PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach 2019
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Październik 2019
Łowca Ryby Miesiąca
km73

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Wypad na szczupaki
woblery
VIII zlot PF

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,277

· Najnowszy użytkownik: Woszczu

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach 2019
Kamil Zaczkiewicz
Dzisiaj zrobiłem małą powtórkę, ale warunki już nie były takie korzystne. Woda mocniej trącona, ryby nie chciały pobierać swobodnie płynącej muszki (tylko dwie ryby), ale smużący powierzchnię wody wobler, jakoś je tam intrygował Wink Wyjechały 22 kleniki, max 38cm i jeden jelec Smile
Mój wędkarski blog:
http://zahaczeni....shingblog/

Pozdrówka!
Kamil
x1

km73
Kamil, elegancko. Bravo Też za mną chodzą wiślane klenie, a do Wisły mam 20 minut z buta, znaczy się z wodera. Smile Tylko, że tam teraz jest komarowy ARMAGEDON!!! Wczoraj od 21-szej nie szło wytrzymać nad kanałkiem. Chyba czterokrotnie przekroczyłem dzienna normę Muggi. Złowiłem jednego okonka i musiałem uciekać do domu.
Trzeba przeczekać. Bezradny
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Radek Uscinski
km73 napisał(a):

Tylko, że tam teraz jest komarowy ARMAGEDON!!! Wczoraj od 21-szej nie szło wytrzymać nad kanałkiem. Chyba czterokrotnie przekroczyłem dzienna normę Muggi.

Maniek co Ty wiesz o komarach Grin Kiedyś przy gorzałce opowiem Ci co odwaliłem w sobotę na rybach i jakie są komary Shock
Szpadel

Zbigniew Kapustynski
Ja od trzech dni linowanie. Pięknie walczą i od razu chcą uciec w gęste wodorosty. Niektórym nawet się to udaje, ale używam do połowu plecionki i każdy na razie wylądował w podbieraku. W sumie już złowiłem ich kilkanaście, ale czekam na te większe. Wierzę że to nastąpi.
Na razie największy 41 cm a najmnieszy 34 cm.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d0008ba29608_pikefinder.jpg
zibibinio

Semi
Zibi, a te prosiaczki u Ciebie to już po amorach czy przed, bo wracam za dwa tygodnie z wygnania i mam zamiar ostro zapolować na nie.

Zbigniew Kapustynski
Dwa ze złowionych zostały poddane sekcji i były już po amorach. Pozostałe wypuszczone nie wyglądały na odmienny stan.Wink
Od dzisiaj zaczynam polowanie na okonie i węgorze.
Muszę się pochwalić, że codziennie minimum 2 godziny pływam w płetwach z maską w jeziorze i podglądam mieszkańców. Polecam wszystkim, bo piękna sprawa.Basen
zibibinio
x1

Lukasz Szlafka
Gofer zdziadział i takie rzeczy się wczoraj działy Grin

pikefinder.pl/upload_img/64195_20190611_170024-1200x1600.jpg

pikefinder.pl/upload_img/74025_20190611_165254-1200x900.jpg

pikefinder.pl/upload_img/31082_20190611_201227-1200x1600.jpg
<',)))>< Gofer

km73
Zibi,
Ładne prosiaczki. Czwórka z przodu. Tak Trzymać

Gofer po Kasztelańsku wita rybki. Siódemka z przodu. SmileBravo

Muszę i ja odebrać miarkę od brata i ją zabierać.

U mnie komarowy ARMAGEDON nad kanałkiem. Extremalne łowienie. Mugga na ciało i ubranie. Start po 22:30, wtedy trochę odpuszczają.
Wczoraj kilka pasiaczków dwudziestaczków.

pikefinder.pl/upload_img/78521_Okonki_11_trening_czerwiec.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Zbigniew Kapustynski
Pojechałem przed południem podkarmić łowisko na lina. Skwar niemiłosierny, ale godzinkę wytrzymałem i zameldowały się 4 maluchy.
Po południu pojadę łowić może żar będzie mniejszy.
Przedstawiam łowisko.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d00fd527a9d9_pikefinder.jpg
A teraz maluchy.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d00fd5ed2836_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d00fd6985051_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d00fd7a2cb5f_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d00fd823dbce_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d00fd723123c_pikefinder.jpg
Był też amator przynęty na liny. Cały czas mi towarzyszył.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d01f8ee9e9b6_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d01f8fb3f5e9_pikefinder.jpg
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d01f8e6c1caa_pikefinder.jpg
Edytowane przez Zbigniew Kapustynski dnia 13.06.2019 09:22
zibibinio
x1

km73
Dziabnąłbym taką dobrze przygotowaną kaczuchę. Smile Grill $winko
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Bogumil Trzcinka
Graty dla Łowców Wink
Pfft

Zbigniew Kapustynski
Po raz pierwszy złowiłem na moim ukochanym jeziorze karpika.
Liny cały czas biorą. Już mam na liczniku 24 sztuki, ale czekam na te większe.
Węgorze wygrywają 2:0. Dwie próby na zero.
www.pikefinder.pl/images/photoalbum/album_18/szczupak_pike_5d04b2af9add1_pikefinder.jpg
zibibinio
x4

km73
Zibi,
Tak Trzymać
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

km73
Ehhh...
Jak wędkuję rekreacyjnie, to mi dobrze idzie. W tym roku mam dobre rozdanie.
Co pojadę na zawody spinningowe, to opuszcza mnie moc łowna, jak to powiada Zibi.
Faktem jest, że często są to łowiska, gdzie bywam pierwszy raz.
W Brzuminie nad Wisłą byłem czwarty raz. Za drugim razem byłem drugi, a teraz w niedzielę piąte miejsce udało się wydłubać. Extremalne łowienie: Bilion komarów, milion meszek, gzy i ponad 40 st. na słońcu.
Ps. 23/06 kolejna zawody na Gassach. Tym razem MIĘDZYKOŁOWE ZAWODY SPINNINGOWE O PUCHAR WISŁY imienia Zbyszka Zielińskiego. 3 Koła, będzie dużo zawodników.

pikefinder.pl/upload_img/72964_Wisla_Brzumin_2019_06_16.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Zbigniew Kapustynski
Nie poddałem się brakiem brań węgorzy przez dwie kolejne nocki i podjąłem trzecią próbę.
I jak to w przysłowiu: " do trzech razy sztuka" karta się odwróciła.
Fotki w Lidze Pikefindera.
Jeszcze nie trafił się taki na którego czekam, ale jak Neptun będzie łaskawy, to może podeśle mi na pojedynek coś większego.
Dziś czwarta runda. Jak w boksie zawodowym. Kontrakt jest na 8 rund.
Linom odpuściłem, zakończyłem na 34 złowionych sztukach. 4 zjedzone. Przepyszne.
Jutro jem węgorze po dwóch latach przerwy, bo w ubiegłym roku przegrałem z nimi i się poddałem z wypływaniem na nocki.Wink
zibibinio

rutekm
Dojechalem wlasnie na Czorsztyn. Jutro relax a od piatku
poszukiwanie Zander-ów.

Zbigniew Kapustynski
Aktualny wynik 3:1 dla węgorzy. Zero zainteresowania przynętami. Ale ciekawostka, dwa okonie zassały w nocy filety, które niewiele mniejsze były od nich. Ledwo im uratowałem życie, bo by się udusiły.Wink
zibibinio

km73
Zibi Gratulacje
Rutekm -daj znać czy mętnookie skubały.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Zbigniew Kapustynski
Wynik z węgorzami 3:2 dla nich. Wczoraj runda dla mnie. Przed węgorzami na linka na godzinę popłynąłem i aktualnie jest 39 sztuk. Wycałowałem i rosną dalej. Teraz węgorz króluje na moim talerzu.Wink
zibibinio

Zbigniew Kapustynski
W sobotni wieczór udało mi się wyrównać na 3:3 pojedynek z węgorzami.
Wyprawa wędkarska nad wyraz udana, mimo upałów. Złowiłem wszystkie zaplanowane gatunki ryb (liny , okonie i węgorze). Trafił się też 1 karaś i karp. Dużo popływałem, bo temperatura wody zachęcała do kąpieli. Ani jednego dnia nie padał deszcz. Bajka....Tak Trzymać
zibibinio

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.25
12,341,842 unikalne wizyty