PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Trolling
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Listopad 2018
Łowca Ryby Miesiąca
Jan Brzozowski

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Fora partnerskie

Ostatnio dodane fotki

listopad
grzyby
Szczupaczyca 116

2017
Łowca Ryby Roku
Łukasz Szlafka

PikeFider

Nasz Banner

PikeFider

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,324

· Najnowszy użytkownik: hasdar

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Trolling
piotr18
Witam serdecznie .Woblery robię od jakichś trzech lat.Są to przynęty do trollingu .Sam łowie szczupaki metodą trollingu z tąd zainteresowanie takimi przynętami. Rynek trollingowy u nas trzy cztery lata temu raczkował. Postanowiłem sam zrobić wobler dla siebie początkowo była wielka porażka. ale pomału ucząc się na błędach zaczęło wydaje mi się wychodzić.Wzoruje się na amerykanach ponieważ mają dużo większe doświadczenie w temacie trollingu.Woblery robię z olchy i pokrywam żywicą envirotex.Zapraszam na fanpage Hand-Made Trolling Baits.

pikefinder.pl/upload_img/26385_gggggggggggggg.jpg

pikefinder.pl/upload_img/91582_vvvvvvv.jpg

Lukasz Szlafka
Cześć Piotr Zdrowie
Ładne te twoje klocki Smile
Śmiało zasypuj fotkami i coś więcej o nich napisz.
<',)))>< Gofer

km73
Lukasz Szlafka napisał(a):

Cześć Piotr Zdrowie
Ładne te twoje klocki Smile
Śmiało zasypuj fotkami i coś więcej o nich napisz.

Cześć Piotr, widać że "wysiedziane", znaczy dopieszczone. Tak Trzymać

Może jakiś filmik jak pracują. Zwłaszcza te z dużym sterem.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

piotr18
Dziękuje za zainteresowanie więc tak.Woblery wykonuję z olchy.Do mocowania kotwic używam wkrętów które sam robię z drutu 1.6mm. Przedni i tylny wkręt ma długość 6cm dolne 4 oraz 5cm zależy jaki korpus.Stery wykonuję z aluminium 2 oraz 3mm a także z poliwęglanu 4mm wszystkie stery są piaskowane.Zamiast lakieru używam żywicy envirotex którą wobler pokrywam trzy razy.Korpusy mają szerokość 2.5 cm i 3cm.To na tyle tak ogólnie. A i do tego dochodzą dziesiątki nieudanych najlepiej się uczyć na swoich błędach. Puzniej dodam parę zdjęć. Pozdrawiam.pikefinder.pl/upload_img/36947_aa.jpg
Edytowane przez Lukasz Szlafka dnia 17.05.2018 17:50

piotr18
pikefinder.pl/upload_img/57036_aa.jpg Woblery 20 i 25cm.Waga kolejno 130 i 240g.Głębokość pracy mniejszy około 5 i 6m większy około 8 m. Możliwość regulacji głębokość i charakteru pracy poprzez otwory znajdujące się w sterze.
Edytowane przez piotr18 dnia 17.05.2018 16:05

piotr18
pikefinder.pl/upload_img/61749_d.jpg

piotr18
pikefinder.pl/upload_img/01892_p.jpg Woblery 20 i25 cm waga kolejno 150g i 190g.GŁębokość pracy mniejszy około 5m większy około7m.

piotr18
Filmik jak pracują wrzucę na początku przyszłego tygodnia. W najbliższym czasie wstawię więcej materiału.

Lukasz Szlafka

Pierwszy raz widzę takie stery, wobler trzyma się na samym sterze??
<',)))>< Gofer

piotr18
Tak ster jest głęboko osadzony w korpusie przykręcony wkrętem sprawdzona konstrukcja amerykanie zbroją tak przynęty od lat.

Kris
Fajne wobki Tak Trzymać a jakie szczuki na nie złowiłeś?
Pozdrawiam Kris

piotr18
Te na zdjęciach są niedawno zrobione i nie łapałem na nie ryb. Do prywatnego wędkowania używam takich co mi nie zabardzo wyszły. Nie mam zdjęć woblera w pysku szczupaka ponieważ wcześniej o tym nie myślałem i nie mam zabardzo warunków do takich zdjęć. Pomysł robienia woblerów dla innych osób powstał tej zimy za namową znajomych.Rybki da się złapać.Woblery swoje robie z myślą o dużych szczupakach a widomo takich nie łapie się codziennie na zwykłej wodzie PZW. pikefinder.pl/upload_img/89231_m.jpg
x1

piotr18
pikefinder.pl/upload_img/14076_oo.jpg Duszki 20 i25 cm waga kolejno 150g i 190g.GŁębokość pracy mniejszy około 5m większy około7m.

km73
Zdobycz zacna Gratulacje
Wobki eleganckie Tak Trzymać

Właśnie interesuje mnie praca woblera, w zależności mocowania oczka.
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

piotr18
Guma w testach wczoraj odlana 25 cm długości i waży 130g. Pajki gryzły.pikefinder.pl/upload_img/08937_mm.jpg

piotr18
pikefinder.pl/upload_img/05417_mmm.jpg

piotr18
pikefinder.pl/upload_img/15487_mmmm.jpg

piotr18
20 i25 cm waga kolejno 150g i 190g.GŁębokość pracy mniejszy około 5m większy około7m.pikefinder.pl/upload_img/92471_ddddddd.jpg

piotr18
20 i 25cm.Waga kolejno 130 i 240g.Głębokość pracy mniejszy około 5 i 6m większy około 8 m. Możliwość regulacji głębokość i charakteru pracy poprzez otwory znajdujące się w sterze.pikefinder.pl/upload_img/74859_uuu.jpg

piotr18
Nie wiem jak wstawić tu filmiki.Do obejrzenia filmików z pracą przynęt zapraszam Hand-Made Trolling Baits na facebooku.

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.15
11,334,321 unikalne wizyty