PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach 2019
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2019
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Wypad na szczupaki
woblery
VIII zlot PF

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,277

· Najnowszy użytkownik: Woszczu

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach 2019
Lukasz Szlafka
Wczorajszy poranny łotr. Dwa razy pod brzegiem zjadł rybkę, trzeci raz woblerka Smile

pikefinder.pl/upload_img/07145_20190625_050035-1600x2133.jpg
<',)))>< Gofer
x3

km73
Gofer graty za bolka.
Tęskno mi za bolkami, ale nad Wisłą nie ma opcji łowić. Komary, komary, komary... Płacze
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Roberts
Piękny bolo Bravo

km73
Nie byłem 3 wieczory na przydomowym kanałku. Wczoraj nie wytrzymałem. Tym bardziej, że chłodniej i wiatr zrobił porządek z komarami. KUŹWA!!! pierwszy raz od 1,5 msc. ZERO komarów.
Zacząłem klasycznie, jigowaniem okonków. Kilka skubnąłem. Później przeniosłem się na zarośniętą moczarką zatoczkę. Na powierzchni duża rybkowa aktywność. Do dyspozycji 30-40 cm. głębokości, między moczarką, a powierzchnią. Nie idzie jigować, zakładam małą obrotówkę. O 2:00 uderzenie. Jestem bez stalki. Okonióweczka pięknie wygięta, hamulec wydaje piękne odgłosy, a w wodzie bałagan. W podbieraku ląduje szczupaczyna. Nie jest duży, bo tylko, albo aż 55 cm. Ale taki sympatycznie odpasiony. Tłuściutki - grubiutki. Widać, że mają co tu żreć. Smile

pikefinder.pl/upload_img/79845_Okonki_12_trening_czerwiec.jpg

pikefinder.pl/upload_img/68972_Szczupak_55_2019_06_27.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Lukasz Szlafka
Napchany jak Zibi po randce z węgorzem Grin
<',)))>< Gofer
x1

Zbigniew Kapustynski
Lukasz Szlafka napisał(a):

Napchany jak Zibi po randce z węgorzem Grin

Co jak co, ale Gofer nie kłamie.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d17594519907_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d17597027644_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d17599e011a5_pikefinder.jpgFotel
zibibinio

Kamil Zaczkiewicz
Gratuluję wszystkim Łowcom! Smile

Ostatni brak mojej aktywności, na szczęście, wcale nie wynikał z racji braku łowienia... Wręcz przeciwnie Smile ponieważ już jakiś czas temu wkręciłem sobie zajawkę na sumy, tym bardziej cieszą pierwsze efekty... Wink

pikefinder.pl/upload_img/42153__20190629_165113.JPG

Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil

km73
Kamil Gratulacje za sumiaka.
Na zdjęciu widać, że sumy jedzą Ci z ręki. Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

km73
W końcu urlop i na dzień dobry nowy PB klenia. Dorzuciłem 2 cm. do ostatniego i teraz mam 52 cm. kleniowego wyniku. Fishing Taniec2

pikefinder.pl/upload_img/49162_Klen52_2019_06_30_1.jpg

pikefinder.pl/upload_img/13698_Klen52_2019_06_30_2.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Semi
Piękne klenisko Mariusz. Tak Trzymać Wiślany?

km73
Semi napisał(a):

Piękne klenisko Mariusz. Tak Trzymać Wiślany?

Pilica Smile
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

jachu67
Maniek : Gratulacje.

Kamil Zaczkiewicz
Maniek! Brawo! Smile Piękne klenisko Wink Coś więcej o samym połowie? Wink

Ja ostatnio staram się iść za ciosem. Na pokładzie lądują kolejne wąsy. Nie zawsze moje, ale przy moim udziale (obsługa pukadła Wink ) i generalnie na 0 nie spływamy, a i zdarzają się konkretne sztuki Wink Wszystko w swoim czasie Wink

Wczoraj musiałem zadowolić się podmetrowym smarkiem, ale cieszy kolejna wydłubana rybka przy pomocy kwoka i teasera Wink

pikefinder.pl/upload_img/79243_Sumek.jpg

Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil

km73
Kamil, brawo za wąsy i konsekwencje.
Klenisko z Pilicy. Kręciło się kilka trzydzestaków za zwalonym drzewem. Wychodziły do wirówki nr 00, ale przy brzegu odpuszczały. Byłem zakamuflowany w krzakach ale i tak się płoszyły. Tą samą mikro wirówką rzuciłem za przykosę. Nurt ściągną z płycizny i na pograniczu przykosy zacząłem kręcić. Liczyłem na coś, ale nie medalowego. Patyk Cormoran ULS 2-12g. Pletka Kongera 0,04. Była jazda. Na szczęście byłem w woderach i miałem bezpieczne wejście do wody. Podbierak na plecach, to w tym roku moja podstawa spinngowania. Radość jak cholera. Pierwszy raz w życiu na Pilicy ze spinningiem i taka życiówka. Yes! Yes!! Yes!!!
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

rutekm
https://www.youtu...QZnOnVanbA

Kamil Zaczkiewicz
Czasami dłubanina jest taka, że wcale okoń nie musi mieć 45+, żeby uznać wypad, za udany Wink

Ten 38cm pasiaczek zagryzł Reno Killera w kolorze miodowym, na 10g główeczce Wink

pikefinder.pl/upload_img/90485_Okonek_38.jpg

Mój wędkarski blog:

Pozdrówka!
Kamil
x2

km73
Kamil gratki za pasiaka
Godnie ustawił się do fotki. Bravo
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Semi
Przesiedziałem paskudną nockę nad Narwią, zimno, mokro i bez wyników. Ogólnie złowiłem dwa kleniki, małego szczupaczka na białe robaki, kupę krąpi żyletek i kilka tych grubszych, oraz kilka płotek. Miejscówka mi się spodobała, dosyć głęboko jak na tą małą wodę jaka teraz jest na Narwi i mało ludzi. Dziś musiałem wszystko suszyć na słońcu taka wilgoć w powietrzu była że rano woda ciurkiem ze śpiwora ściekała, spałem pod gwiazdami i żałowałem że jakiegoś małego namiociku nie wziąłem.

sumowapasja.pl/images/imagehost/97b7138fdb40278da2587198f30ab77c_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/e4d947efd423b67bbba24934bb1f26c5_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/821832d6924038a78383eebbc325476b_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/1830cbc524dfe0e9b897340b50883095_resized.jpg

sumowapasja.pl/images/imagehost/75170c0412d5b73d145bde9ff3d0c6d6_resized.jpg
x1

km73
Semi,
Graty za wytrwałość : k
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter