PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Dziś na rybach 2019
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Wrzesień 2019
Łowca Ryby Miesiąca
Kamil Zaczkiewicz

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

VIII zlot PF
VIII zlot PF
VIII zlot PF

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 1

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,270

· Najnowszy użytkownik: Mistrz90

Stop sieciom w PZW

Zobacz temat

Drukuj temat
Dziś na rybach 2019
km73
3 wieczory na pusto. Wczoraj wyjaśniło się WHY?
Przedwczoraj część przybrzeżna kanałku gotowała się od tarła. Nie wiedziałem co. Wczoraj wieczorem raz zagarnąłem podbierakiem. Płotka weszła na tarło i jest jej od pyty. Szczupaki mają stół szwedzki. Teraz to cHaGieWu kiedy zaczną ponownie gryźć. Bezradny

pikefinder.pl/upload_img/92806_Plotka_tarlo_2019_05_22.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Damian Poweska
U mnie ostatnio czasu na rybki brak dwie godzinki na spinna na jeziorku i 4 na kropkach bo woda na rzekach na Podkarpaciu wylewa Sad
Co prawda jak grubych pstrągów nie połowiłem ale takich 35+ to zabawa była. Na dołku za to złowiłem na spinna na paproszka na 1,5 gr główce i na nowej okonióweczce japońca co jest moim rekordem 48cm Smile paproszek z główką głęboko w pyszczku.

pikefinder.pl/upload_img/52036_ggg.jpg
x4

km73
Damian,
Taki japoniec na okoniówce to musi być fajna walka. Gratulacje
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

rutekm
Gratulacje
Ja wybieram się w niedziele na Wersminie

Jan Brzozowski
Pierwsza rybka w sezonie

pikefinder.pl/upload_img/71492_61006297_2256633191070650_4026694181173854208_n.jpg

pikefinder.pl/upload_img/08549_61087782_2256632907737345_6749321791748964352_n.jpg
LUBIĘ RYBOWANIE Smile Tetryk I
x5

Kris
Piękna Janek i na dodatek na moją ulubioną przynętę Smile Gratulacje
Damian a Japoniec że hej Bravo
Maniek a ty aktywny jesteś Tak Trzymać
Pozdrawiam Kris

km73
Brawo Janek Bravo Gratulacje

U mnie szczupak trawi płotki i ma w ogonie przynęty. Z soboty na niedzielę walczyłem do 3:00 w nocy. Na pusto. Frown

Wczoraj wieczorem zmiana strategii. Powrót do paprochów i okoniówki. Trzeba dziubać. Nastawiłem się na paprochowe wzdręgi, a tu ładny krąp się trafił. Smile Fishing

pikefinder.pl/upload_img/29104_Krap_2019_05_26.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x4

Kris
Pięknie Maniek Gratulacje
Pozdrawiam Kris

Roberts
Brawo Jasiu , brawo Maniek Bravo

rutekm
Z niedzieli 26/05/2019

https://www.youtu...amp;t=147s

Kolejny wyjazd
Czwartek Żarnowiec z A.Wiznerem. coming soon movie Smile

YouTube Video

km73
Marcin,
Fajne filmy, fajne ryby Gratulacje

Widać, że warto zapłacić trochę złotówek i jechać na Wersminia. Czytałem ich regulamin. Podoba mi się. Daje efekty na wędce.

Jeżeli możesz, to napisz 2 zdania o tym łowisku. Widziałem duże gumy i jerki. Na co głównie łowicie, czy polecasz konkretne miejsca, porę dnia, itp.

Ps. Póki co muszę zadowolić się wieczornym okonkami pod domem. 2 wieczory po 2-ie godzinki i po 2-ie perełki chmielowe. Idealny zestaw przed spaniem. 2 x po 15 pasiaczków. Stoją w małych stadach. Np. 3 rzuty i 3 pasiaczki. Smile

pikefinder.pl/upload_img/35164_Okonki_kanalek.jpg
Edytowane przez km73 dnia 29.05.2019 13:40
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Kris
Maniek to masz fajną zabawę z okoniami Wink liczy się relaks po pracy.
Pozdrawiam Kris

km73
Kris,
Można się odstresować i bardzo to doceniam. Zasypiam w dwie minut. Śpię 6 godz. i budzę się wypoczęty. Smile

Wczoraj ząbki pod blokiem się ruszyły. Ciężko się łowiło. Topola nie odpuszcza Angry Na dodatek kosynierzy skosili całą trawę w parku. Bargiel na wodzie jak cholera. Więcej czyszczenia plecionki niż łowienia.

pikefinder.pl/upload_img/23659_Szczupaczek_kanalek_2019_05_29.jpg
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter
x1

Semi
Szkoda Maniek że na miesiąc wyjeżdżam, bo już byśmy się zgadywali na jakąś wspólną posiadówkę. Jak wrócę to się w lipcu ustawimy na nockę jakąś z piątku na sobotę, ja kończę robotę w piątek o 13.00, także zajmę miejscówkę i przygotuję grilla.Wink

Mariusz Awarski
Gratuluję ryb Maniek.

km73
Semi napisał(a):

Szkoda Maniek że na miesiąc wyjeżdżam, bo już byśmy się zgadywali na jakąś wspólną posiadówkę. Jak wrócę to się w lipcu ustawimy na nockę jakąś z piątku na sobotę, ja kończę robotę w piątek o 13.00, także zajmę miejscówkę i przygotuję grilla.Wink

Elegancko Tak Trzymać
Już mi się podoba. Smile
Może Karasie, Sławek i Loniu się skuszą. Fishing
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

km73
Mariusz Awarski napisał(a):

Gratuluję ryb Maniek.

Senkju Smile Zdrowie
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

rutekm
Wczoraj na rybach:

https://www.youtu...S8tVxeKPGc

km73

Tak Trzymać
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

rutekm
Na Wstępie Witam ponownie,
Na Wersminię jadę w niedziele na zawody charytatywne.
Co do wody jest dość głęboko jak na takie jezioro 6mt średnia
Na wodzie 8-9metrowej stoją na dnie ładne duże szczupaki widać mega zapisy na echu.
Na płytkiej wodzie około 2mt złapałem największą sztukę 80cm z dna idą lepsze ryby
Co do przynęt polecam od 18cm UP do 25cm max - większe nie mają już sensu na tej wodzie (optymalnie 21cm)
trout savage gear 4d
savage 4d perch
pulse shad nawet takie 14cm
ABU JERK BIG MCMY TAIL 78G 13CM BRN BLK GLITR
Abu Garcia McPike Svartzonker 18cm / 49g Red/black blue perl oraz blue silver

Używam Cast-ów jeden do 80gr drugi do 170gr
1. zestaw to Savage Gear Custom Predator Trigger 258cm <170g +Abu Garcia Revo Toro Beast High Speed
2. zestaw cast W3 WESTIN + Multiplikator Abu Garcia REVO4 REVO X HS High Speed Left Hand

Oczywiście polecam łowisko Wersminia + dojazd z Wawy 2h. Warto
W czerwcu planuję wypad nad Czorsztyn za sandaczami - [url]czort.eu [/url]
Serdecznie POLECAM jezioro Żarnowieckie z metodą trolingową !!!

Jak macie pytania chętnie coś pomogę podpowiem,

km73 napisał(a):

Marcin,
Fajne filmy, fajne ryby Gratulacje

Widać, że warto zapłacić trochę złotówek i jechać na Wersminia. Czytałem ich regulamin. Podoba mi się. Daje efekty na wędce.

Jeżeli możesz, to napisz 2 zdania o tym łowisku. Widziałem duże gumy i jerki. Na co głównie łowicie, czy polecasz konkretne miejsca, porę dnia, itp.

Ps. Póki co muszę zadowolić się wieczornym okonkami pod domem. 2 wieczory po 2-ie godzinki i po 2-ie perełki chmielowe. Idealny zestaw przed spaniem. 2 x po 15 pasiaczków. Stoją w małych stadach. Np. 3 rzuty i 3 pasiaczki. Smile

pikefinder.pl/upload_img/35164_Okonki_kanalek.jpg

x1

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.16
12,222,195 unikalne wizyty