrów ode mnie również łowią takie karpiki, więc jestem na 100% przekonany ze w tamtym roku karpie się w Bugu skutecznie wytarły.

sumowapasja.pl/images/imagehost/01863b846d5e93e53d75e1c860842ea5_resized.jpg

Ogarniam się trochę w Wawie z malowaniem mieszkania i za tydzień ruszam z powrotem nad Bug, tym razem czas się brać za drapieżniki.Wink
x4

Kamil Zaczkiewicz
Semi, fajna relacja i rybki! Smile Gratuluję Wink

Ludzie! Łowicie coś? Wink Ja niebawem zamierzam coś powalczyć, a póki co, staram się choć podtrzymywać ten wątek Wink

Zgrałem coś tam z karty pamięci, więc wrzucam rybkę czerwca (jeszcze raz dzięki! Wink ) w całej okazałości. No, prawie całej, bo samemu na pontonie, z rybą w jednej ręce, niełatwo rozłożyć cały fotomajdan i strzelić przyzwoite ujęcie Wink

pikefinder.pl/upload_img/35104_Sumek_vertical.jpg

Edytowane przez Kamil Zaczkiewicz dnia 16.08.2019 22:41
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil
x4

km73
-Semi,
Fajnie połowione. Tak Trzymać

-Kamil,
jeszcze raz gratki za wąsacza Smile
Aaaa... Ja łowię prawie co wieczór pod domem. Nie chcę już wrzucać foty nr 600 z okonkami pod domem. Smile
Ale wczoraj złowiłem najmniejszego szczupaka na spinning. Całe 12 cm. z wyczuwalnym braniem na MHX 0,8 - 5,5g. Smile

A oto potwór z kanałkowych głębin. Grin Grin Grin
Sorry za fotę z piaskiem.

pikefinder.pl/upload_img/67381_Najmniejszy_szczupak_na_spinning_1.jpg

pikefinder.pl/upload_img/32916_Najmniejszy_szczupak_na_spinning_2.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Damian Poweska
Ja coś łowię ale chwalić sie nie ma czym zbytnio Sad

jachu67
Damian :" święte słowa". A dla Łowców :Bravo. Szczególnie za tego szczupłego ( od km73) !!

km73
jachu67 napisał(a):

Damian :" święte słowa". A dla Łowców :Bravo. Szczególnie za tego szczupłego ( od km73) !!

Jachu,
przyznam się, że to był bardzo trudny i długi hol. Grin Plecionka do 3 kg. na krawędzi wytrzymałości. Kołowrotek zdemolowany, a podbierak był za mały. GrinGrinGrin
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kamil Zaczkiewicz
W zeszłym tygodniu zabrałem kolegę z pracy nad moją ukochaną Odrę. Warunki ciężkie i szału nie było, ale coś tam podłubaliśmy Wink

Na smużaki udało się skusić kilka niewielkich kleni

pikefinder.pl/upload_img/20174__20190808_213330.JPG

A na szczycie jednej z główek, moją Brombę zagryzł niewielki bolenik Wink

pikefinder.pl/upload_img/53142__20190808_204012.JPG

Pozostałe relacje wkrótce Wink
Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

km73
Elegancko!
Rybki złowione, Jocker na twarzy. Tak Trzymać

U mnie wczoraj na kanałku, tylko 1 pistolet i okonek. Oczywiście po ciemaku Fishing
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Kamil Zaczkiewicz
Niebawem wrzucę tu fotkę rybsona sprzed kilku dni, ale na razie, dla podtrzymania wątku, grubaśny amator sarniaczka - chruścika, podanego lekkim zestawem muchowym Wink

pikefinder.pl/upload_img/90854_Klenik_mucha.jpg

Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil
x1

km73
Piękny kleniu : o
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo