PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe - Forum dyskusyjne: Czystość na łowisku
Aby w pełni korzystać z serwisu ../ należy się zarejestrować.
Można to zrobić
TUTAJ
Zapraszamy na PIKEFINDER - Forum wędkarskie - Forum o szczupakach - Forum szczupakowe
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych użytkowników!

Maj 2019
Łowca Ryby Miesiąca
rutekm

PikeFinder

Wszystko o szczupaku

Ostatnio dodane fotki

Pike Wersminia
Szczuapk
Szczuapk

2018
Łowca Ryby Roku
Damian Powęska

PikeFider

Strony partnerskie

Translate

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie na stronie

· Goście: 2

· Użytkownicy:

· Łącznie użytkowników: 1,260

· Najnowszy użytkownik: 2j73

Stop sieciom w PZW

Złóż życzenia urodzinowe

Zobacz temat

Drukuj temat
Czystość na łowisku
Kris
Panowie a jak wy "załatwiacie " ten problem będąc na łodzi ? do wody ? C&R ?a zanieczyszczasz wodę ? są proste rozwiązania tego problemu . Woda szybciej
poradzi sobie z detergentem niż z moczem !

pikefinder.pl/upload_img/03756_bnvn.jpg
pikefinder.pl/upload_img/23896_ghhg.jpg
pikefinder.pl/upload_img/02368_hkfkh.jpg

Arek Pawlak
No ja to z reguły "do wody". Jeśli jest opcja, żeby podpłynąć do brzegu, no to "na brzeg".
Jakoś nie wyobrażam sobie wersji "do kaczki", albo "do torebki". Co z tym potem robić? Do domu zabierać?
Pozdrawiam, Arek.

Lukasz Szlafka
Dzień bez lujnięcia do wody dniem straconym Smile
Kaczki kojarzą mi się ze szpitalem
<',)))>< Gofer

Jacek Bartnik
Myślę że w porównaniu z tym co spływa z pól,to takie siknięcie to mały pikuś.

Kris
do tej pory też tak robiłem i tak myślałem Wink ale od tego roku to zmieniam bo zostałem uświadomiony Cool w jeziorach sielawowych (i nie tylko ) jest to poważnym problemem my wędkarze może nie aż tak się do tego przyczyniamy jak turyści których jest w ciepłe weekendy tysiące. Na jeziorach Mazurskich robione były badania itd są wykresy dochodzi do tego rolnictwo / nawozy .
Od tego sezonu woreczki lub kaczka Smile

km73
Hym... Miałem ten sam problem podczas spływu po Narwi pontonem. Jak przez kilka kilometrów nie było szans na dobicie do brzegu. Wszystko w UJ... pogrodzone z brzegiem włącznie Sad Albo krzuny tak gęste, że i tak do brzegu nie było szans dobić. Lałem do butelki po wodzie, ale i ona miała swoją pojemność... Gorzej było jak chciało się na kleksa wyskoczyć, a żołnierski prowiant potrafił zrobić niemały bałagan w bebechach Shock
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Arek Pawlak
Eee te badania to są tylko po to chyba, żeby utrzymywać pseudoekologicznych nierobów.

Kto z Was wierzy w to, że torebka foliowa rozkłada się przez 300 lat niech idzie do psychiatry.

Każdy, kto ma kompostownik na działce przyzna mi rację.
Pozdrawiam, Arek.

Lukasz Szlafka
Tu bardziej chodzi o tłumy plażowych morsów w ilości kilka tysięcy dziennie i sikając po 5 razy dziennie. Te parę łodzi dziennie nic złego nie zrobi chyba
<',)))>< Gofer

km73
Raz widziałem jak na Zegrzu koleś lał z luksusowej łodzi na okonie w swojej siatce. Shock Ale faktycznie są miejsca, że nie ma się gdzie odlać więc ludzie wchodzą do pasa i pompa
Pozdrawiam,
Maniek2, km73

Night Hunter

Podziel się z innymi: Facebook Google Tweet This Yahoo
Facebook - Lubię To:

Przejdź do forum:

Wygenerowano w sekund: 0.10
11,820,989 unikalne wizyty